Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vcore

Jubileuszowe kubki na 10-lecie KMZiZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam i jeszcze mnie z listy nie przepisali, co za naród ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, kilka kubków rezerwowych jest :) wysłałem Ci PW.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, większość przelewów już otrzymałem - nie mam jednak potwierdzenia adresu do wysyłki od kilku osób. Proszę wszystkie osoby które nie wysłały mi adresu na PW o jego potwierdzenie, bo nie zawsze ten z danych przelewu jest aktualny, a przecież chcemy uniknąć nieporozumień :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubki już są w produkcji, a raczej w kolejce ;) kolejka niestety dość długa bo to taki gorący okres dla producenta. Póki co nie obwieszczam terminu, bo lepiej być miło zaskoczonym niż zawiedzionym. Kubki na pewno będą wyjątkowej jakości. 

 

Jeśli chodzi o przelewy to nie ma pospiechu - ale chciałbym póki co uzupełnić adresy do wysyłek. Dlatego prosiłbym następujące osoby osoby aby podały adres do wysyłki w odpowiedzi na moje pierwsze PW.

 

olraf

krzykon

Marcinkowski

cook

klysek

Czapkadm

aryb

tomekrosiak

Kosma

Arek

matison

Vasyl

peri

 

Jeśli którykolwiek z kolegów z listy wysłał już pieniądze, a nie potwierdził, ani nie podał konkretnego adresu do wysyłki - proszę to zrobić, ponieważ często bywa tak, że adres z danych do przelewu jest nieaktualny, a nie chcemy przecież problemów :) Dla spokoju ducha.

 

Reasumując: nie wysyłam kubków na adres z danych do przelewu, o ile ktoś sam nie potwierdzi jego zgodności.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubki już są w produkcji, a raczej w kolejce ;) kolejka niestety dość długa bo to taki gorący okres dla producenta. Póki co nie obwieszczam terminu, bo lepiej być miło zaskoczonym niż zawiedzionym. Kubki na pewno będą wyjątkowej jakości. 

 

Jeśli chodzi o przelewy to nie ma pospiechu - ale chciałbym póki co uzupełnić adresy do wysyłek. Dlatego prosiłbym następujące osoby osoby aby podały adres do wysyłki w odpowiedzi na moje pierwsze PW.

 

olraf

krzykon

Marcinkowski

cook

klysek

Czapkadm

aryb

tomekrosiak

Kosma

Arek

matison

Vasyl

peri

 

Jeśli którykolwiek z kolegów z listy wysłał już pieniądze, a nie potwierdził, ani nie podał konkretnego adresu do wysyłki - proszę to zrobić, ponieważ często bywa tak, że adres z danych do przelewu jest nieaktualny, a nie chcemy przecież problemów :) Dla spokoju ducha.

 

Reasumując: nie wysyłam kubków na adres z danych do przelewu, o ile ktoś sam nie potwierdzi jego zgodności.

Potwierdzenie adresu wysłałem tydzień temu.

aryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w skrzynce nie mam żadnej wiadomości od Ciebie, ani odpowiedzi na moje poprzednie PW. Wyślij proszę ponownie :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ciągle czekamy... Staram się przypominać producentowi, ale nie chcę być nachalny bo wiem, że mają nawał pracy i po prostu są opóźnienia. W poniedziałek powinienem otrzymać konkrety.

 

Święta święta i po świętach, Szczęśliwego nowego roku :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

O ile pójdzie lepiej niż z koszulkami to się zapisuję

Pójdzie :) (...)

To jak wygląda temat kubków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Właśnie też miałem zapytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że realizacja zamówienia się przedłuża ale jakieś miniinfo np. raz na tydzień  to nie jakieś megawymaganie.

 

Proszę się nie obrażać, i nie chcę się czepiać nikogo ale zaplanowałem kubki jako prezent w I poł stycznia ( było info że mogą być przed świętami albo po stąd mój optymizm). 

 

Wystarczy info  - będą za tydzień, za miesiąc.... tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed chwilą informację, że kubki poszły właśnie do produkcji - według zapewnień, nie powinna trwać ona dłużej niż 10 dni, choć z dopiskiem "w miarę możliwości produkcyjnych". Też miałem nadzieję, że uda się to zrealizować wcześniej - ale to widocznie gorący okres dla branży (można się było tego spodziewać). Dzień po zakończeniu zapisów otrzymałem od producenta maila, że zamówienia złożone od tego dnia zostaną zrealizowane najprawdopodobniej dopiero w styczniu. Niestety kontakt z nimi też nieco kulał, ale wygląda na to, że wszystko jest na dobrej drodze.

 

Sam czekałem na konkretne info od producenta, a otrzymałem je dopiero dziś - dlatego nie chciałem lać wody w wątku, tylko poczekać na konkrety.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Aleje idzie do przodu :) w styczniu jeszcze pewnie już będziemy pić kawke w zegarowych kubkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed chwilą informację, że kubki poszły właśnie do produkcji - według zapewnień, nie powinna trwać ona dłużej niż 10 dni, choć z dopiskiem "w miarę możliwości produkcyjnych". Też miałem nadzieję, że uda się to zrealizować wcześniej - ale to widocznie gorący okres dla branży (można się było tego spodziewać). Dzień po zakończeniu zapisów otrzymałem od producenta maila, że zamówienia złożone od tego dnia zostaną zrealizowane najprawdopodobniej dopiero w styczniu. Niestety kontakt z nimi też nieco kulał, ale wygląda na to, że wszystko jest na dobrej drodze.

 

Sam czekałem na konkretne info od producenta, a otrzymałem je dopiero dziś - dlatego nie chciałem lać wody w wątku, tylko poczekać na konkrety.

Proszę podać nazwę producenta kubków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem na PW


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z informacjami jakie otrzymałem dzisiaj, kubki będą gotowe do wysyłki do nas na początku przyszłego tygodnia - jeśli dotrą na miejsce to w ciągu 24h zostaną rozesłane do was. Jest więc szansa, że do końca przyszłego tygodnia będzie finał :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no to w przyszły piatek na burzy mózgów może zadam szyku czarnym kubkiem z czarną kawą w środku. ;)

 

dzięki vcore :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania później :-) Trzymam rękę na pulsie. Dzięki za cierpliwość.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

... Trzymam rękę na pulsie. ...

i za to moje podziękowanie, za kubek podziękuję, jak kawy z niego popróbuję. ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taddadadam!

 

Dzisiaj wyjdzie większość, jutro reszta. Wysyłamy wszystko kurierem GLS :) 

 

2015-01-22_263518.jpg


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Taddadadam!

 

Dzisiaj wyjdzie większość, jutro reszta. Wysyłamy wszystko kurierem GLS :)

 

 

 

 

SUPER! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no aleś zdjęcie zrobił, takie kartoniki to ja też mam :) .

Ciesze sie że już sa,


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja! ja zegarkiem zdjęć nie robię... ;-)

 

Dobra wiadomość jest taka, że dzisiaj wyjdą wszystkie przesyłki oprócz dwóch - ponieważ mimo wiadomości PW nadal nie otrzymałem adresów od dwóch z kolegów (wysłałem im ponownie wiadomości przed chwilą). Jeśli ktoś chce numerek do trackingu to proszę o PW wraz z imieniem i nazwiskiem.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubek bardzo ładny i solidnie wykonany.

Dziękuję. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.