Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

muchacho_

Nautec No Limit Pepsi

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem w obu pozycjach, data zmienia się tylko podczas kręcenia wskazówkami. W pozycji 2 podczas kręcenia czuć leki opór, tak jak by o coś ocierało ale data się nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, mam ten zegarek dziś na łapie i czy tam daty się nie zmienialo w pierwszej pozycji koronki? Jakoś zawsze to intuicyjnie mi wychodzi i nie pamiętam dokładnie :-P kręcąc w dół? W pierwszej pozycji jest też opór przy kręceniu do góry bo jest dokręcanie naciągu? Poprawcie koledzy jeśli mi się popieprzyło.

 

Sprawdziłbym ale nie chce się bawić w drodze do domu.

 

Edit.

 

Dobra, w pierwszej pozycji kręcąc koronką do góry jest dokręcanie. W drugiej pozycji kręcąc do góry czuć opór i nic się nie dzieje, kręcąc do siebie - w dół zmienia się data. Trzecia pozycja to stop sekunda i ustawianie czasu.

 

 

A 20-sekund dziennie to nie jest źle, raz na trzy dni się zrobi korektę i gra gitara. To nie jest kwarc żeby takie odchyłki mieć na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tego seagula w Nautecu da radę skalibrować do mniejszych odchyłek?

Nie wiem co z tym ustawieniem datownika, da się to niedrogo naprawć czy odsyłać na gwarancję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy datownika się nie ustawia pomiędzy godzinami 21-3 (tak bezpiecznie)

Najlepiej by wskazówki ustawione były na 6:00


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jak sprzedawałeś to nic nie straciłeś? :) Ja nadal mam, ale chyba nie jest na sprzedaż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już.

A co tam było do stracenia?

Przecież to tani zegarek.

A na pewno kosztował mnie sporo własnej włożonej pracy bo usuwałem lupke która jest bee ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.