Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wujek1978

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łodź
 • Hobby
  Zegarki, historia, broń japońska
 1. Jeżeli kiedyś kupię jeszcze kolejnego nurka to będzie to ten Sinn. Cudowny jest ten zegarek. Gratuluję.
 2. Piękny zegarek, piękna pasja. Gratuluję, podziwiam i "zazdraszczam" lekkości pióra, a właściwie klawiatury ????
 3. Chyba to bardziej kwestia rozmiaru L2L niż zbyt mocnego zapinania paska. Jest nawet zbyt luźny. Zegarek mega mi się podoba, ale jak się okaże, że 44 będzie lepiej leżał nie zawaham się.
 4. No i przyszedł nowy DH 1970. Razem z nim pojawiła się pogłębiona rozterka. Rozmiar ok, czy za mały? Nie mam jak porównać z 44. A może on powinien mieć rzeczywiście 40 mm i koniec?
 5. Spekuluję. Być może połowa pierwszej limitacji poszła na portalach po 800 dolarów. Nie wiem tego. Obserwowałem 3 aukcje i nie zauważyłem żeby rwanie było nieprzeciętnie. To poczekaj chwilę, przymierzę mój. Jak zginie w czeluściach wielkiej łapy to się wymienimy? :-)
 6. Ja zakupiłem właśnie nową 1970tkę. Jestem okrutnie ciekaw jak wypadnie na żywo. Tylko mnie z kolei te 40 mm martwi. Liczyłem, że będą 2 rozmiary, bo na mojej robotniczej łapie może wyglądać karykaturalnie. Rzeczywiście pojawiło się kilka wystrzelonych w kosmos ofert, ale o dziwo nie miały wielkiego wzięcia. Trzeba się będzie teraz poprzyglądać, bo zapewne po uruchomieniu sprzedaży nowej edycji ceny spadną. Chyba, że Dan je sobie przykisił żeby wesprzeć promocję swojej marki.
 7. Tradycyjna 1970 jest na zrobiona na kanwie Exactusa, ten z linku to współpraca Dana z worn&wound i bazą do jego stworzenia był Enicar. Mega mi się ten zegarek podoba. Tylko ja wolałbym 44 mm.
 8. Koledzy, a nabył ktoś tego Dana? https://windupwatchshop.com/collections/watches/products/1970-worn-wound-le?variant=31299534258242
 9. Mam nadzieję, że nie zawiodą i dotrzymają tego terminu.
 10. Dan od mniej więcej 4 tygodni pisze, że będą nowe za mniej więcej 3 tygodnie. Musiałbym poszerzać w mailach, bo chyba pisał o 4 wersjach kolorystycznych w tym pomarańczowej. Albo napiszę do niego i dopytam
 11. Przypomniało mi się dzieciństwo :-) Moja Mama miała podobny pierścionek w latach 80tych. Musiałbym u rodziców przy okazji trochę pogrzebać. Może znajdę. Z tego co pamiętam srebrny z białą tarczą. Kolezanki zazdrościły Mamie :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.