Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prezes777

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 1. GERLACH m/s Batory Mechanizm: SeaGull ST2526, klasa AAA Zegarek nienoszony chodzi idealnie. 2 dni noszenia po 12-14 godzin na dobę wynik + 4 min 05 sek :blink: :blink: :blink: :blink: Reset zegarka Kolejny dzień noszenia +++ 4.45 sek,
 2. Panowie ten werk to automat czy manual winding ???
 3. Epos 3387 Werk ETA 2892-A2 ?ąródło pomiaru czasu - Atomic Clock Sync Zegarek noszony ok 17 godz. dziennie odkładany na noc koronką do góry, normalnie użytkowany bilans po 30 dniach to + 4 sek. Jak dla mnie REWELACJA :wink:
 4. Epos 3387 Werk ETA 2892-A2 ?ąródło pomiaru czasu - Atomic Clock Sync 1 dzień : w dzień + 1 sek. , w nocy w pozycji koronką do góry - 1 sek. :wink: 2 dzień : w dzień + 2 sek. , w nocy w pozycji koronką w dół + 1 sek. 3 dzień + 1 sek. 4 dzień : w dzień 0 sek. , w nocy w pozycji tarczą do góry + 2 sek. (ogółem + 6 sek.) 5 dzień : w dzień - 2 sek. , w nocy w pozycji koronką do góry - 1 sek. 6 dzień : w dzień + 2 sek. , w nocy w pozycji deklem do góry + 1 sek. 7 dzień : w dzień + 2 sek. , w nocy w pozycji tarczą do góry + 2 sek. Podsumowując tydzień zegarek przyśpieszył w ciągu 7 dni o 10 sekund to dane na gorąco. Oczywiście za jakiś czas zamieszcze obserwacje długoterminowe :wink:
 5. Kiedyś ktoś polecał : + Marek Piszczek na Gwarnej + zegarmistrz na Sw. Marcinie + zegarmistrz na Wildzie
 6. Rewelacja jak dla mnie... Połączenie prostoty i elegancji...Klasyka
 7. Ja dziś skromnie...Sorry za zdjęcie z netu ale aparat siadł...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.