Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Trymer do dłuższej brody

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam w miare porządnego trymera do pełnej brody. Niestety różnego rodzaju maszynki do włosów z nakładkami nie zdają egzaminu. Chciałbym utrzymać brode na poziomie ok. 5-6 minimetrów. Zarost raczej dość mocny i gęsty. Nie zależy mi na jakiś niepotrzebnych dodatkowych funkcjach, ma tylko sobie dobrze radzić z przycinaniem mojej brody. Cena powiedzmy do 400 zł.

 

Pięknie dziękuję za pomoc.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Konczity, cos bankowo doradzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że wymyślasz coraz "ciekawsze" tematy :D to problem tu poruszony jest dla mnie zupełnie niezrozumiały. Mam zwykłą maszynkę do włosów marki Philips z supermarketu i w granicach 3-15 mm radzi sobie z modelowaniem brody zupełnie przyzwoicie, trudności zaczynają się dopiero powyżej, pomimo że ma możliwości.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie moja broda jest z innej bajki, bo zwykle maszynki sobie z nią nie radzą. Krzywo przycinają.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

No niestety z Philipsem jest tragedia - kupiony przeze mnie model (~250zł) zamiast golić depliował i podrażniał jak papier ścierny. Reklamacja skończyła się odpowiedzią, iż "produkt spełnia normy", a zatem tak ma być. Cóż, nigdy więcej Philipsa.

Faktem jest również, że ciężko o informacje o dobrej golarce, gdy ktoś ma nieco bardziej uparty zarost - ja co prawda nie zapuszczam, jednak samo golenie to również długa przygoda golarką, trymerem i maszynką do golenia. Tak więc jeżeli ktoś zna jakąś sprawdzoną kosiarkę do twardszego zarostu to również byłbym wdzięczny za informację.

Zastanawiałem się ostatnio nad Braunem i jego chłodzącymi dziwactwami ostatnio - ktoś, coś?

(A może idąc śladem mechanicznych zegarków powinniśmy postawić na brzytwy?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety z Philipsem jest tragedia - kupiony przeze mnie model (~250zł) zamiast golić depliował i podrażniał jak papier ścierny. Reklamacja skończyła się odpowiedzią, iż "produkt spełnia normy", a zatem tak ma być. Cóż, nigdy więcej Philipsa.

Kup za 80,- zł w supermarkecie, tnie nie depiluje i nic nie podrażnia, mówię oczywiście o maszynce do włosów (czyli brody) a nie o maszynce do golenia tak jak Ty. A brodę noszę między innymi dlatego, że wszystkie elektryczne maszynki do golenia, które miałem, zachowywały tak jak Twoja. :)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzywo znaczy, że nie chwyta mi wszystkich włosów. Wypróbowałem już wiele maszynek z nakładkami i lipa, stąd pomysł na trymer.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie chwyta wszystkich włosów na długości 5-6 mm? To faktycznie masz problem. Zapuść sobie trochę dłuższe włosy i dopiero potem zetnij na te 5-6 mm i tak kilkakrotnie, wtedy włosy w brodzie powinny nabrać "właściwego" kierunku i jednakowej grubości. W każdym razie mnie pomaga...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapuść sobie trochę dłuższe włosy i dopiero potem zetnij na te 5-6 mm i tak kilkakrotnie, wtedy włosy w brodzie powinny nabrać "właściwego" kierunku i jednakowej grubości. W każdym razie mnie pomaga...

Tak właśnie zrobie, kiedy trymer nie spełni moich oczekiwań.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy i do tego z brodą ?

Michał,stylizujesz się na Grześka Skawińskiego ? :D


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przebywam w miejscach publicznych z plecakiem na ramieniu, to tak się jakoś dziwnie na mnie patrzą ;) Chyba nie bez przyczyny co poniektorzy teraz wołają na mnie arab :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam w miare porządnego trymera do pełnej brody. Niestety różnego rodzaju maszynki do włosów z nakładkami nie zdają egzaminu. Chciałbym utrzymać brode na poziomie ok. 5-6 minimetrów. Zarost raczej dość mocny i gęsty. Nie zależy mi na jakiś niepotrzebnych dodatkowych funkcjach, ma tylko sobie dobrze radzić z przycinaniem mojej brody. Cena powiedzmy do 400 zł.

Pięknie dziękuję za pomoc.

O ludzie!:-) to mają problemy w życiu:-)

Ja chodze do fryzjera dwa razy w tygodniu......-cena jednej usługi 12zł


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał rzuć okiem na Remingtony http://pl.remington-europe.com/men/grooming/beard-trimmers/ Ja używam MB4030 i nie mam większych problemów z tym żeby zarost był równo przycięty.

Właśnie przeglądam sobie Remingtony, sprawdze też model o którym wspomniałeś.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ludzie!:-)

Ja chodze do fryzjera dwa razy w tygodniu......-cena jednej usługi 12zł

Za maszynkę dałem ok. 80,- zeta, dwie maszynki (tyle do tej pory kupiłem) to 160,- zł,  odejmij to od 12, - zł pomnożonych przez ilość tygodni w 15 latach, a będziesz miał w wyniku ile pyrus* nie wydał na fryzjera. Sam modeluje brodę, a głowę strzygę na łyso, bo i tak włosy przesunęły mi się w większości na plecy, do tego jestem tak przystojny, że żaden fryzjer nic lepiej by tu nie zrobił. :)

 

* - pyrus, osobnik wygoniony ze Szkocji za "gospodarność" :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam PHILIPS QT4005 i jest ok.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Philips, to nad takim się zastanawiam :

 

post-27475-0-73897800-1400152899.jpg

 

Model QT4050/32

 

Ma dość dobre opinie w sieci.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za maszynkę dałem ok. 80,- zeta, dwie maszynki (tyle do tej pory kupiłem) to 160,- zł,  odejmij to od 12, - zł pomnożonych przez ilość tygodni w 15 latach, a będziesz miał w wyniku ile pyrus* nie wydał na fryzjera. Sam modeluje brodę, a głowę strzygę na łyso, bo i tak włosy przesunęły mi się w większości na plecy, do tego jestem tak przystojny, że żaden fryzjer nic lepiej by tu nie zrobił. :)

 

* - pyrus, osobnik wygoniony ze Szkocji za "gospodarność" :D

Rozumiem:-) -mam wuja w Poznaniu na ul.Nad Wierzbakiem:-)

 

Ja w "pakiecie" mam jeszcze karczek i boczki poprawiane,ze o innych bonusach (dekolt fryzjerki) nie wspomnę:-) :-)

To i na swoje wychodzę....:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki trymer ze zdjęcia. Miałem też poprzednie modele, kazdy padał po około 1,5 roku, Nowy na moje oko gorzej zasysa włosy, ale i tak lepsze to niż nic...

Ogólnie nie wart nawet tych 200 czy 300 zl ale dla mnie ważne, że tych wlosow troche zbiera i nie robi się taki syf dookoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.