Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

CO NOSZĄ WIELBICIELE ZEGARKÓW RADZECKICH JAK NIE NOSZĄ RADZIECKICH?

Rekomendowane odpowiedzi

20231103_134628.thumb.jpg.ca0031290c75e555a233678fd0ce2131.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro 

20231116_111643.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemno jak w dvpie psa ;)

20231117_061516.jpg

20231117_061547.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeden z moich pierwszych zegarków...IMG_20231201_093830345_HDR.jpg

Wysłane z mojego moto g(30) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł niedawno taki Orient, a w zasadzie Orient i Orient Star. I powiem wam że ten niby tańszy Orient miażdży OSa :) I to jest też przykład, że nie trzeba wydawać tysięcy w sklepie żeby kupić porządny zegarek. :)

DSC06183.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki limitowany do 200 szt "brązik" wpadł niedawno. Jeszcze nie wiem czy zostanie, choć podoba mi się coraz bardziej :) A teraz czekam na "strzał roku", niestety dotrze dopiero po weekendzie więc będzie prezent na Nowy Rok :) 

DSC06827.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, andrzejp1242 napisał(-a):

U mnie inna limitka, i myśliłem że tylko ja tak noszę ;)

20231231_152753.thumb.jpg.c7d188740950364afe0a3ca1c834a3ef.jpg

 

 

Snajperów jest więcej niż by się wydawało :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło nowe/stare Seiko to można się pochwalić na nadgarstku. Stan piękny, chodzi idealnie, tylko szkło do polerki. Seiko Kakume. Zakup z tamtego roku choć dotarł już  w tym, więc nie wiem gdzie zaliczyć strzał roku :) Całe 139 zł :)

DSC06960.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Przyszło nowe/stare Seiko to można się pochwalić na nadgarstku. Stan piękny, chodzi idealnie, tylko szkło do polerki. Seiko Kakume. Zakup z tamtego roku choć dotarł już  w tym, więc nie wiem gdzie zaliczyć strzał roku :) Całe 139 zł :)

 

Piękny i cena przystępna 😂 dam Ci zarobić i doplacę drugie tyle.😜 Też czekam na mój strzał roku, jak będę miał w rekach to się pochwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, lobo82 napisał(-a):

Gdzie takie okazje ?

Podpinam się z zapytaniem 😁😁😁

6 godzin temu, kchrapek napisał(-a):

Przyszło nowe/stare Seiko to można się pochwalić na nadgarstku. Stan piękny, chodzi idealnie, tylko szkło do polerki. Seiko Kakume. Zakup z tamtego roku choć dotarł już  w tym, więc nie wiem gdzie zaliczyć strzał roku :) Całe 139 zł :)

DSC06960.JPG

Tlenkiem ceru polerujesz 🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lobo82 napisał(-a):

Gdzie takie okazje ?

 

13 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Podpinam się z zapytaniem 😁😁😁

Tlenkiem ceru polerujesz 🤔🤔

Allegro :)

Sam się za polerkę raczej nie wezmę, jakoś mi nie idzie z mineralnymi szkłami i tlenkiem ceru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kchrapek napisał(-a):

 

Allegro :)

Sam się za polerkę raczej nie wezmę, jakoś mi nie idzie z mineralnymi szkłami i tlenkiem ceru.

Też próbowałem z G Shockami też nie idzie, jak żyć 🤷🤷🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W koncu wrócił od zegarmistrza po oliwieniu, zakup z końcówki 2023r. Dziś cały dzien na ręce, jeszcze jakiś pasek chyba będzie trzeba dobrać. 

 

20240120_093508.jpg

20240120_133926.jpg

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Koperta skrojona jak w Nomos Orion. Bardzo mi się podobają te długie uszy bo wizualnie powiększają mniejsze zegarki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.