Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mirosuaw

Tapatalk - nie chce dodawać zdjęć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po ostatnich aktualizacjach Tapatalka w wersji pro nie mogę dodawać zdjęć. Po zaznaczeniu zdjęcia do dodania wyświetla się komunikat "przetwarzanie" i tak w nieskończoność. W ustawieniach nic nie znalazłem. Czy Wy też macie z tym problem?


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link do zdjęcia wkleiło mi w kilka sekund. Tylko przy dodawaniu zdjecia jak i przy edycji zamknęło mi aplikację TT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ani rusz. Próbowałem już odinstalowania i ponownego zainstalowania aplikacji, nie pomaga. Dzieje się tak od momentu gdy po którejś aktualizacji w Tapatalku pojawił się edytor zdjęć. Wcześniej problemu nie było. Telefon z systemem Android.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem w swoją wersję Tt i mam 4.14.1 Ty domyślam się źe TT photo & video messaging. Stąd może ta różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Tapatalk Pro v. 4.6.2.

Zainstalowałem tą Twoją wersję i w niej wszystko jest ok, daje się dodać zdjęcie. Nie bardzo wiem czemu moja wersja niby "pro" jest pod tym względem gorsza.

 

P.s.

Wywaliłem swoją wersję, używam tej Twojej, na razie jest ok. Dzięki za podpowiedź. Mam nadzieję, że tam nie ma żadnego miesięcznego limitu zdjęć.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważacie, że niezależna aplikacja tworzona przez zupełnie inną firmę niż skrypt forum ma cokolwiek z nim wspólnego? :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym rzecz. Pisząc o problemie nie oczekiwałem, że naprawią go forumowi informatycy. Miałem nadzieję, że któryś z userów podpowie mi co robię źle albo znajdzie jakieś inne rozwiązanie i taką pomoc uzyskałem. Z mojego punktu widzenia temat można zamknąć.

Dziękuję :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym rzecz. Pisząc o problemie nie oczekiwałem, że naprawią go forumowi informatycy.

Nawet jakbyś liczył to byś się przeliczył bo ja od pół roku czekam i mimo wysłania zgłoszenia w zeszłym roku na właściwy adres oraz poruszenia tematu przez Kolegę na forum moderatorskim nie doczekałem się jakiejkolwiek interwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.