Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomina mi klowna z czerwonym nosem....

To powiedz mi od czego jest ta tarcza...szukalem z ciekawosci ale jakos nie znalazlem...

http://www.ebay.de/itm/GILDING-of-BODY-Au-RAKETA-WORLD-TIME-WATCH-SOVIET-RUSSIAN-USSR-1970-s-23-Jewels-/171883646662?hash=item2805104ec6

Rakieta tv. Cardinal to wersja eksportowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi klowna z czerwonym nosem....

To powiedz mi od czego jest ta tarcza...szukalem z ciekawosci ale jakos nie znalazlem...

http://www.ebay.de/itm/GILDING-of-BODY-Au-RAKETA-WORLD-TIME-WATCH-SOVIET-RUSSIAN-USSR-1970-s-23-Jewels-/171883646662?hash=item2805104ec6

A ja się zastanawiałem co włożyć do pustej koperty worldtima którą mam... A tu gotowy pomysł  :D

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, za ładne, żeby było prawdziwe :) W środku mech. z 49'.

Jeżeli chodzi Ci o to czy to oryginał, to tak...  :)

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Ciąg dalszy nastąpi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Będzie więcej w najbliższym czasie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

A ja się pytam skąd wiadomo, że Twoja ostatnia Wołna to oryginał. Nie widzę zbytnio różnicy z tą podróbką, którą pokazałeś. Wiem, że trafić taką to fart... Ale w teorii może sie zdarzyć. Podpowiedź proszę:) bo ja przezornie omijam wszystkie superstany z daleka.. i pewnie przez to czasami jakaś perełka mnie omija :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Lata praktyki Marlena! Zobacz, te z podróbkami tarcze zachodzą pod srebrny kolor i te indeksy takie wyłupiaste... a u mnie wszystko jak nalezy. Do tego zegarek kupiłem od pierwszego właściciela w wieku 80+  (kilka lat temu zanim weszły na rynek te podróby) więc nie sądzę by coś zmieniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Do tego w tej podróbce policz płomyki giloszowania i zwróć uwagę na ich grubość :) Są szersze i jest ich mniej niż w mojej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale są już podróbki Wołny które nie są srebrzyste ale matowe i o lekko żółtawym kolorze. Szkolą się Ukraińcy i robią je coraz lepiej. Te nowsze są dużo bliższe oryginałom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

To prawda, ale wciąż da sie je rozróżnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo mam zagwozdkę i nie potrafię jej wytłumaczyć mianowicie co oznaczają cyfry na przedniej stronie mechaznimu tego po prawej? Czyżby kwartał i rok produkcji? ea1b5a87e9ba98aad127e0d8a5229813.jpg to są takie same werki lecz po lewej jest z późniejszy a po prawej wcześniejszy (jest z MIRa)

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.