Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

diesel

POZNAŃ fachowiec potrzebny

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje dobrego fachowca a nie jakiegoś podrzędnego zegarmistrza! Mam kilka starych zegarków do odnowienia i chciałbym żeby efekt końcowy był oszałamiający!


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie mogę podjąc tego zadania...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś polecał :

 

+ Marek Piszczek na Gwarnej

+ zegarmistrz na Sw. Marcinie

+ zegarmistrz na Wildzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seditos

P. Marek Piszczek na Gwarnej to bardzo miły czlowiek i wydaje się dobrze znać na swoim fachu, ma jednak dużo roboty i dłuższych "zleceń" na razie nie przyjmuje, ciągle ma ogrom pracy po świętach.

Ostatnio jednak wskutek wstrząsu spadł w moim Wostoku sekundnik, wpadłem po drodze do p. Marka. Natychmiast oderwał się od pracy, popatrzył na mnie i dobrotliwym tonem zapytał się retorycznie: "jak mozna takim staruszkiem rzucać?" :lol: w ramach reprymendy wziął 3 zł i powiedział, że następnym razem kara będzie mocniejsza :lol:

 

p.s.

Nie rzucałem Wostokiem :lol: musiałem gdzieś uderzyć ręką i nawet nie zauważyłem, zegarek zresztą też, dalej sobie spokojnie działa :)

 

pozdrawiam,

seditos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ Janusz na Sienkiewicza

+ Marek Piszczek na Gwarnej

+ zegarmistrz na Sw. Marcinie

+ zegarmistrz na Wildzie

(przy Rynku Wildeckim)

+ zegarmistrz na Pólwiejskiej (przy Browarze)

+ ...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat stary, ale może komuś się przyda informacja, gdzie NIE iść z zegarkiem. Niby prosta wymiana szkiełka, niby zegarek niedrogi - indyjskie Seiko z przemalowaną tarczą, ale zegarka szkoda. "Fachowiec" z ul. Górna Wilda 103 w Poznaniu. Zegarka w takim stanie bym nie przyjęła, ale na nieszczęście był opłacony z góry, a odbierał tata...

 

Zegarek przed... Pęknięta szybka 

post-104699-0-79914600-1533840902_thumb.jpg

I zegarek po...

post-104699-0-33959300-1533840985_thumb.jpg

 Rozumiem, że ramka się ścierała. Ale trzeba się zdecydować - albo ścieramy całość albo zostawiamy. Pan zegarmistrz jednak miejscami wyskrobał, miejscami zostawił. Może klient nie zauważy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.