Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

Zegarki i Pióra - nowy blog

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magik.

Tak się złożyło, że nasze drogi (tj. moja i portalu zegarkiipasja) obecnie się rozeszły. Postanowiłem wobec tego kontynuować swoją działalność na własnym poletku.

 

Mariusz… ale ten portal dopiero co wystartował  :). W każdym razie życzę powodzenia.

 

wypadałoby jeszcze dodać z czyjej winy się te drogi rozeszły, bo nie sądzę, że z winy Władka....

 

p.s. McIntosh to Ty piszesz teraz pod nickiem Mariusz888?? Jeśli tak to wrzuć coś o AP na swoim blogu!

 

:lol:  Lubię to forum. Człowiek nic nie zrobi, a już jest posądzany o to, że się z kimś pokłócił. Mistrzostwo świata  :D. Mój blog o AP ma się dobrze, a "Zegarki i Pióra" to nie moje dzieło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że dużo osób odwiedza Zegari i Pióra za pośrednictwem linków na forach, miałbym do Was prośbę o polubienie także profilu Facebook'owego mojej strony. To raptem jedno kliknięcie, a pozwoli dotrzeć do szerszego grona czytelników - w końcu każdy z nas kiedyś zaczynał interesować się zegarkami więc może zarazimy pasją do zegarków nowe osoby? Tak czy inaczej byłbym wdzięczny bo to będzie również docenienie mojego czasu i wkładu pracy w rozwój strony na której staram się cały czas coś umieszczać - np dziś pojawił się wpis o niezwykle ciekawym zegarku jakim jest Christophe Claret X-TREM-1.

 

https://www.facebook.com/zegarkiipiora

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polubione. Bardzo dobra robota Mariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie wszyscy zaglądają do zakładki "zabawy i konkursy" więc wrzucę również tutaj:

 

Blog „Zegarki i pióra” obchodzi swoje 1 urodziny. W związku z tym postanowiłem podziękować Wam za czas spędzony podczas czytania postów oraz oglądania tworzonych przeze mnie zdjęć. Zegarki i pióra to hobby, które wciągają bez reszty – im więcej poświęcam im czasu, tym bardziej mnie pasjonują. Mam nadzieję, że i Was pochłonie, któraś z tych pasji, a może (tak jak w moim przypadku) obie.

 

Przejdź do strony z konkursem

 

konkurs1_gfx2_2.jpg?w=670&h=334

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza polubieniem należy jeszcze udzielić odpowiedzi na pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Świetny blog. Dzięki Mariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.