Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JED

Chrono24 Trusted Checkout

Rekomendowane odpowiedzi

Powitac szanownych kolegow.

 

Nosze sie z zamiarem kupna zegarka od wegierskiego sprzedawcy City Corner LTD https://www.chrono24.pl/dealer/orauniverzum/index.htm

Zauwazylem, ze od jakiegos czasu dostepna jest opcja zakupu za posrednictwem Chrono24, a nazywa sie "Trusted Checkout" https://www.chrono24.pl/info/checkout.htm

 

Moze ktos korzystal z tej opcji?

Moze ktos kupowal cos od tego sprzedawcy?

 

Mimo iz wszystko wyglada obiecujaco (sklep istnieje fizycznie i nazywa sie Helvetia Ora Ekszer), to ja jednak jestem zawsze sceptyczny przy takich zakupach, a tutaj, dodatkowo, niepokoi mnie fakt, ze model ktorego szukam, kosztuje u nich najtaniej na swiecie, czyli tysiecy jedenascie z prowizja Chrono24.

 

We Francji, gdzie moglbym osobiscie podjechac i go kupic jako pamiatke z wakacji, juz tysiecy niespelna 13.

2000 piechota nie chodzi, jak by nie patrzec.

Jakims tam klopotem jest to, ze sa to ostatnie dostepne sztuki na swiecie - produkcja zakonczyla sie chyba 2 lata temu - np. w PL nie do kupienia.

 


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JED, jeżeli chcesz, mogę zapytać znajomego z Budapesztu o sprawdzenie tego sklepu. Daj znać priv jeżeli jesteś zainteresowany.

 

Sent from my mobile phone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem za pomocą trusted (sklep z niemiec) - okazja też była niezła bo 2k oszczędności. Wszystko poszło bezproblemowo (kasa przelana na konto chrono24 - wszystkie statusy dochodziły mailowo - generalnie pełna profeska). Gwarancja jest (międzynarodowa), rachunek - wsio jak w opisie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak zrezygnuje z zakupu - sprzedawca zamiast odpowiedziec przez Chrono24, napisal do mnie mejla, ktory nie wyglada obiecujaco:

"We can not send real photos about watch, because we have to order the watch from distributor. Therefore, if You would like to order the watch, we will inform You about number of our bank account, because You must be paid the amount directly to our bank account. After receiving the money, we will send to You the mentioned watch by speed post."

 

Nie po to chcialem kupic przez Chrono24 i Trusted Checkout, zeby im przelewac kase bezposrednio.

Co wiecej, ten tekst o dystrybutorze tez jest dziwny - probowalem kupic zegarek w PL i zaden sklep nie byl w stanie go sprowadzic, bo nigdzie go nie ma - nigdzie rozumiem rowniez jako EU.

 

No i jestem w kropce...


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wygląda to tak, jakby pod spodem zapomnieli dopisać małym drukiem "this is a scam, we don't actually have any watches for sale" :-).

 

A na poważnie, jeżeli to jest " legit " business, to mają wyjątkowy sposób na przyciągnięcie i zachęcenie potencjalnego klienta do kupienia zegarka za ich pośrednictwem


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, wlasnie zglosilem sprawe do Chrono24 - ciekawe co odpisza.

 

Najlepsze jest to, ze:

- na Chrono24 nazywaja sie City Corner LTD

- pod adresem jest Helvetia Ora Ekszer

- a mejl przyszedl ze Swisstime Hungary

 

Ja bylem wiecej niz pewien, ze zostal im po prostu zegarek, ktory zalega od lat i chca sie go pozbyc po kosztach - jak sie okazuje - mylilem sie.

Przyznam jednak, ze mnie zdziwil brak zdjecia owego zegarka.

 

Odpisze na tego ostatniego mejla i zapytam, czy mozliwy jest odbior osobisty.

Zobaczymy.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez MDCPP
      Wątek w ktorym można opisać swoje doświadczenia z poszczegolnymi sprzedawcami poprzez chrono24. Watek ma na celu ponadto stworzenie listy zaufanych sprzedawcow. Na pierwszy ogien idzie : SPRZEDAWCA PROFESJONALNYIPPUUKISHI inc z Japonii. Czy któryś z Was mial do czynienia z tym sprzedawca? Zamawianie zegarka z Japonii jest bezpieczne ? Macie w tym zakresie pozytywne doświadczenia? 
    • Przez gefreiternemo
      Dzień dobry,
      jak w opisie tematu poproszę o ocenę wiarygodności strony/oferty.
       https://www.chrono24.pl/citizen/eco-drive-radio-clock-cb1070-56e---cb1070-56e--id8040879.htm#buyer-guide
      Interesuje mnie nowy CB1070-56E, więc jakby ktoś ewentualnie znalazł inną wzbudzającą zaufanie ofertę do 420$ ( z przesyłką) lub polską ofertę (ja nie znalazłem nowego egzemplarza z dostępnością).
      A może ktoś zaproponuje/wie o innym zegarku spełniającym poniższe warunki:
      - solar
      - kontrolowany radiowo
      - jak najprostszy design (trzy wskazówki, indeksy)
      - czarna tarcza
      - tytan (ten ostatni warunek nie jest koniecznydo spełnienia)
      Z góry dziękuję za pomoc!
    • Przez KingOdin
      Witam, 
      uprzejmie proszę kogoś z Was o informację, czy zegarek Maurice Lacroix Les Classiques Date LC1117-SS001-330, na który polują od dawna, który jest wystawiony na stronie chrono24 jest oryginalny. Oto link:
      https://www.chrono24.pl/mauricelacroix/les-classiques--date-lc1117-ss001-330-neu-ovp--id7600527.htm
       
      Nie stać mnie obecnie żeby wydać prawie 3 tys. - taka cena widnieje w salonach. Natomiast cena w podlinkowanej ofercie mi odpowiada, tylko boję się o ryzyko transakcji. 
       
      Z góry dziękuję za wszelkie informacje  
    • Przez wujek1978
      Cześć,
       
      jestem zainteresowany zakupem tego Maurice Lacroix Pontos S. W Polsce najniższa cena z jaką się spotkałem to 10,5 k. Proszę Was o pomoc w potwierdzeniu autentyczności i podzielenie się opinią o sprzedawcy (jeżeli macie wiedzę). Będę też wdzięczny za opinie dotyczące zakupów za pośrednictwem chrono.24. Link do aukcji poniżej. 
       
      https://www.chrono24.pl/mauricelacroix/maurice-lacroix--pontos-s-pt6008-ss002-332--neu--ovp--id7524846.htm
    • Przez Grzechoo21
      Witam
      Znalazłem ciekawego Panerai Luminor Chronograph na chrono24. cena jest dosyc dobra wiec pytanie czy nie jakis walek. Sprzedca jest prywatny wiec chrono24 nie daje zadnej protekcji kupujacego wiec lepiej sie 3 razy zastanowic. 
      Moze ktos zerknac?
      https://www.chrono24.co.uk/panerai/luminor-chrono--id11230041.htm
      dzieki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.