Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nucky Thompson

Katalog radzieckich zegarków online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako osoba, która niedawno rozpoczęła fascynację radzieckimi zegarkami, wychodzę z chęcią założenia/utworzenia katalogu internetowego, w którym użytkownicy mogliby je dodawać (zarówno zdjęcia, jak i informacje o nich).  Czy już takie coś istnieje? A jeżeli nie, to czy wg Waszej opinii taki portal przyjąłby się i był odwiedzany? Proszę o opinie.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci jest skatalogowanych wiele kolekcji. Poszukaj skoro się interesujesz i sam ocenisz  czy to chcesz zrobić ma sens.

Zobacz kolekcję  Marka Gordona, Jurija Levenberga a z naszego podwórka polecam zdjęcia Slavnego Hansa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie chodzi o moją kolekcję. Po prostu ten katalog zawierałby wszelkie zegarki wyprodukowane w ZSRR, na tyle, ile to możliwe. Każdy by dodawał zdjęcia.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować, ale do tego potrzebna jest bardzo duża wiedza na temat zegarków radzieckich. Żeby to miało ręce i nogi już na starcie powinno być kilkadziesiąt kategorii (podział na marki / okresy), poza tym musiałbyś zachęcić ludzi, żeby robili zdjęcia i wklejali je właśnie u Ciebie, a o to pewnie będzie najtrudniej.

Potrzebna byłaby też pewnie dokładna moderacja, sprawdzanie wklejanych zegarków pod kątem oryginalności. Zegarki radzieckie mają już swoje lata i wiele z nich to składaki. Katalog, który będzie przyjmował wszystko jak leci na niewiele się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikłe byłoby zainteresowanie, a szkoda.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikłe byłoby zainteresowanie, a szkoda.

pomysł dobry, ale trudny do realizacji. ja też niedawno zacząłem interesować się tematem i najczęściej korzystam z tego zbioru katalogów: https://plus.google.com/photos/113098239036073221216/albums?banner=pwa   dla początkującego wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katalogi są na necie a moim zdaniem bardziej wartościowe są strony prezentujące konkretne kolekcje . zbieraj zegarki  i zrób stronkę ze swoją kolekcją .


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To uprzejmie proszę o podanie linków do najciekawszych kolekcji. Z chęcią pooglądam.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, chętnie poprzeglądam.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakiś katalog z Łuczami elektromechanicznymi, albo wiedzę ile ich było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele katalogów zegarków radzieckich, w tym "elektoników", książek i fachowych porad dotyczących napraw i regulacji, łącznie z krojem kamieni zegarkowych znajdziesz pod tym linkiem, to prawie 660Mb informacji w pdf'ie - http://ussr-watch.com/helpful-information

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajdę gdzieś stronkę ze skanami passportów?


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.