Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Panerai 275

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_2215-2_zps616f3bb4.jpg

 

IMG_2226-2_zps863c5b21.jpg

 

IMG_2165-2_zps12aca4d1.jpg

 

IMG_3602-2_zps044a0134.jpg

 

IMG_3716-2_zpsab0b6143.jpg

 

IMG_3370-2_zps566181a9.jpg

 

IMG_3601-2_zps72e01301.jpg

 

IMG_3715-2_zpsb9f1828b.jpg

 

IMG_3571-2_zpsd2a80d3e.jpg

 

IMG_3413-2_zps571d99c1.jpg

 

IMG_3504-2_zps4fbd6463.jpg

 

IMG_3025-2_zps80b2bed7.jpg

 

IMG_3360-2_zps5231ab81.jpg

 

IMG_3569-2_zps9bc13ccf.jpg

 

IMG_3377-2_zpsa16d2458.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak!  :o

 

P.S. To seria K? Czyli z 2008r? Kupiłeś leżaka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w salonie, troche tam ponoć leżał, facet mówił, że u nich od 2012. Przy zakupie odesłali mi go na przegląd do Paneraia, bo tak sobie zażyczyłem, na co bez problemu przystali. Oczywiście dostałem nową gwarancje, zegarek jest nowiutki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wada, bo sam znam gości, którzy Pamy, kupują do serii K  ;)

Dzisiaj prawie kupiłem, 233 seria I, ale musiałbym poświęcić Submarinera, bo inaczej nie dam rady z kasą i jednak odpuściłem  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to żadna wada :) Swoją drogą mam propozycje zamiany na 270. Dwa tyg. temu kupowany (seria P).


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Zegarek jest wg mnie fantastyczny. Gratulacje świetnego zakupu :). Zdjęcia rownież zajefajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to żadna wada :) Swoją drogą mam propozycje zamiany na 270. Dwa tyg. temu kupowany (seria P).

Ha! Jednak reczny naciag to rodzaj jakiejs religijnosci w Pamach ;-) i ktos sie ocknal.

Nie zameniaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest kawał zacnego żelastwa. Fajne zdjęcia, chociaż dałbym mu na niektórych więcej światła 'na twarz':-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie genialny Pam. Nie jestem jakimś mega fanem tej marki ale też nie powiem, że nie podobają mi się te zegarki. Co mi się najbardziej podoba w tym to koperta - ładnie wywinięta od spodu. Dużo bardziej mi się podoba taka niż prosto schodząca jak w normalnych np Marinach. Tarcza wypełniona bardzo optymalnie - z jednej strony coś się dzieje, ale nie ma bałaganu i jest bardzo ładnie. Ogółem świetny zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał moje gratulacje :).

Piękny zegar i chociaż wolę spokojniejsze pamy tak ten jest rewelacyjny.

Jak oceniasz ciemne wskazówki względem 320 ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim Wszystkim serdecznie dziękuję :)

 

Ha! Jednak reczny naciag to rodzaj jakiejs religijnosci w Pamach ;-) i ktos sie ocknal.

Nie zameniaj!

Problemem podobno jest zbyt mała tarczka sekundy w 270stce ;)

 

Jak oceniasz ciemne wskazówki względem 320 ?

 

Uwielbiałem zawsze Pamy m.in. za te wielkie srebrne wskazówki, w 320stce jak wiesz też strasznie mi się to podobało. Tego się właśnie obawialem w 275tce kiedy wybierałem wielodniowca, że czarne wskazówki mi nie podejdą... Na całe szczęście moje obawy ustąpiły z chwilą, kiedy zobaczyłem ten zegar na żywo. Bardzo fajnie to wygląda. Wydaje mi się, że bardzo pasują do tego modelu, przy srebrnych wskazówkach byłby poprostu mało czytelny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre zdjęcia, można zrobić nawet kiepskiemu zegarkowi, ale takie zdjęcia można zrobić tylko wyjątkowemu zegarkowi.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taki zegarek zasługuje na dużo lepsze zdjęcia, kogoś kto się tym profesjonalnie zajmuje. Nie umiem tego pokazać jaki w gruncie rzeczy jest on kozacki, napewno na żywo wypada dużo lepiej niż na moich zdjęciach.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę oglądać Twoich Galerii , zawsze jestem po tym chory ;)

Wiem że PAM prędzej czy później zawita na moim nadgarstku , oczywiście jakiś niższy model ( 312 ?? ) . Na tę chwilę jednak zakupy zegarkowe u mnie zawieszone na rzecz innych dóbr materialnych . Graty za foty dla Ciebie i dla PAM-a za to ,,coś'' :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Bardzo mnie to cieszy, że moje galerie potrafią wywołać jakieś mniejsze bądź większe emocje ;) Co do Pamów, to osobiście polecałbym Ci 320stke, jest niewiele droższa, a moim zdaniem fajniejsza, ma dodatkowo GMT i wskaźnik rezerwy chodu z tyłu zegarka, co wydaje mi się jest bardzo przydatnymi komplikacjami.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pikny! :)  Gratuluje.

 

ps

a dlaczego zrezygnowales z 233 na koszt tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę Pam 275,myślę sobie wchodzić czy nie wchodzić.

Jak wejdę i obejrzę Twoje fotki  to na pewno będę chodził chory,pomyślałem i odpuściłem :unsure:

Jednak ciekawość wzięła górę jak widać,no i chodzę.................. chory.

 

Kawał zajefajnego zegara a ten suwakowy wskaźnik rezerwy chodu jest jak dla mnie najbardziej klimatycznym 

"diwajsem" tego modelu.

 

Po raz kolejny gratuluje trafnego zakupu.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek naprawdę bardzo śliczny , zazdroszczę ,ale jeszcze bardziej umiejętności robienia takich fotek .Ja ciągle kombinuję ze zdjęciami ,ale to wciąż totalne dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny zegar, gratulacje :)

No i grunt, ze manual! :D


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde chłopaki bardzo mi miło, ale osobiście uważam, że te zdjęcia, to nic szczególnego w porównaniu do umiejętności co poniektórych kolegów z tego forum. Bez zająknięcia potrafie jednym tchem wymienić ok. 20-30 użytkowników, którzy robią po stokroć lepsze fotki :) Niemniej jednak bardzo się ciesze, że przypadły Wam do gustu - dzięki :)

 

a dlaczego zrezygnowales z 233 na koszt tego?

Chciałem coś innego, bardziej odjechanego. Model 233 był już niejednokrotnie pokazywany tu na forum, nie da się ukryć, że jest bardzo popularny wśród miłośników tych zegarków. Inna rzecz jak wziąłem do ręki te dwa zegarki, to 233 wydał się jakiś taki bidny przy 275, co oczywiście nie znaczy, że jest słaby, bo to również wciąż jeden z moich ulubionych Pamów. 275 zdecydowanie najbardziej mi się spodobał na żywo i dlatego też to jego właśnie wybrałem. Ma w sobie to coś.

 

Patrzę Pam 275,myślę sobie wchodzić czy nie wchodzić.

Jak wejdę i obejrzę Twoje fotki to na pewno będę chodził chory,pomyślałem i odpuściłem :unsure:

Jednak ciekawość wzięła górę jak widać,no i chodzę.................. chory.

 

 

:D

 

Postaram się w przyszłości jeszcze niejednokrotnie spowodować u Ciebie tego typu chorubsko ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Postaram się w przyszłości jeszcze niejednokrotnie spowodować u Ciebie tego typu chorubsko ;)

 

Jestem o tym wręcz przekonany. :D


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny zegar, gratulacje :)

No i grunt, ze manual! :D

Nie wyobrazam sobie siedmio, osmio czy dziesieciodniowca w automacie. Jak by sie to mialo samo nakrecic podczas normalnego uzytkowania? Juz z 42 godzinna rezerwa chodu jest problem aby sie na maksa nakrecilo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  Mariusz , a kiedy Ty wsiądziesz na Pama ... ? czekam i czekam ...  :(


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja? Jesli to do mnie, to mialem 112 i dla mnie Pamy najprostrze sa najladniejsze, ale jak pisalem - musze miec bransolete, bo te zegarki, ktore posiadalem na pasku nie zdawaly egzaminu... higieny <_< i za drogo by mnie to kosztowalo, aby wymieniac paski na nowe co miesiac ;)

 

Choc u Pamow, to by uszlo :P

 

Jesli mialbym brac Pama docelowo jako ten jednozegarkowiec, to bylby to albo 233 albo jakis Radiomir osmio lub dziesieciodniowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.