Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś był zainteresowany to mogę wrzucić na bazarek takiego Taga

20240322_170525.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 5.03.2024 o 11:29, evilym napisał(-a):

W końcu udało mi się przymierzyć. 

Zegarek świetny, rozmiar dla mnie bardzo dobry. 

Zastrzeżenia mam do pusherów. Miałem wrażenie że chodzą gorzej niż np. w Heuer 01. 

Druga sprawa to pasek. Tak jak na zdjęciach oraz grafikach tak i w rzeczywistości. Po prostu... zwykły. Zdecydowanie pasowałoby tu coś innego. Ubolewam też że nie ma opcji bransolety. 

 

DSC_4973.thumb.JPG.a871be904ee00bc73f72c68d3f444d2e.JPG

 

Jak z czytelnością ? Na zdjęciach i filmikach wygląda różnie.

Kruk czy Jubitom?

Edytowane przez marcinw7982
Poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marcinw7982 napisał(-a):

Jak z czytelnością ? Na zdjęciach i filmikach wygląda różnie.

Kruk czy Jubitom?

Lepiej niż na zdjęciu. Butikowe oświetlenie też nie pomagało. Generalnie nie ma źle. 

 

Kruk. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trio dla porownania czytelnosci. 
 

 

4BC6F69C-93FD-423F-84AE-F221A3A47F5F.jpeg

32A88276-0755-43C3-9E85-367578D5163F.jpeg

792F9481-A3EC-47A7-AC1F-EE1196C8C8E7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reverse panda dosyć czytelna

Na foto tak. W salonie te srebrne totalizatory mocno odbijaly ostre swiatlo sufitowe. Bardzo pogarszalo to czytelnosc.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia oświetlenia, ale na zdjęciu ta Carrera wygląda dość przeciętnie.

 

 

IMG_4960.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2024 o 22:46, marcinw7982 napisał(-a):

Reverse panda dosyć czytelna

Tylko data na 12 nie do przejścia.

2 godziny temu, ASTRAL napisał(-a):

Może to kwestia oświetlenia, ale na zdjęciu ta Carrera wygląda dość przeciętnie.

 Rzekłbym nawet bardo przeciętnie.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, meinard napisał(-a):

Fajna nowość, ładna panda z heuerowym vibem.

https://www.hodinkee.com/articles/the-heuer-7753sn-inspired-tag-heuer-carrera-glassbox-panda-with-a-steel-bracelet

 

Szkoda tylko tej daty, w racing chrono potrzebna jest jak świni siodło, imho psuje estetykę.

spacer.png

 

spacer.png

Projekt mi się bardzo podoba. Czekałem na glasbox z bransoletą i z bardziej sportowym niż biżuteryjnym charakterem. Krok w dobrą stronę. 

 

2 godziny temu, ASTRAL napisał(-a):

Może to kwestia oświetlenia, ale na zdjęciu ta Carrera wygląda dość przeciętnie.

 

 

IMG_4960.jpeg

Coś jest na rzeczy. 

Bo na tym zdjęciu też wygląda hm... dziwnie

image.thumb.png.bcadfc3e3369f7b3b3f9f9545c986b35.png

 

Na pewno ląduje wysoko na liście "muszę przymierzyć" 🙂


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ASTRAL napisał(-a):

Może to kwestia oświetlenia, ale na zdjęciu ta Carrera wygląda dość przeciętnie.

 

 

IMG_4960.jpeg
Racja. Dobrze wyglada ta. 😉

14483AB7-CA2D-4A37-8823-CB27BB9DEC3F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.04.2024 o 11:43, meinard napisał(-a):

Fajna nowość, ładna panda z heuerowym vibem.

https://www.hodinkee.com/articles/the-heuer-7753sn-inspired-tag-heuer-carrera-glassbox-panda-with-a-steel-bracelet

 

Szkoda tylko tej daty, w racing chrono potrzebna jest jak świni siodło, imho psuje estetykę.

spacer.png

 

spacer.png

Z białą tarczą byłoby lepiej.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.03.2024 o 10:32, just_nobody07 napisał(-a):

Dobrego ;)

20240313_102638-01.jpg

 

 

Bardzo pienkny, bardzo 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gambit17 napisał(-a):

 

 

Bardzo pienkny, bardzo 😍

Też uważam, że im się udał, dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczony automatami, zbłądziłem do zagłębia zegarkowego w GaMoku. Poszukiwałem czegoś w kwarcu co nie byłoby oversize, nie miało baroku na tarczy jak większość Citizenów i Seiko. Wstępnie wytypowałem Grand Seiko GMT i Aquarecer'a. GS odpadło, bo ze względu na peselozę musiałbym zakładać okulary do czytania, żeby odróżnić wskazówki, a Solargraph odpadł przez nieproporcjonalnie szeroki bezel w stosunku do swoich gabarytów. Spodobała mi się za to Formula1 z czarnym bezelem. Taki łobuzowaty. Kruk daje teraz minus 20% na TAGi, to się złakomiłem. Sympatyczny zegarek, choć mocno zawyżona cena w stosunku do tego co oferuje. Sam zegarek jeszcze spoko, ale bransoleta to porażka. Mam 4 chińskie zegarki do "prac gospodarczych" i aktywności outdoorowych - 3 x San Martin i Seestern. Każdy z nich, raz że sprawia wrażenie lepiej wykonanego, a dwa - bransoletą deklasuje TAGa z jego wciskanymi pinami i ostrymi krawędziami. Do tego tylko trzy oczka mikroregulacji - oszczędzanie na zrobieniu 2 dziurek, gdzie każdy z chińczyków ma bransoletę z regulacją "on fly"?  TAG do microbrandowych zegarków, które mam (Zelo, Halios, Traska, RZE), pod względem bransolety nie ma startu. Nawet tani amerykański VAER wypada lepiej. Po kilku godzinach noszenia zegarka, oszlifowałem dremelkiem TAGową bransoletę od strony ciała, bo zwyczajnie uwierała mnie w rękę. W tych modelach za ponad dychę też tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenomen, którego do dziś nie potrafię zrozumieć. Po co kupować zegarek (czy jakikolwiek inny przedmiot), z którego nie jestem zadowolony i na siłę szukam jego wad? Albo mi coś pasuje takie jakie jest, albo nie, i szukam czegoś innego. Też mam kwarcową F1 z czarnym bezelem (kilka razy tutaj wystąpił) i jakoś nie znalazłem w nim wspomnianych wad. Wprost przeciwnie, uważam, że do codziennego tłuczenia jest zegarkiem idealnym.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, souls_hunter napisał(-a):

Po co kupować zegarek (czy jakikolwiek inny przedmiot), z którego nie jestem zadowolony i na siłę szukam jego wad?

O ile dobrze zrozumiałem powyższy wpis, to kolejność była odwrotna - najpierw zakup, a potem zauważenie wad. 

 

5 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

Też mam kwarcową F1 z czarnym bezelem (kilka razy tutaj wystąpił) i jakoś nie znalazłem w nim wspomnianych wad.

Czucie bransolety to mocno indywidualna kwestia. Bransa Tudora z zapięciem t-fit zbiera dobre recenzje, a mnie nie podpasowała, miałem wrażenie że mi ścięgna poprzecina. Z kolei na bransoletę w SMP wiele osób narzeka, a ja ją polubiłem od razu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to był tzw. zakup w ciemno jak w popularnym programie w tv? Myślę, że nie sądzę.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.