Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rekiniasty

Użytkownik
 • Content Count

  1,698
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Początkujący

About Rekiniasty

 • Rank
  Jaba daba doooo...
 • Birthday 11/17/1967

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Prawa Wawa

Recent Profile Visitors

2,183 profile views
 1. Sprzedam Zegarki sprawne, chodzą, dokładności nie sprawdzałem, mogą wymagać regulacji. Wysyłka 8 zł PP. Rakieta 50 40zł. Wostok 20micro, szkło do wymiany, tylko lekkie przytarcia 70 60 zł. Rakieta 21 kamieni, mechanizm cacy, 70 60 zł.
 2. Wczoraj go wstępnie zawiesiłem, na szkło/witraż troche poczeka.
 3. CzÓłem że zaraz będą docinki No ale przecież mój mechanizm to ma bite "Silesia" więc chyba Ślązak ! średnica tarczy 18,5 też się zgadza, chyba że jednak to nie to. Dobra, tak se tylko rozkminiam z tą tarczą bo baba marudzi że słabo widzi z daleka, a ja jej że na ślepotę nic nie poradzę Z tym witrażem to faktycznie coś pomyślę.
 4. Na przykład taka jest fajna i czytelna i pasuje do mojego zegara:
 5. Dzięki za info. Muszę to przemyśleć bo z tego co widzę to zrobienie tego witraża przekroczy wartość zegara i idzie w grube setki zł. Może gdyby były wszystkie szkiełka całe miałoby to sens, a podobno to największy problem. Wolałbym na początek wymienić tarczę na jakąś ceramiczną bo ta moja trochę słabo wygląda.
 6. Szkiełka są takie, niektóre udzkodzone, chyba coś brakuje.
 7. Nie jestem specjalistą od renowacji, wymyłem, odtłuściłem, wysuszyłem i pomalowałem czymś tam oleistym do mebli, co to wsiąka i odświeża. Myślę że nie jest źle i nadaje się do salonu. Teraz czas na dorobienie szkła bo oryginalny witraż nie do odtworzenia przeze mnie, chociaż szkiełka są.
 8. Czyściciele piwnic chcieli wywalić zegar, stwierdziłem że szkoda, dałem na flaszkę i mam, swój pierwszy stary wiszący zegar. Leżał w tej piwnicy z 50 lat bo wahadło było zawinięte w gazetę z 1966 r. Stan zewnętrzny był zadowalający ale mechanizm brudny, klejący, zardzewiały, jedno koło miało urwany czop. No ale jak się nie ma co się ..... ten teges, to mówię sobie, ożywię kawałek historii. Zegar pewnie żaden ą ę ale niech mu tam. Dziś odebrałem od zaprzyjaźnionego zegarmajstra całkowicie przeserwisowany mechanizm, błyszczy się i cyka jak nowy Teraz czas zająć się pudłem.
 9. Polecam sprzedawcę, bardzo dobry kontakt, bardzo mili młodzi ludzie, zegarek zgodny z opisem czyli nowy, żadnych problemów.

 10. Poszukuje wskazówki do Mołni, kolor SREBRNY najlepiej komplet, kształt i model bez znaczenia.
 11. Z tych dwuznacznych (pewnie było): Przychodzi żaba do lekarza: Paaanie doktooorze, coś mnie jeeebie w stawie ! Doktor: Uuuu podejżewam raka...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.