Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

john.doe

Użytkownik
 • Content Count

  1,223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

john.doe last won the day on July 7 2015

john.doe had the most liked content!

Community Reputation

202 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1,286 profile views
 1. Pierwszy start w tym roku. Niestety zaniedbane przygotowania odbiły się na rezultacie 13:54:43. Trasa ma potencjał na dużo lepszy wynik. Ale i tak się cieszę z ukończenia. Organizacja na 5+ Fajna trasa dla ktoś, kto chce pierwsza setkę zrobić.
 2. nie wiem czy już było, ale wygląda ciekawie, są też inne kolory tarczy. https://kickstarter.yema.com/products/yema-superman-gmt-bronze-black-ysupzgmt39-a
 3. Możesz to rozwinąć, bo jakoś nie dostrzegam w tym nic istotnego a jedynie niepotrzebny bałagan. Przypomina mi to trochę dawanie na siłę mini indeksu przy datowniku na godzinie 6, oczywiście wiele zależy od umiejscowienia okienka daty. W przypadku Retrosporta - jest niepotrzebna.
 4. Nie tylko Twoje. Ale nas dwóch to chyba za mało żeby zniknęła
 5. Wakacje, pierwsze dwa dni: Udało się dojechać, a po drodze
 6. Znalazłem w tym sklepie interesujący mnie zegarek. Pytanie czy ktoś miał okazję robić tam zakupy? Jest PayPal więc teoretycznie bezpiecznie. Będę wdzięczny za informację. https://www.rensiweb.com/en/
 7. Przynajmniej nie widać jak się rysuje A co do świecenia to nie wiem do czego się tu przyczepić.
 8. Tak przyglądam się tej dyskusji i jedno mnie zastanawia, czy ktoś potrafi podać racjonalne powody wprowadzania ograniczeń, restrykcji na bazarku? O co tak naprawdę chodzi, jaki jest cel tych zmian?
 9. Bardziej chodzi o ilość a nie układ dodatkowo po każdym kliknięciu w dowolny wątek zestaw reklam do obejrzenia raz jeszcze
 10. Od ostatnich zmian na forum minęło już trochę czasu, problemy i niedociągnięcia w okresie przejściowym to normalna sprawa, ale wydaje się że migracja została zakończona i większość problemów rozwiązana. W związku z tym mam pytanie czy to jest ostateczna wersja strony głównej forum. W rożnych tematach włodarze forum często poruszają kwestię co jest głównym celem forum. Piętnowane są aktywności forumowiczów na bazarku, a podkreślana waga merytorycznej dyskusji i szerzenia wiedzy. Patrząc na poniższy obrazek można odnieś wrażenie że głównym celem formy jest reklama, ciężko dopatrzeć się merytorycznych treści. Tak wygląda strona główna na ekranie o rozdzielczości 1920x1200, chyba trochę proporcje pomiędzy reklamą a treścią zostały zachwiane. Może warto wrócić do proporcji które były prze aktualizacją silnika forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.