Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DawidM86

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

About DawidM86

 • Birthday 05/24/1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zainteresowałem się wersją niebieską. Widać doświadczenie przy projektowaniu. Poczekam na więcej opinii po premierze. Jak będą pozytywne, trzeba będzie kupić.
 2. Arsenale chodzi mi po głowie, niestety szybko wyparował ze względu na swój rozmiar. Szkoda, pozostaje mi pozostać tylko z Redentore Racing. ;)
 3. Gdyby ktoś potrzebował kupić coś z Geckoty. Służę pomocą jako że mieszkam w UK. ;)
 4. Wlasnie sie nad nim zastanawiam. Ten z jasna tarcza tez ma swoj urok.
 5. Czy ktoś ma Certine DS4 small second? Jeśli tak to czy może powiedzieć o niej kilka slow? Jaki tam antyrefleks jest, i jak sprawuje się koperta po czasie użytkowania? Mam okazje kupić nową za 330 funtów (wersja automatyczna na ETA), zastanawiam się czy warto. Obecnie mam różne zegarki microbrand (Geckota/Marloe/Meccaniche Veneziane). Z gory dziękuję.
 6. Nowy zegarek od Marloe Watch Co - Bonneville-Eyre Bazuje na modelu Coninston. Wszystkie detale w linku: https://www.marloewatchcompany.com/collections/bonneville-eyre
 7. 10% znizka jest dostępna zawsze na stronie Geckoty. Kod to: WELCOME. Dzis na nadgarstku dalej ich GMT. Idealny zegarek na co dzień.
 8. Wszystko jest spójne, poza jedną rzeczą która mnie odpycha od kupna, a jest to ich logo na dole tarczy. Bez niego to był by prawdziwy sztos! Mam nadzieję ze to poprawią w późniejszych edycjach.
 9. Wpadła nowa Geckota. Szkoda że już wyprzedana, na prawdę udany model. Powiedział bym że to najlepszy budżetowy (do 2000zl) GMT.
 10. Wydaje się być powłoka, choć nie ma na ten temat informacji. Choć na deklu piszę tak. Można to dwojako zrozumieć. Sama różnica po użyciu CapeCod wygląda tak.
 11. Dzieki. Wystawiony na sprzedaż na ebay. Tutaj jego brat, wyczyszczony za pomocą CapeCod. Ten zostaję ze mną. Uwielbiam ten model, nie ma niczego podobnego na rynku.
 12. Nadchodzi nowy model, będzie skubany piękny. To już widać. https://www.meccanicheveneziane.it/blogs/news/seiko-ne57-premium-mechanical-line
 13. Podpinam sie. Fajnie bylo by miec taka Montegrappe jak dalem powyzej ale z mechanicznym serduchem (Japan lub Swiss).
 14. Fajny jest. Gdyby nie to ze mam obecnie dwie które lubię to zainteresował bym się właśnie tym modelem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.