Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wristwatch

Jakość współczesnych Slava

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 jestem po lekturze allegro, gdzie moją uwagę zwróciła ciekawa, współczesna Slava skeleton.Koledzy, jak to jest z jakością mechanizmu w nowych modelach Slavy,czy części są łatwo dostępne czy trudno je dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej daj linka do aukcji, to będziemy wiedzieli o jaki mechanizm chodzi


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sława już nie produkuje zegarków, a fabryka została zburzona. Mylisz zapewne chińskie wyroby SJIAVA z wyrobami SU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, jeśli na tarczy widnieje napis CIJABA ( trzeba sie dobrze przyjrzeć) to chińczyki.

Ale jeśli to któraś z tych co w linku to co do jakości sie nie wypowiem bo nie miałem ich w rękach..

http://slava.su/en/SLAVA-WATCH/View-all-products.html


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajne te Slavy, zwłaszcza z serii Tradition! Jestem pod wrażeniem.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedzi.Niestety, Zdzisiek szybko sprowadził mnie na ziemię. Ten zegarek to niestety chinol:( Oglądając zegarek na zdjęciach miałem wrażenie że gdzieś już widziałem podobny mechanizm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Ale fajne te Slavy, zwłaszcza z serii Tradition! Jestem pod wrażeniem.

Można je jakoś sprowadzić do Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Tylko przesyłka z tego co pamiętam to około 20$. Jutro sprawdze i napisze.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz tu http://slava.su/- można płacić Paypal lub kartą kredytową. Przedtem (przed zapłaceniem) dobrze jest ustalić z konsultantem na stronie lub mailowo dokładny koszt przesyłki. Przed chwilą pisałem z konsultantką z tej strony i wiem że wysyłają do Polski międzynarodową przesyłką Poczty Rosji. Przesyłka to koszt około 45 zł. (615 rubli - 1 rubel to 0,07 zł).  


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te po 41$ faktycznie fajnie wyglądają. Wzornictwo nawiązuje do starszych modeli. W środku 2414? W oczy mi tylko rzuciło się, że koperty nie są stalowe....

 

Ale skąd taka pewność, że to w 100% chińczyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buczo, te co są w linku to nie chińczyki. Wcześniej pisalismy o zegarkach CIJABA udających te noworuskie Sławy.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.