Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
88y

Pytanie o wysyłke z dutyfreeislandshop...

Recommended Posts

Okazało się, że zamiast wysłać zegarek pocztą wysłali GLSem. Kurier ani nikt z GLSu nie kontaktował się ze mną w sprawie paczki mimo, że podałem numer telefonu. No i paczka poleżała sobie trochę i została odesłana z powrotem do UK. Właśnie napisałem do nich żeby wysłali ponownie. Mam nadzieję, że nie  będą robić problemów i tym razem się uda.

No ja też czekałem na listonosza a przyjechał kurier z przesyłką z Anglii.

Widocznie bezpieczne przesyłki wysyłają kurierem. Ale masz rację zero informacji na ten temat. Ja na szczęście byłem akurat w domu.

Pisałem do GLSa w tej sprawie i odpisali, że przesyłki wysyłane przez Royal Mail nie mają numerów telefonów. Pozostaje śledzić przesyłkę na stronie online i skontaktować się samemu jak już będzie na magazynie w Polsce. Chociaż jakby ktoś pomyślał to by chociaż awizo zostawił w skrzynce. Osobiście nie wiedziałem, że GLSem przyjdzie.

Kurier nie ma obowiązku dzwonienia do odbiorcy, jeśli dzwoni to tylko jego dobra wola i chęć dostarczenia towaru (wysoka dostarczalność). Przez to, że w większości formularzy listów przewozowych jest pole telefon ludzie rozumują, że kurier na pewno zadzwoni co nie musi być prawdą. Tak czy inaczej zegarek dojdzie na pewno

Już doszedł. Wysłali drugi raz. Tym razem wiedziałem, że przyjedzie GLSem i śledziłem przesyłkę w internecie. Jak tylko była w Polsce to napisałem maila do regionalnego oddziału GLSa z prośbą o kontakt.

Już doszedł. Wysłali drugi raz. Tym razem wiedziałem, że przyjedzie GLSem i śledziłem przesyłkę w internecie. Jak tylko była w Polsce to napisałem maila do regionalnego oddziału GLSa z prośbą o kontakt.

Mialem dokladnie taka sama sytuacje. Zorientowalem sie, ze to GLS jak juz zegarki byly w drodze powrotnej.

Pierwszy raz tez sie spotkałem, ze nie ma żadnej informacji od kuriera, ze paczka będzie dostarczona, tylko samemu trzeba sledzic, ale chyba GLS tak juz ma.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Za drugim razem jak wysłali ponownie to kurier GLSa wrzucił awizo do skrzynki na listy. Także można.

Można wiedzieć co przyszło ;)

Citizen Navihawk JY8033-51E :)

Mialem dokladnie taka sama sytuacje. Zorientowalem sie, ze to GLS jak juz zegarki byly w drodze powrotnej.

Pierwszy raz tez sie spotkałem, ze nie ma żadnej informacji od kuriera, ze paczka będzie dostarczona, tylko samemu trzeba sledzic, ale chyba GLS tak juz ma.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Tak niestety ma nie tylko GLS . Kurierowi najłatwiej zaznaczyć że kogoś nie było w domu i nie podejmować nawet próby dostarczenia przesyłki.  Ważne że się dobrze skończyło .

Deus Dona Me Vi

To ja może nie na temat wysyłki i opłat, ale pytanie związane z tym sklepem.

Czy działają powiadomienia mailem o dostępności produktu?

Obserwuję sobie taki jeden zegarek i zapisałem się na powiadomienie, tylko czy ono faktycznie przyjdzie?

Mi maile przychodziły, a może tylko część i nawet nie wiem co ominąłem? :D W każdym razie coś wysyłają ;)

Edited by Krygo

To ja może nie na temat wysyłki i opłat, ale pytanie związane z tym sklepem.

Czy działają powiadomienia mailem o dostępności produktu?

Obserwuję sobie taki jeden zegarek i zapisałem się na powiadomienie, tylko czy ono faktycznie przyjdzie?

Różnie bywa, ja dostałem np powiadomienie o jednym z zegarków, byłem na stronie praktycznie 1min po odebraniu emaila i już było wszystko wyprzedane. Różnie bywa z nakładem