Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piotrkrakow

Zegarek klubowy 2016

  

29 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ten pierwszy z butelkową zielenią ładniejszy ale obrotowy wewnetrzny bezel też mógłby być zielony (butelkowa zieleń) ,lub cały butelkowa zieleń z białym pierścieniem zamiast dwukolorowego ( pierwszy projekt )...

 

Ciekawie robi się również przy propozycji Grzegorza np cały szary taki antracyt również z białym pierścieniem lub bez i wskazówka GMT z jakimś fajnym zielonym odcieniem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam o długość tych wskazówek i czy by się zmieściły.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy z butelkową zielenią ładniejszy ale obrotowy wewnetrzny bezel też mógłby być zielony (butelkowa zieleń) ,lub cały butelkowa zieleń z białym pierścieniem zamiast dwukolorowego ( pierwszy projekt )...

 

Ciekawie robi się również przy propozycji Grzegorza np cały szary taki antracyt również z białym pierścieniem lub bez i wskazówka GMT z jakimś fajnym zielonym odcieniem....

możemy mieć pierścień czarny, niebieski lub pomarańczowy bo jest to element koperty a nie tarczy.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że logo klubowego nie chcemy, czy chcemy? :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak czytam i trochę nie wierzę, od początku było wiadomo jakie są ograniczenia tego projektu. 

A niektóre propozycje nijak się mają do założeń. W przypadku Davosy skończyło się na tym że fabryka powiedziała że się nie da.

 

Jeśli ten projekt ma mieć szanse powodzenia to róbmy go tak żeby dało się go wyprodukować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wtedy tarcza razem z tym pierścieniem czarna i zielone dodatki, nie wiem tylko jeszcze które elementy w tym kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała czarna słabo może już pierścień czarny tarcza antracyt i GMT zielona + wskazówki z SST06 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że będzie to fajnie wyglądało, trzeba by to zobaczyć.  Zielonego może ciut więcej, niż 1 wskazówka  .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcemy ale na "dupce"   :)

dupka jest tłoczona i piękna. Jesli chcemy taki tłoczony dekiel wg projektu to drogo dopłacimy. Dla mnie bez różnicy. Ja nie widzę konieczności.

Pytam o logo, bo jeśli chcemy zegarek klubowy to zgoda Zarządu jest, natomiast wypadałoby mi to potwierdzić. Jesli forumowy to możemy jechać z koksem.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z logiem to chyba ciężka sprawa bo nie wiadomo jakie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcemy ale na "dupce"   :)

nie, nie chcemy. :)

 

i czy klubowy musi miec logo? wg mnie nie.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie musi mieć. Możemy certyfikat dorobić  :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie gdyby ten ring był czarny a tarcza jakaś antracytowa/szara  mogłoby to nawet fajnie wyglądac, coś w stylu Alpiny

 

al525gb4s6_10.jpg

 

Tylko jeszcze ładnie wkomponować tę zieleń  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwie sprawy.

Skad cisnienie na zielen w tym projekcie? Przeciez to nie kontynuacja projektu Davosy.

No i jaka byla by orientacyjna cena zegarka biorac pod uwage wizualizacje Johna (czyli wszystko standard oprocz tarczy) w 15szt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby projekt zmieścił się w kwocie 1400 CHF


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisnienia na zielen nie ma ale to bardzo ladny kolor jest w buteljowym odcieniu. rownie dobrze mize byc i bordowy :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie bordo a raczej mocnej czerwieni.

A wklejam ten zegarek żeby pokazać przejście kolorystyczne dnia i nocy na ringu. U nas na rysunku jest to przed 6 i przed 18. Nie wiem czy to celowe zamierzenie. Pewnie tak, ale wydaje mi się, że tak jak jest na bezelu tego Airmana jest spójniej :)

3519_AIRMAN-Chrono-08-Die-vollendete-Wel


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ciśnienia, po prostu przedstawiamy to co chielibysmy ewent. mieć w tym zegarku. Ja akurat chciałbym coś z zielenią bo nie mam żadnego i tyle  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie bordo a raczej mocnej czerwieni.

A wklejam ten zegarek żeby pokazać przejście kolorystyczne dnia i nocy na ringu. U nas na rysunku jest to przed 6 i przed 18. Nie wiem czy to celowe zamierzenie. Pewnie tak, ale wydaje mi się, że tak jak jest na bezelu tego Airmana jest spójniej :)

3519_AIRMAN-Chrono-08-Die-vollendete-Wel

ladny ;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.