Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ragasonics2

zegarki brajlowskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym kupić zegarek, dla osoby niewidomej, taki jak na zdjęciu poniżej.

Czy znacie sklep, najlepiej internetowy i polski, w którym mógłbym zamówić ten zegarek ?

 

ARSA  braille prestige 620-130

 

pozdrawiam

 

 

post-12374-0-41462800-1400404106_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był też rosyjski zegarek brailowski, nie pamietam marki ale używany w dobrym stanie podejrzewam że można kupić za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mam dwie Helwetie .jak znajde dam znac na priv..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym zwrócić się do Państwa z nietypowym pytaniem.
Z pewnością znane są Państwu zegarki dla niewidomych marki Rakieta. Istnieją także modele szwajcarskiej firmy Arsa z kierowane do tego samego grona odbiorców. wiem, że dostępne są zegarki na rękę z budzeniem rosyjskiej firmy Poljot, jednak nie w wersji dla niewidomych.
Znalazłem na youtube zegarek na ręke firmy Arsa dla niewidomych. link:https://www.youtube.com/watch?v=n7DcE9uNSCg
A oto moje pytanie. Czy Posiadają Państwo tego typu zegarek w swojej kolekcji albo znają Państwo gotowego sprzedać takie cudo posiadacza? Ewentualnie czy znają Państwo inne niż ebay miejsce, gdzie mógłbym go poszukać.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz bo potrzebujesz, czy do kolekcji?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sie odezwę, dzis jestem zajęty ok?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Z  niecierpliwością czekam na informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolega ktory posiadał taki zegarek juz go sprzedał.

Jesli sobie życzysz to moge pomóc zakładając temat na forum, moze ktos znajdzie u siebie i bedzie chcial oddać.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolega ktory posiadał taki zegarek juz go sprzedał.

Jesli sobie życzysz to moge pomóc zakładając temat na forum, moze ktos znajdzie u siebie i bedzie chcial oddać.

 

Był bym bardzo wdzięczny

rozumiem też że samo oddanie nie w chodzi w grę i jestem gotów odkupić.

mam wielką nadzieję że ktoś jednak się znajdzie bo naprawdę nie wiem już gdzie szukać.

gdy temat będzie założony proszę o podanie mi nazwy żebym mógł go śledzić.

pozdrawiam

a bardzo na takim zegarku mi zależy \

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem  allegro mam na uwadze tak samo olx i ebay  i to od dłuższego czasu niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po za tym ja nie upieram się szczególnie przy Arsie wiem że tylko taki typ był robiony z budzeniem i był to zegarek mechaniczny

jeśli jest zegarek brajlowski mechaniczny  naręczny z budzeniem inny niż arsa to też by mnie to satysfakcjonowało.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po za tym ja nie upieram się szczególnie przy Arsie wiem że tylko taki typ był robiony z budzeniem i był to zegarek mechaniczny

jeśli jest zegarek brajlowski mechaniczny  naręczny z budzeniem inny niż arsa to też by mnie to satysfakcjonowało.

pozdrawiam.

Aaa to szukasz brajlowski z budzikiem - marne szanse bo jak bawię się zegarkami od lat to takiego nie widziałem - ruscy na pewno takiego zestawienia nie robili - ten z filmiku to pierwszy raz widzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa to szukasz brajlowski z budzikiem - marne szanse bo jak bawię się zegarkami od lat to takiego nie widziałem - ruscy na pewno takiego zestawienia nie robili - ten z filmiku to pierwszy raz widzę 

marne....

być może ale gdzieś taki jest a jak nadmieniałem bardzo mi zależy więc pozostaje mi pytać, szukać i liczyć na pomoc.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Meranom.com można zamówić Vostoka Braillowego ;] Paczka z Rosji idzie dwa, trzy tygodnie, żeby do tego jeszcze był budzik to już chyba wyższa szkoła jazdy. Na amazonie angielskim z kolei są jakieś tanie kwarce dla niewidomych, wysyłka do polski to widzę, nie problem.

 

https://meranom.com/en/vostok/vostok-t/vostok-watch-vostok-t-491210-braille-watch.html

 

https://www.amazon.co.uk/Tactile-Braille-Watch-People-Elderly/dp/B06XFMHJNK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1504378696&sr=8-1&keywords=braille+watch

 

 

Z droższych zegarków z alarmem to Tissot ma coś takiego w ofercie, czy lepszy od tradycyjnego Braille'a z okienkiem otwieranym?

 

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/3649_Tissot_Touch_Silen-T_T40142651

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że są takie zegarki ale mnie potrzebny jest właśnie mechaniczny z budzeniem że tak to ujmę klasycznym

nie sądzę niestety żeby do wostoka dało się zamuwić budzenie.

dziękuję za wszelkie sugestje.

mam nadzieje że znajdzie się tu osoba posiadająca cudo o którym wspominałem

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że mam kilka zegarków dla niewidomych w tym Arse w odmianie srebrnej i złoconej. Ale z budzikiem mechanik to się nie spotkałem....... No chyba, że prawdziwy budzik a nie naręczny to owszem.

fc8b082de637d32a4264e91aff93c2c2.jpge407196380880cd3671992a5ffa7f13f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co jest na filmiku to zdaje mi się jest właśnie Arsa  co do budzików dla niewidomych wiem że były firmy Slava  pod tym filmikiem były też 2 inne zegarki dla niewidomych z budzeniem też jakaś arsa Venus230 i ennicar

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.