Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartheck

Klamra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość crategus

pińć, ze mną sześć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziłem :(


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też potwierdziłem i adres do wysyłki podałem. Ale ponieważ pm-mom nie ufam, bo chodza jak chca- proszę o potwierdzenie mojego potwierdzenia :( albo zbiorowo, gdy wszyscy zainteresowani potwierdzą.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Potwierdziłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziłem :lol: Adres dałem. Winien jestem 12 ojraków + część kosztów przesyłki ze sklepu + koszt przesyłki w Polsce :(


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Potwierdzilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę się jeszcze podpiąć pod Wasze zakupy? :)

Interesuje mnie klamra 24mm Breitdornschliey2nźe - Paneria - silber geby2nźrstet.

Crategus wysłałem Ci PM.


Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość crategus

jasne, jeszcze zamówienie nie poszlo. Już Cie dopisuje. Będzie akurat 10 chłopa :)

Nie dostałem niestety jeszcze odpowiedzi ze sklepu co do kosztów wysyłki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość crategus

Aha, konta wysle na PM, kwote podam tutaj- jak juz bedzie odpowiedz co do wysylki.

Edit: ehh, jakas pomroczność ciemna mnie ograneła. Po zmianie jezyka- pokazują sie odrazu ceny uwzgledniające wysyłkę za granicę. W sumie logiczne :) Pozostaje tylko kwestia potwierdzenia, czy w przypadku PL jest tak samo- pisza tylko o wysylce do US (11 paskow).

Jutro wszystko podsumuje itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziłe, adres wysłałem


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jasne, jeszcze zamówienie nie poszlo. Już Cie dopisuje. Będzie akurat 10 chłopa :)

Nie dostałem niestety jeszcze odpowiedzi ze sklepu co do kosztów wysyłki :/

 

OK. Dziękuję.

Potwierdzenie i dane do wysyłki wysłałem na PM.


Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem wszyscy będziemy sie trudnić ''paserstwem'' :twisted:


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A potem wszyscy będziemy sie trudnić ''paserstwem'' :twisted:

Oj tak!


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A potem wszyscy będziemy sie trudnić ''paserstwem'' :twisted:

 

Nie smuć się - opracowuję technologię parcianych a la NATO :)

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość crategus

czy ktoś szprecha po niemiecku? może ktośby mógł do nich zadzwonić i potwierdzić, że w przy tych samych kosztach (jak do US) wysyłają do PL... bo coś nie chcą odpowiedzieć na mejla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie smuć się - opracowuję technologię parcianych a la NATO :)

Nie jesteś pierwszy z tym pomysłem. Ja nawet wykonałem prototypy klamry i szlufek z nierdzewki do ''nato hand made'' Problem jest z taśmą odpowiedniej faktury i szerokości, bo taśmy dostępne w handlu mają skok co 5mm. Więc 20, a zaraz potem 25mm. że o ubogiej gamie kolorów nie wspomnę...


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem jest z taśmą odpowiedniej faktury i szerokości' date=' bo taśmy dostępne w handlu mają skok co 5mm. Więc 20' date=' a zaraz potem 25mm. że o ubogiej gamie kolorów nie wspomnę...[/quote'']

 

Właśnie trzeba połazić po hurtowniach i zakładach kaletniczych, bo w sklepach i marketach wisi szajs. A jest tych taśm od groma. Najlepsza (i najtrudniejsza do zdobycia) jest taka bawełniano - nylonowa 20mm (w praktyce 22) o lekko prążkowanej fakturze. Producenci toreb i plecaków ją sobie sprowadzają.

Poza tym na razie projekty "zabawowe" leżą odłogiem.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na jeden natostrap kawałek ciekawej taśmy z mocowań kasku rowerowego- czarnej, ale fajnej, o szerokości 22. Chyba się zawezme i wykonam limited edition nr 001/001. Fotki przedstawię :)


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozumiem, że zamówienie zostało już złożone? :?


Pozdrawiam.

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość crategus

Cześć. Niestety zamówienie jeszcze nie poszło. Z jednej strony- miałem urwanie głowy, z drugiej- pomimo wysłanych paru emaili do sklepu nadal nie mam (żadnej) od nich odpowiedzi potwierdzającej wysyłkę i koszty do PL. Czy ktoś władna biegle- w mowie- niemieckim? Troche się już to dłuży... jestem w stanie nawet całość zamówić na siebie a rozliczymy się później. Byleby tylko potwierdzić tą wysyłkę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem małą symulację zakupu i oto wyniki. Sklep automatycznie po podsumowaniu zakupów prosi cię o zalogowanie się (trzeba założyć konto) a następnie wylicza koszty przesyłki do Polski. W symulacji "zamówiłem" :wink: kilka (7) sprzaczek i pasek. Opłata do polski wyszła 12 funtów. Nie wiem więc w czym masz problem. Aha niemieckiego niestety nie znam.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość crategus

Hm. Coz- zeby dotrzec do tak istotnej informacji wybralem- co chyba naturalne- zakladke "wysylka". Tam zas tylko, po zmianie jezyka- jedyne info jakie bylo to US lub DE. Nie wpadlem na to- tu moj problem- zeby probnie zamawiac coby poznac wielką tajemnice wysylki :lol: Inna rzecza jest to, ze zastanawiac mnie zaczelo, dlaczego nikt nie odpowiada na prostego mejla. Zaraz zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość crategus
crategus napisał:

 

Funkcja Dodaj środki jest niedostępna

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Aktualnie PayPal nie oferuje możliwości dodawania środków z rachunku bankowego.

 

Po dokonaniu płatności przez użytkownika PayPal obciąża kartę kredytową kupującego i natychmiast uznaje konto PayPal sprzedającego.

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

Sorry' date=' ze tak mecze ale do tej pory zawsze placilem karta. Wszystko to chetnie zalatwiam- jednak z paypalem doswiadczenia mam nowe- stad prosze o pomoc.

 

[b']Mashun/kkwp[/b]- Wy macie doswiadczenie z tym serwisem. Jak to w koncu jest? Jak przebiega platnosc. Z tego wynika, ze nie da sie wplacic srodkow, platnosc sciagana jest z karty? Czyli wedle oplat dla konta osobistego: 5,4% plus 1,35 PLN za platnosc karta oraz Kurs wymiany zawiera 2,5% opłatę za transakcje w wielu walutach. Przeciez to zdzierstwo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystasz z funkcji "dodaj środki" tylko dokonujesz płatności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem paypalem za mojego samuraja i te drobne procenty nie miały dla mnie znaczenia. :wink: Wiem że wygląda to jak normalna płatność kredytówką przez neta.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.