Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Logan

Jaki militarny do 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jak powyżej w temacie jaki militarny do 1000 zł co radzicie moje typy to raczej zegarki mechaniczne/automatyczne, ale mam na oku też casio DW 5030C w stalowej kopercie co polecicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napis "Quartz" psuje zegarek. Przynajmniej dla mnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Militarny do 'wyżywki", czyli bardzo trudnych warunków w jakich przyjdzie mu wieść żywot, czy tylko z wyglądu w stylu tzw. militarnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej w stylu militarnym, preferuję zegarki mechaniczne/automatyczne więc takie do trudnych warunków raczej nie za bardzo, ale ja nie użytkuję zegarków w takowych więc... chociaż ten DW 5030C kusi mnie bo ma stalową kopertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale czy to nie jest przypadkiem tak, że prawdziwe, profesjonalne zegarki wojskowe zawsze mają kwarcowe mechanizmy?

 

PS. Chyba pisaliśmy razem - teraz wszystko jasne - ma być "militarny", ale z wyglądu. OK. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pomyślałem o Junkersie i ew. Zeppelinie ("militarność" lotnicza) ewentualnie kwarc i lekko ponad budżet to jakiś Victorinox (ten od scyzoryków) ma ciekawe militarne stylizacje

 

P.S a jak Ci się nie spieszy to pomyśl nad forumowym Vis-em w dziale "inicjatywy związane z zegarkami"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up i podbijam temat jak na razie nie zdecydowałem się na nic może macie jeszcze jakies typy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.