Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Otwiera ;)


Masz prawdopodobnie jakieś ograniczenia, jeżeli chodzi o strefę zamieszkania ..


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tera będzie pierdylion wersji kolorystycznych jak w GA-100  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudmaster od samego początku mi się nie podobał, widziałem go na żywo, kloc, pasek plastikowy, nic specjalnego, poza tym hybryda ble (GWN-1000 lepiej wypada cena/cuda).
Casio jednak robi dobrą manipulację mózgów bo chyba jednak chciałbym go mieć, po prostu, żeby tylko mieć :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudmaster od samego początku mi się nie podobał, widziałem go na żywo, kloc, pasek plastikowy, nic specjalnego, poza tym hybryda ble (GWN-1000 lepiej wypada cena/cuda).

Casio jednak robi dobrą manipulację mózgów bo chyba jednak chciałbym go mieć, po prostu, żeby tylko mieć :D

 

 

Moj pierwszy casio to byl RISEMAN GW-9200  i mimo ze byl mniejszy to od samego poczatku nie nosilo sie mi go zbyt wygodnie , ciagle musialem nim krecic na rece.   Mudmastera kupilem nawet nie sprawdzajac go w realu ale musze powiedziec ze to najwygodniejszy zegarek jaki nosilem, dopasowywuje mi sie idealnie do lewej reki,  na prawej juz nie bardzo.   zastanawialem sie nad  GULFMASTEREM  ale jakos koperta MM wydaje mi sie ladniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co?

 

Kilka stron wstecz pisalem o zadrapaniu na oringu  nad literkami JED.  Oring jest czarny i widac srebrne zadrapanie zaleznie jak sie patrzy.  Na plazy musial sie dostac piasek miedzy koperte a oring i ciach...  troszke bylem zly bo myslalem ze to troche wiecej zniesie  ale jak to mowia piasek  niszczy wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj pierwszy casio to byl RISEMAN GW-9200  i mimo ze byl mniejszy to od samego poczatku nie nosilo sie mi go zbyt wygodnie , ciagle musialem nim krecic na rece.   Mudmastera kupilem nawet nie sprawdzajac go w realu ale musze powiedziec ze to najwygodniejszy zegarek jaki nosilem, dopasowywuje mi sie idealnie do lewej reki,  na prawej juz nie bardzo.   zastanawialem sie nad  GULFMASTEREM  ale jakos koperta MM wydaje mi sie ladniejsza.

Wygodny jest, to prawda.

Fajne ma te plastiki pod spodem przy pasku.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba sobie z Nas jaja robisz  :huh:

Zegarek jest do noszenia a tym bardziej że to G, który jest wręcz do tyrania.

Najlepiej wstaw go do szklanej gablotki i tylko oglądaj jak nie chcesz go używać  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba sobie z Nas jaja robisz  :huh:

Zegarek jest do noszenia a tym bardziej że to G, który jest wręcz do tyrania.

Najlepiej wstaw go do szklanej gablotki i tylko oglądaj jak nie chcesz go używać  ^_^

 

 Masz racje :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba sobie z Nas jaja robisz  :huh:

Zegarek jest do noszenia a tym bardziej że to G, który jest wręcz do tyrania.

Najlepiej wstaw go do szklanej gablotki i tylko oglądaj jak nie chcesz go używać  ^_^

+1


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie apropo przycisków w mm. Czy jeżeli nie używacie ich dłużej, wciskają sie wam tak twardo z oporem? Nie wszystkie chodzą tak płynnie jak sie ich parę dni nie wciska.

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie apropo przycisków w mm. Czy jeżeli nie używacie ich dłużej, wciskają sie wam tak twardo z oporem? Nie wszystkie chodzą tak płynnie jak sie ich parę dni nie wciska.

 

Send from my s7 edge

Jak dłużej nie używam przycisku, to pierwsze wciśnięcie jest z takim delikatnym oporem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie (jak są )

 

Czy polecacie zakup GWG 1000 u tego jego mościa na wyspach http://maxkart.co.uk/index.php/

zachorowałem na żółtka ale również podoba mi się czarny...

Dobre ceny. Jak da się płacić PayPal to ja bym brał bez wątpliwości.

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w max... ale sobie liczą 29 funtów za przesyłkę. Wiec z tym lipa. za taką kasę to powinno być za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiały84 ale w PL taki sikorek 3500 dublonów ...wiec i tak jest raczej good price :)

No tak ale 3,5k. to cena z póły i na dzień dobry do zbicia.

Walą ścieme z takimi cenami aby łatwiej później sprzedać z niby dużym rabatem.

Swoją drogą ciekawe ile osób zakupiło zegar z ceną z półki. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.