Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MaxTime

Nowości i Bestsellery maxtime.pl

Recommended Posts

Nowości i Bestsellery maxtime.pl 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By RTK-WGM
      POLPORA to polska manufaktura, której wszystkie czasomierze produkowane są w Polsce i bazują na najwyższej klasy podzespołach pochodzących od najlepszych producentów.

W skład oferty Polpora wchodzą kolekcje nawiązujące do niezwykle bogatego polskiego dziedzictwa historycznego, kulturowego oraz naukowego. Szczególnie znane zegarki to POLPORA Niepodległość, Kościuszko, Aqua Duo i Flamingi.

W najbliższą sobotę POLPORA zaprezentuje najnowsze modele na rok 2020. Możecie spodziewać się dwóch nowych modeli z wyjątkowymi komplikacjami!

Premiera odbędzie się 26 września o godzinie 18:00, w formie transmisji na żywo na Facebooku oraz na YouTube, na którą w imieniu marki POLPORA serdecznie Państwa zapraszamy.

Facebook --> Wydarzenie na fb
      YouTube --> Wydarzenie na yt
    • By Blackfish
      Hej forumowicze!

Nie mam najmniejszej wiedzy o zegarkach, natomiast z różnych względów stoję przed zakupem. Przewertowałem sieć i trafiłem na ten oto zegarek - Festina F20453-1. Bardzo mi przypadł do gustu, ale przed zakupem chciałbym zasięgnąć opinii czy jest to sensowny zakup, czy zegarek jest wart swojej ceny, czy materiały z których jest zbudowany sugerują jego trwałość? Byłbym bardzo wdzięczny za opinie! 

Jeśli natomiast ktoś byłby tak miły i chciałby coś polecić to jak najbardziej - każdą propozycje wezmę pod uwagę. Budżet na zegarek w granicach 1500zł, natomiast jeśli trafi się coś co zwali mnie z nóg za 2.000zł to też się uzbiera. Zegarek z zamysłem noszenia na co dzień, im bardziej uniwersalny tym lepiej, tak by możliwe jak najbardziej pasował i do t-shirtu i do eleganckiej koszuli. Preferowana ciemna kolorystyka, więc im bardziej zbliżony do wspomnianej Festiny tym lepiej. :)

Będę bacznie obserwował ten temat, wszystkim Wam z góry dziękuje! :)

• By TIK TAK
      W tym roku przedstawił odświeżoną linię Passion. Model 3501 posiada nową zmniejszoną kopertę do 41 mm i z nową kolorystyką. WR 100, szafir z AR. ETA 2824-2. Cena będzie oscylować w granicach 4000 -4500 w zależności od wersji:

Model 3443 , Duży sportowy model o średnicy 43,8 mm i podobnych parametrach będzie droższy i będzie kosztował w granicach 5000 PLN.

Perełką będzie model 4339 North Star z mechanizmem na bazie ETA 2892 A2. Wr 5 ATM,  Średnica 42 ATM

• By ewa_942
      Witam, 
      Szukam zegarmistrza na Śląsku który naprawia stare rosyjskie zegarki 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.