Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aaronek

Pokaż swój pulpit!

Rekomendowane odpowiedzi

A to mój pulpit

 

89d5c279281d8512.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian

Zakopane zimą ;), ale było miło.

 

post-0-0-19146600-1330641355.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny SEC ;)


Instagram.com/horlobby.watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
post-0-0-86552900-1330641358.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny SEC ;)

 

Nie stać mnie, to się zdjęciami maltretuję :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iceman

A to mój..;)

post-0-0-71240900-1330641552.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to na pulpicie moje trzecie hobby /łowienie okazów karpi , potem fota buzi i do wody/

53d476f6dd47d5dd.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Seiken to ty. Jeśli tak to który. Pozdrawiam i gratuliję. Piękna sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seiken to ty. Jeśli tak to który. Pozdrawiam i gratuliję. Piękna sztuka.

 

 

Swietny tekst. :twisted: :);):D :mrgreen: [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seiken to ty. Jeśli tak to który. Pozdrawiam i gratuliję. Piękna sztuka.

Ten to mikrus

tu mam lepsze

58crw1vrqslsggri.jpg

edn3v1nyqecqa52x.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tessio

To jakiś fotomontaż, nie ma takich ryb :shock: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mutanty popromienne, ale gratuluję okazów ;)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mutanty popromienne, ale gratuluję okazów ;)

To nie mutanty to ryby z zarybień jeszcze przez Niemców :wink:

Mój rekord w karpiu to 24 kg /jak go złowiłem był 9 takim na świecie/

a w amurze 35 kg :shock: 10-15 kg nie liczę :D

Hm można by taki topic stworzyć " nasze hobby inne niż zegarki" i przerzucić te fotki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piękne okazy, ja właśnie w maju jade do szwecji na rybki i oglądajac fotki z poprzednich wyjazdów moich znajomych takie potwory widziałem:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wielki karp jak się podnieci - może zgwałcić okręt podwodny :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mutanty popromienne, ale gratuluję okazów ;)

To nie mutanty to ryby z zarybień jeszcze przez Niemców :wink:

Mój rekord w karpiu to 24 kg /jak go złowiłem był 9 takim na świecie/

a w amurze 35 kg :shock: 10-15 kg nie liczę :D

Hm można by taki topic stworzyć " nasze hobby inne niż zegarki" i przerzucić te fotki :wink:

 

Właśnie, ile taki karp lat rośnie do tych 24 kg?


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm jest to zależne od wielu czynników

głownie od żyzności zbiornika potem od temperatury no i konkurencji pokarmowej /leszcz płoć i inna biała ryba/

np w zbiorniku Elektrociepłowni Rybnik lub Konin na ciepłych kanałach

myślę że ok 12-15 la

na zbiornikach ubogich i głębokich tam gdzie tem wody latem nie ma wysokiej temperatury metabolizm ryby się spowalnia to ok 40-50 paru lat

zależy to zapewne też od warunków indywidualnych osobnika

są np karpie takie "okrogłe" a inne wyglądają jak torpedy

np Amur z foty miał 29 kg a w jeziorze w którym go złowiłem były wpuszczone w 1982 i 1984 r o wadze 0,5-1 kg

a złowiłem tam i ponad 30 kilogramowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki wielki karp jak się podnieci - może zgwałcić okręt podwodny :-D

 

;):D:)

 

Nic tym swoim postem nie wnoszę, ale nie mogłem się powstrzymać :)


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
To jakiś fotomontaż, nie ma takich ryb :shock: :D

 

Oj Pawełku, Pawełku takie ryby są, tylko ty takich nie widziałeś. Tylko zegarki, zegarki.... ;)

 

A seiken ma ryby, bo zegarków nie widać.

Na żadnym zdjęciu. Szkoda :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tessio
Oj Pawełku, Pawełku takie ryby są, tylko ty takich nie widziałeś. Tylko zegarki, zegarki....

Niecierpliwy i "przypalony" jestem, do wędkowania się nie nadaje... ale gdybym miał taką rybą na haczyku to bardzo chciałbym ją poholować :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Oj Pawełku, Pawełku takie ryby są, tylko ty takich nie widziałeś. Tylko zegarki, zegarki....

Niecierpliwy i "przypalony" jestem, do wędkowania się nie nadaje... ale gdybym miał taką rybą na haczyku to bardzo chciałbym ją poholować :shock:

 

Ciekawe kto kogo by holował :);):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze mój pulpicik ze stacjonarki:

 

post-565-0-57122600-1330642641.jpg

 

przy takich "babach" pracuję :lol:

 

ps: mój młodszy szkrab na amoloty mówi "baba" więc mogę z czystym sumieniem mówić żone że jadę na baby :)


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p0li na sam widok takiej maszyny wróg sesr... się w gacie i ucieknie. :-D Słuszną linię ma nasza władza ...

 

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.