Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

john.doe

Użytkownik
 • Content Count

  1,274
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

john.doe last won the day on July 7 2015

john.doe had the most liked content!

Community Reputation

289 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1,419 profile views
 1. Miałem Stenka pilota w kopercie 44 mm, aktualnie mam Glycine tez 44 i układa się o niebo lepiej. Cieńsza koperta i lepiej wyprofilowane uszy.
 2. john.doe

  NÓŻ

  CRKT Compan
 3. john.doe

  NÓŻ

  Bryloczek do kluczy dotarł
 4. Jak już podaje się konkretne liczby to warto być precyzyjnym, koszt wysyłki kalendarz jest wliczony w cenę kalendarza, więc co robi w tym zestawieniu? A tak naprawdę to nie pieniądze jak mniemam stanowią największy problem tylko sposób wprowadzania zmian. Arogancka postawa, brak odpowiedzi na zadawane pytania, brak dyskusji na ten temat wprowadzanych zmian. Warto pamiętać że ta największa wartość na forum WIEDZA, nie znalazła się tu dzięki zarządowi a ludziom którzy chcieli się nią podzielić. Bez tych ludzi wiedzy nie będzie przybywało. Więc chyba warto zadbać o to żeby forumowicze mogli mieć poczucie współtworzenia forum w każdym jego aspekcie.
 5. Regulamin kolega redagował/pisał. A sam się nie stosuje. Ogłoszenia na bazarku wyładowały i nie spełniają warunków regulaminu.
 6. Teraz ceny to kosmos, na szczęście rower mam już od kilku lat i tylko sukcesywnie wymieniam komponenty. Na szczęście w tym roku tylko łańcuch i opony ale te kupione w zeszłym roku na wyprzedaży wiec cena OK. Przerzutka poszła w górę w ciągu półtora roku 30% w górę.
 7. Miałem oba i jeszcze ostre, finalnie stanęło na grawelu. Dla mnie wybór idealny.
 8. A co takiego nieprzyzwoitego było w moim wpisie?
 9. Wpadły dziś nowe koła, –600 g z wagi Po wyżej 20 km/h zaczyna czuć różnicę, powyżej 30 jeszcze fajniej. Zmiana na duży +
 10. Widzę że pojawiła się CENZURA i kasowanie postów które się komuś nie podobają.
 11. Po takich merytorycznych wpisach wiele wnoszących do dyskusji, jak i na forum, to zamiast nad nekrologiem to bym się prędzej zastanawiał nad złożeniem dymisji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.