Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zbysiu Bida

Omega sped master mark 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zbysiu, po pierwsze, Omega Speedmaster Mark II, a po drugie to jakiej swojej ceny ?

generalnie każdy zegarek jest wart tyle ile ktoś chce za niego zapłacić  ;)


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Pytanie trochę bez sensu, szczególnie że nawet nie wiadomo czy chodzi o współczesny model czy vintage - a w przypadku tych drugich wszystko rozbija się o stan.

Co do nowych - generalnie świetny model, trzeba jednak mieć nadgarstek na jego grubość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nowy bardzo mi sie podoba , i to byłby mój kolejny plan zegarkowy . A szczególnie z czerwonymi wskazówkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nowy bardzo mi sie podoba , i to byłby mój kolejny plan zegarkowy . A szczególnie z czerwonymi wskazówkami

Ja powiem tak, Planet Ocean i Tudor tez sie Tobie Zbysiu podobal. Rolexa krytykowales a kupiles to ja na Twoim miejscu nie patrzylbym na Speedmaster Mark II, nawet edycje Rio, tylko od razu uderzal na Rolex Daytona, najlepiej z tarcza panda, wersja Newmana.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na deser najpierw cos tańszego , dla biednych .

Musisz budzet zdefiniowac bo dla kazdego biedny znaczy co innego. O sobie piszesz poznizsze a pozniej szalejesz :)

 

"Witam mam na imie , Zbyszek Pochodze z Zarnowca mam 43 lata I interesuje sie zegarkami . Narazie skromnie bo malo gotowki ale jak Cos odloze to staram sie cos kupic."


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupowałam zegarek i nawet radziłam się Was na forum - prezent dla szefa...niestety większość zdecydowała, ze kupimy omege dokładnie jak na obrazku. Szef zadowolony - ciągle go nosi :) 

 

2223.80.00.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz budzet zdefiniowac bo dla kazdego biedny znaczy co innego. O sobie piszesz poznizsze a pozniej szalejesz :)

Omega mark 2 w drodze , biorę w ciemno zobaczymy co to będzie .

"Witam mam na imie , Zbyszek Pochodze z Zarnowca mam 43 lata I interesuje sie zegarkami . Narazie skromnie bo malo gotowki ale jak Cos odloze to staram sie cos kupic."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.