Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DawidM86

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Bywa pomocny

About DawidM86

 • Birthday 05/24/1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzieki! Na razie pozostanę przy orginalnym, jest bardzo dobrej jakości. W przyszłości, na pewno pomyśle o tym kolorze o którym wspomniałeś.
 2. Dobry wieczór wszystkim. Wpisuję się do klubu z "Startimer" w wersji 40mm. Z mniej ważnych informacji, zdecydowanie poszukiwania "pilota" w mojej kolekcji zakończone.
 3. Dzięki, staram sie, ale czasem jednak ręka zadrży Długość filmu niestety jest ograniczona poprzez brak czasu.
 4. Ooo, coś YT musiał pokręcić Dzięki że dałeś mi znać. Edit. Już zostało to naprawione.
 5. Cieszy mnie to że coraz więcej osób lubi ten microbrand. Do mojej kolekcji dostała się kolejna Geckota. E-01 w wersji kwarcowej. Poniżej kilka słów z mojej strony (nagany został dziś rano przy pierwszym podejściu, więc wybaczcie drobne niedoskonałości): https://youtu.be/QzgoFa5E0HE
 6. Dzieki! Tak, ujęła mnie ta tarcza w połączeniu z kopertą. Prosta, ale ma to coś.
 7. DawidM86

  Twoja kolekcja!

  Czas na odświeżenie. Obecna kolekcja. Od lewej. Geckota G-02 (GMT), Geckota C-05, Hamilton Viewmatic (40mm), Certina DS-8 (Chronometer), Meccaniche Veneziane Redentore Racing. (Do zakończenia kolekcji zostało jedno wolne miejsce i sporo czasu na to by wybrać tam odpowiedni model).
 8. Świetny jest! Powiedz mi proszę jak Ci się sprawuje, jak ocenił byś bransoletę?
 9. To teraz mnie zaskoczyłeś, bo ja nie powiedział bym ze on nie ma AR. Mowimy o modelu 40mm tak? Aż jutro sprawdzę, ale gdybyś mi nie powiedział to bym nigdy na to nie zwrócił uwagi. Z tego co się orientuję to Hamilton od 2013 roku nakłada antyrefleks na modele z linii jazzmaster. Ten model który masz bardzo fajny, ja myślałem o tej samej linii, ale bez chronografu. Ostatnio widziałem na promocji za 700 funtów.
 10. Dzięki! Co masz na myśli pod pojęciem AR? Jestem z niego zadowolony. Mam jeszcze w planach jeden model Hamiltona, ale to może za kilka miesięcy.
 11. Witam. Wpisuje się do klubu z moim nowym nabytkiem. DS-8 Chronometer.
 12. Witam wszystkich. Wpisuje się do klubu z swoim nowym nabytkiem - Jazzmaster Viewmatic.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.