Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Artikk

Zegarek vintage za 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

mnie właśnie ruszył post w dziale z vintage chrono, gdzie upolowano na olx bullheada za 450zł, nie pozostaje nic jak przeglądać i czekać, może coś się znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle sam nie trafiłem, ale 500-600 już tak. Niestety, zawsze jak jest okazja na coś takiego, to ja nie mam pieniędzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale było to na allegro/olx czy gdzieś w świecie? mi wyskoczyły nieprzewidziane koszty związane z autem ale jakby była jakaś rozsądna opcja na np stare seiko to rozpruwam skarbonkę  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o Seiko chrono i sprzedawcach z Wysp Brytyjskich - radzę z dużą ostrożnością podchodzić do konta beejoo4. Może nie są to nasze Sopockie Antyki, ale jest blisko: zegarki są mocno picowane, szlifowane, a co najlepsze, sprzedawca nie wspomina o tym ani słowem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale było to na allegro/olx czy gdzieś w świecie? mi wyskoczyły nieprzewidziane koszty związane z autem ale jakby była jakaś rozsądna opcja na np stare seiko to rozpruwam skarbonkę  :P

na pewno polski net. a czy bazarek, czy tablica/olx, czy alle, to już nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie właśnie ruszył post w dziale z vintage chrono, gdzie upolowano na olx bullheada za 450zł, nie pozostaje nic jak przeglądać i czekać, może coś się znajdzie

Taka cena to rzadkość na ta chwile, generalnie bullheada Ciitizena łatwiej dostać i w cenie ponizej 1000 zł, na seiko musisz przeznaczyć około 2000 zł niestety, szukaj na zatoce.


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Miałem kiedyś takiego:

 

18809854829355427075.jpg39761792799699119531.jpg85039629644736195620.jpg

 

tylko na rynek wewnętrzny, poszedł w klubie z jakieś 1200 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaję sobie sprawę to okazją jedna na milion, stare chrono mają już swoją wartość, ktoś, komu chce się wystawić taki zegarek w dzisiejszych czasach nie musi jakoś strasznie drążyć żeby zobaczyć ile może orientacyjni być wart. no właśnie - na zatoce, trochę na forum już jestem ale nigdy nie dociekałem gdzie to :P  domyślam się tez, że na zagranicznych forach łatwiej o takie chrono.

co do bullheada citka to na ebayu widziałem, że można go trochę taniej kupić niż seiko, tamten konkretny citek był też chyba mniejszy niż seiko.

ogólnie najchętniej widziałbym coś na 6138, nie koniecznie bullhead.

ten wyżej to o ile dobrze sprawdziłem to 6138-8010, widać że świetny stan. był tak utrzymany czy odnawiany? moimi faworytami są brązowy 0040 i niebieski 0030

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Troszkę nad nim popracowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.