Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maciej 1999

Jaki zegarek kwarcowy do 320 zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w znalezieniu funkcjonalnego zegarka kwarcowego do 320 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie jakiegoś Citizena z Ecodrivem. Znajdziesz np. na dutyfreeislandshop.

To ciekawe zegarki z mechanizmem, który zamiast baterii ma akumulatorek (ładowany przez światło, zarówno słoneczne, jak i sztuczne).

Uważam, że to bardzo interesująca propozycja w tym budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Orz3ch

Jakie są Twoje oczekiwania?

 

- do czego ma służyć zegarek?

- jakie funkcje są istotne?

- jaki styl - sport, casual, elegance?

- pasek czy bransoleta?

 

Na citizenach się nie znam ale jak kolega msokol mówi, że warto to tak musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w stylu sportowym to bym polecił Casio z serii Edifice. Jest duży wybór, w przystępnych cenach. I marka solidna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Określ przeznaczenie, co Ci się podoba.

I zmierz obwód nadgarstka, bo nie każdy zegarek pasuje na każdą rękę.

Wtedy będziemy mogli zaproponować konkretny model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zauważył kolega Orz3ch - podaj jakieś wytyczne co do poszukiwanego zegarka, to łatwiej będzie coś doradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orz3ch   

- ma służyć do noszenia \

- stoper , chronograf, może być tachymetr

- elegancko sportowe, ale bardziej elegancki

- pasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
msokol19

 

Nie za bardzo widzę  zegarków w tej cenie 320 zł z tymi mechanizmami które wymieniłem powyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solidne zegarki w takim stylu, z chronografem, będzie miał Lorus (po raz kolejny polecam tą markę). Duży wybór modeli, dopracowane detale.. często czarne tarcze, tak więc mimo sportowych właściwości elegancji tu nie zabraknie. Należy przygotować 300- 350zł. W Time Trend są Lorusy, warto się przejść, obejrzeć, przymierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msokol19

 

Nie za bardzo widzę  zegarków w tej cenie 320 zł z tymi mechanizmami które wymieniłem powyżej

 

No z chrono będzie ciężko... Nie pisałeś o tym, w pierwszym poście.

Seiko to fajne zegarki - bierz któryś z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko w takiej cenie to chyba jakieś najprostsze, bez chronografu oczywiście. A z Lorusów w tej cenie jest co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam obwód nadgarstka 17 cm to będzie mi pasować koperta o wymiarach 45 mm ?. Znaczy czy te uszy nie będą wystawać ponad nadgarstek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od wielkości lug to lug czyli szerokości koperty razem z uszami, ale raczej będzie za duży.

Ja mam nadgarstek 17,5 i zegarki 44mm są absolutnym max.

Wszystko zależy też od budowy nadgarstka, czy jest bardziej "zaokrąglony" i węższy, czy bardziej "płaski".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze casio? Sprawdz sobie model bem 506L powinien mniej wiecej trafic w Twoje oczekiwania, w budzecie tez powinienes sie zmiescic..kiedys mialem i szczerze polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być zegarek dla Ciebie, więc Ty decydujesz. Pamiętaj tylko, że Ich Troje też miało wielu fanów. ;)

Też macie wrażenie że jest na forum pewna grupa osób do, których naprawdę ciężko jest dotrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 15 lat i nie wiem czy kupić teraz zegarek czy wziąć na 18-stke.

 

na 18-stke wpadnie więcej kasy :)

 

doradźcie mi czy brać teraz czy na 18-stke ?

 

 

 

Jak by wyglądała sytuacja z zegarkami , czy lepiej kupić teraz zegarek, czy poczekać na 18-stke i kupić sobie lepszy zegarek niż bym miał teraz ?

 

znaczy że czy lepiej poczekać na lepsze zegarki lub ładniejsze , czy kupować teraz i nie przejmować się jakie będą za 3 lata ?

 

bo za 3 lata mogły by być lepsze za niszą cenę ?

 

 

 

chodzi mi o  taki zegarek, nie wiem czy będzie dostępny za 3 lata. Ogólnie zegarek jest Niemiecki co by mogło wskazywać na to że jest dobrej jakości :) . Nie wiem jak tam się czy mają te Niemieckie zegarki ?

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-detomaso-firenze-sl1624c-bk-i4317926628.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.