Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

_harry

wątpliwości....

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowałem się na forum parę lat temu.

Dowiedziałem się mnóstwa ciekawych rzeczy, kupiłem kilka zegarków, pasków, przekonałem się co mnie kręci a co się nie podoba.

I mam trochę żalu.

Więcej czytam niż piszę, nadal brakuje mi dużo do 50 postów aby być łaskawie dopuszczonym do pisania na ryneczku.

Tak tylko, aby powiadomić że mam dwa pudełka po zegarkach (Certina i Tissot) do oddania za darmo.

Może akurat komuś by się przydały.

 

Może jednak zamiast narzekać zajmę się produkowaniem postów jakich wiele? Powpisuję trochę komentarzy typu "popieram", "ale zegar" albo "Wow!!!!"

Jak osiągnę pięćdziesiątkę na liczniku, stanę się wreszcie pełnoprawnym członkiem forum.

Członek forum z uprawieniami do pisania na bazarku.... warto?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kolega żale wylał.... ale rozumiemy gorąco dziś było większość ma focha 

Zamiast pisać cokolwiek może lepiej po udzielać się w dyskusjach ....jest mnóstwo ciekawych tematów o zegarkach 

 

 

 

 

Może jednak zamiast narzekać zajmę się produkowaniem postów jakich wiele? Powpisuję trochę komentarzy typu "popieram", "ale zegar" albo "Wow!!!!"

A mnie się podoba "GRATULUJE"  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja jeszcze nic nie sprzedałem na bazarku, raz wystawiłem, ale bez sukcesu. Ale jestem (w relacji do Ciebie) bardziej aktywnym forumowiczem i dzięki temu jestem w stałym kontakcie z ludźmi, którzy dzielą moje zainteresowania. I nie jest moim priorytetem bazarek, ale właśnie dzielenie wspólnych zainteresowań, dyskusja, a nawet poczucie przynależności do wspaniałej społeczności. Zatem... czy warto?.. Otóż warto. :)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można dać dostępu po roku bez wymaganych postów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby ograniczyć do minimum nabijanie postów odpowiem w jednym, skromnym, krótkim poście:

 

1. kolego Bury:

- sam nie mam nawet części wiedzy o zegarkach jaka reprezentują bywalcy forum - więc wolę czytać, poznawać, myśleć - niż się wcinać na siłę do dyskusji. Może jedynie wątek o rozrabianiu spirytusu jest miejscem gdzie mógłbym rozwinąć skrzydła ;-)

- zapomniałem o tym najczęściej używanym "gratuluję" ;-)

 

2. xenocratex - nie chciałem sprzedawać - najchętniej oddać w dobrym stanie pudełka - może kogoś by ucieszyły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, przy takim stanie rzeczy w uzasadnionych przypadkach można napisać do moderacji prośbę o udostępnienie takiej możliwości ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem cos napisac, ale uznalem, ze nie bede pisal glupich postow

zeby sobie nabic licznik, wiec nic nie napisze ;):))


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Z tego co pamiętam, przy takim stanie rzeczy w uzasadnionych przypadkach można napisać do moderacji prośbę o udostępnienie takiej możliwości ...

Faktycznie 

byla juz taka sytuacja

Napisz do Taranta lub Cook'a...napewno pomoga  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twarde prawo ale prawo.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.