Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko do użytkowników GWG 1000 bo coś czuję że moje zauroczenie do Mudmastera może skończyć się pierwszą poważną kłótnią. Od ponad tygodnia zegarek nie chce synchronizować czasu za każdym razem wychodzi Error. Nie mam już pojęcia czym to jest spowodowane. Próbowałem tak jak zawsze w domu na dworze co by lepszy zasięg był zegarek zdjęty założony na rękę itp. idt. i nic. Może to zła ostatnio pogoda albo jakieś problemy w samym nadajniku w Niemczech czy gdzie on tam jest. Nadmieniam że alarm burzowy oczywiście mam wyłączony. Macie jakieś pomysły czy to jednak tfuuu awaria cholery :wacko: I tak na marginesie czy wasze zegarki ostatnio normalnie synchronizują czas czy też macie z tym problemy ? Bo może to jednak problem pogody lub ogólny oby :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój w ostatnich dniach z kolei synchronizuje się wyjątkowo poprawnie. Leży w pokoju na ławie i co noc jest synchronizacja. Wcześniej musiałem kłaść na parapecie. Przypuszczam, że to kwestia warunków atmosferycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudmaster oraz drugi posiadany prze ze mnie zegarek z synchronizacja, czyli Protek, bez żadnych problemów synchronizują się co noc. Zegarki na szafeczce nocnej sobie leżakują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diodes, 

Pewnie słabe warunki atmosferyczne lub coś w pobliżu zakłóca sygnał  <_<

Sol, już podawał instrukcję łapania synchro, spróbuj  ;)

 

Hej

Tu masz instrukcję jak łapać synchro J

 

Kolega nowy to nie wie jak najlepiej, więc wrzucam jeszcze raz zdjęcie instruktażowe:

 

http://i288.photobucket.com/albums/ll193/ccxxe/20151024_105041_zpskvbnvmxt.jpg

 

1. Szukasz okna wychodzącego na zachód

2. Kładziesz na noc na parapecie jak powyżej - klamerką w stronę zachodu

3. Jutro rano możesz mi podziękować ;)

4. A później sprawdzisz sobie półki i inne miejsca, ważne by klamerką w stronę zachodu i okaże się, że też łapie synchro :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kładę szkłem do dołu na noc, i zawsze łapie synchro, inaczej nie ma szans.

 

Ofc zegarek leży w szafce:).

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki szkłem do dołu i klamrą do okna ruszyło uff ulżyło mi. Najdziwniejsze że wcześniej łapało na spokojnie w tych miejscach co teraz nic a nic nawet na dworze nie chciało ruszyć i tak ponad tydzień. Bałem się że coś strzeliło ale wydaje się ok, myślę że to jednak pogoda czuła ta bestia coś bardzo na pochmurne i deszczowe dni :)

 

Tak przy okazji czyżby pierwsze zapowiedzi ogłaszanej onegdaj podwyżki.

 

http://luxtime.pl/casio_mudmaster_GWG-1000

 

Cena katalogowa 3890 zł  -  cena po rabacie 3500 zł

 

W ten sposób jeszcze ze dwie takie podwyższ i Mudmaster będzie Super Hiper Mega Exclusive chodź już teraz cena w Polsce jest lekko za duża :P . Oj coś czuję że za te 20 lat w ten sposób będzie to Super kolekcjonerski wypasiony zegareczek w cenie niezłego samochodu :ph34r: wart umieszczenia w testamencie ;)

Piękna jest cholera ale jednak tej ceny nie warta :wacko:

Dobrze że funt leci na łeb i szyję to osoby kupujące w UK mają coraz taniej :D

Edytowane przez Diodes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście taki numer tak sobie grzebałem i takie cudo znalazłem GWG 1000 FERRARI MODEL. Czego to ludzie o skośnych oczach nie wymyślą :)

 

http://mr.shoes/Shoes/Watches-/52048-Casio-G-Shock-GWG-1000-Ferrari-Model.aspx

 

53835633386911714695.jpg

 

Oczywista oczywistość że to FAKE

Edytowane przez Diodes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach jakbym gwg nie położył to zawsze się synchronizuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Piękny inaczej" ten Ferrari, ale może warto napisać, że to FAKE, bo jeszcze ktoś sobie zamówi. 

8-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie mógł załapać prawie przez miesiąc , jakos mnie to nie ruszyło , parę dni temu wyniósłem do innego pokoju i cyk załapał wszystko, o dziwo leży razem z Romkiem ,a on jakoś częściej łapie tą synchronizację.

Ktoś mi powie dlaczego ??

Edytowane przez Yokaszin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki szkłem do dołu i klamrą do okna ruszyło uff ulżyło mi. Najdziwniejsze że wcześniej łapało na spokojnie w tych miejscach co teraz nic a nic nawet na dworze nie chciało ruszyć i tak ponad tydzień. Bałem się że coś strzeliło ale wydaje się ok, myślę że to jednak pogoda czuła ta bestia coś bardzo na pochmurne i deszczowe dni :)

 

Tak przy okazji czyżby pierwsze zapowiedzi ogłaszanej onegdaj podwyżki.

 

http://luxtime.pl/casio_mudmaster_GWG-1000

 

Cena katalogowa 3890 zł - cena po rabacie 3500 zł

 

W ten sposób jeszcze ze dwie takie podwyższ i Mudmaster będzie Super Hiper Mega Exclusive chodź już teraz cena w Polsce jest lekko za duża . Oj coś czuję że za te 20 lat w ten sposób będzie to Super kolekcjonerski wypasiony zegareczek w cenie niezłego samochodu :ph34r: wart umieszczenia w testamencie ;)

Piękna jest cholera ale jednak tej ceny nie warta :wacko:

Dobrze że funt leci na łeb i szyję to osoby kupujące w UK mają coraz taniej :D

Funt powoli odrabia straty

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yokaszin

U mnie gdy leżał razem z Romkiem to MM łapał zawsze a Romana musiałem przenosić i szukać miejsca w domu. Roman miał jedno niezawodne miejsce na podwórku a MM łapie wszędzie.

 

Dziabnięte Notem Czwartym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą synchro jest dziwna sprawa w mieście mam problem musi być nieruchomo, natomiast jak wyjadę za miasto, to nie ma najmniejszego problemu z synchro, mogę nawet machać ręką i tak złapie.

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yokaszin

U mnie gdy leżał razem z Romkiem to MM łapał zawsze a Romana musiałem przenosić i szukać miejsca w domu. Roman miał jedno niezawodne miejsce na podwórku a MM łapie wszędzie.

 

Dziabnięte Notem Czwartym

No a u mnie jest na odwrót.

Z Romkiem nie ma problemu a MM musi mieć osobny pokój do "medytacji "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest tak, że już nawet nie sprawdzam czy coś się zsynchronizowało czy nie.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest tak, że już nawet nie sprawdzam czy coś się zsynchronizowało czy nie.

 

:)

500+

Na samym początku sprawdzałem ale łapią zawsze a MTG to można zostawić wszędzie, nawet w podwójnym pudełku w szafie i łapie zawsze  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.