Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

mój GWG w  środku nocy tak świeci, że pierwszy raz myślałem, że włączyło mi się podświetlenie. może jutro zrobię fotkę. Miałem Ecozillę która miała być taka "świecąca" ale sprzedałem bo strasznie niewygodny a luma bez szału.

No to masz jakąś inną chyba edycję GWG niż ja - bo mój świeci i owszem, ale szału nie ma, a mam 1A3ER

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam. Niestety nie udało mi się osuszyć GWG. Po rozmowie z Casio Uk, zegarek na ich koszt powędrował do nich. Wysłałem go tydzień temu w poniedziałek a we wtorek już był na miejscu. W piątek odesłali i w sobotę rano go otrzymałem. Co było naprawione? Nie wiem dokładnie, ale pewnie uszczelki w przyciskach, bo były sztywne przy pierwszym naciśnięciu jak w nowym. Lepiej teraz reaguje od podświetlenia tzn jakby lżej i na pewno płyciej. Spróbuję się dowiedzieć co dokładnie mu dolegało i dam znać.966ccf1c4aaa4b3e0cf751f71f2f8e2c.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety eglobal dal ciala, w odpowiedzi na moja reklamacje stwierdzil, ze przekroczylem czas na zgloszenie wady mimo, ze tego samego dnia wyslalem im maila. Ide na skarge do PP :)

Edytowane przez adamku111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś go przekroczyć? Liczy się się chyba od czasu doręczenia a nie wysyłki, a tak wogóle to ile tego czasu jest?

 

Zwrot nieprawidłowego lub produktu dostarczonego w stanie nienadającym się do użytku (ang. DOA).

Jeśli użytkownik otrzymuje towar nieprawidłowy lub niedziałający w momencie odbioru, musi poinformować nas o tym w ciągu 30 dni od chwili otrzymania produktów. Potwierdzimy wówczas otrzymanie wniosku i doradzimy odpowiednią procedurę zwrotu towarów. Użytkownik może wystąpić o pełny zwrot środków lub wymianę na podstawie poniższych warunków:

 

A utworzyłeś najpierw sprawę tutaj:

https://www.eglobalcentral.pl/metoda-rma.html

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety eglobal dal ciala, w odpowiedzi na moja reklamacje stwierdzil, ze przekroczylem czas na zgloszenie wady mimo, ze tego samego dnia wyslalem im maila. Ide na skarge do PP :)

dziwi mnie ich podejście. mają w miarę silną pozycję na rynku a przez takie numery stracą dużo. może chociaż PayPal się popisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eglobal ma to gdzies kontakt z nimi jest mega daremny a regulamin mają taki żeby to oni nie byli stratni niestety coś o tym wiem.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do nich zaraz po odebraniu przesylki, maila dostali, bo dostalem potwierdzenie. Po 4 dniach otworzylem spor i dopiero raczyli odpowiedziec ze mam to zglosic w centrum RMA co tez uczynilem. Dzis dostalem odpowiedz, ze zglosilem sprawe za pozno bo mam na to jedynie 48h:

 

1) Złóż wniosek o zwrot / wymianę (za pośrednictwem poczty e-mail lub systemu powiadomień) w ciągu 48 godzin od otrzymania * i dołącz zdjęcia opakowania, zarówno części wewnętrznej i zewnętrznej, torby kurierskiej, folii bąbelkowej i samego produktu

 

i konkluzja:

 

* Po 48 godzinach od otrzymania produktu potwierdzamy, że towar dotarł do Ciebie w dobrym stanie i poinformujemy Cię, że nie uwzględnimy żądań zwrotu lub wymiany \".

Dlatego nie możemy dłużej akceptować roszczenia o odszkodowanie, ale przedmiot jest nadal objęty gwarancją. Możesz skontaktować się z nami, jeśli wystąpi jakikolwiek problem funkcjonalny w okresie gwarancyjnym. Dziękuję Ci."

 

Nie bede juz z nimi sie kopal, przeksztalcilem spor w roszczenie. 

Edytowane przez adamku111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo z tym eglobal ostatnio niestety, coraz więcej negatywnych opinii ale sprzedaż coraz większa to i więcej wpadek.

Jak Ktoś szuka GWG to zapraszam na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety luma w casio jest taka se a w porównaniu do Seiko to przepaść ;-)

Tylko po co świetna luma, skoro jest podświetlanie.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co świetna luma, skoro jest podświetlanie.

Równie dobrze mogli nic nie dać, a jak już jest to za taki szmal powinno się casio przyłożyć.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Tajson masz racje, ja często spie w zegarku. Budza mnie dzieciaki tylko zerkam na zegarek (GWA 1000) i juz wiadomo ktora godzina. A podswietlenie potrzebne w niektorych sytuacjach jest do korzystania z innych funkcji. Właczyć stoper/timer czy sprawdziać kompas. Akurat u mnie to standard. Uwazam że kesli płacisz taka kwote masz prawo wymagać. Skoro roman jest o tyle tanszy  to jakos nie uwierze ze sam mechanizm analogowy sprawia ze zegarek wyjsciowo jest drozszy  ponad dwa razy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to celowy i przemyślany zabieg z lumą. Nowa wersjąa jest mroczna, jasne wskazówki z lumą fajnie kontrastują. Gdyby luma była na indeksacja jak w innych wersjach już tak fajnie by to nie wyglądało. Godzinę można odczytać bez problemu w nocy, jak ktoś ma problem bo cyferek nie widać to zawsze jest podświetlenie ;)

 

Nie ma co narzekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Tajson masz racje, ja często spie w zegarku. Budza mnie dzieciaki tylko zerkam na zegarek (GWA 1000) i juz wiadomo ktora godzina. A podswietlenie potrzebne w niektorych sytuacjach jest do korzystania z innych funkcji. Właczyć stoper/timer czy sprawdziać kompas. Akurat u mnie to standard. Uwazam że kesli płacisz taka kwote masz prawo wymagać. Skoro roman jest o tyle tanszy  to jakos nie uwierze ze sam mechanizm analogowy sprawia ze zegarek wyjsciowo jest drozszy  ponad dwa razy. 

myślę, że taki mechanizm analogowy jak w GWG jest w produkcji droższy z 5x od bebechów Romana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki GWA 1000 mial jeszcze silnik wiecej a kosztował 1600zl. A sam mechanizm analogowy w awiatorach chyba z wyższej półki jest. Pewnie tu koledzy znają sie lepiej ale tam mechanizm potrafil o wiele więcej i brał udział we wszystkich funkcjach. Wiec 5x wiecej jest chyba sporo przesadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta, luma jeśli jest to ma być na najwyższym poziomie, a jak ma być na niby to lepiej wcale- proste jak drut. A jak mam się posiłkować pstryczkiem bo coś tam swieci to niech se go wsadzą. Luma jest do d..py i tyle.

Miałem ecozille i casio może z niej śmiało brać przykład.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tajson1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście luma dookoła 4 liter lata w zegarku na baterię który ma podświetlanie. Tajson1 najwyraźniej ten zegarek nie jest dla Ciebie.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście luma dookoła 4 liter lata w zegarku na baterię który ma podświetlanie. Tajson1 najwyraźniej ten zegarek nie jest dla Ciebie.

Miałem - sprzedałem i nie wracam

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tajson1 najwyraźniej ten zegarek nie jest dla Ciebie.

 

:D :D  kocham takie teksty - to dla kogo jest GWG? ;)

 

Mnie tam ta luma w GWG też "lata" bo zegarek w nocy i tak może być wykorzystywany jedynie do tego aby sprawdzić która jest godzina a to można zrobić korzystając z podświetlenia - jedyny plus lumy jest taki że jak się latem wchodzi ze słonecznego podwórka w ciemniejszy korytarz to zegarek świeci jak nie wiem co i wersja 1A3ER tutaj się sprawdza znakomicie, jakby luma dłużej świeciła - pewnie by to nie dodało zegarkowi walorów użytkowych, ale też by nie zaszkodziło ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Matej.

No wlasnie zrobił sie balagan bo teraz sa dwa czarne. 1A1 i.... tu kolejny problem bo czarny stary w jednych sklepach jest jako 1AJF a w innym jako 1AER. Nie orientuje sie najlepiej w tym wiec moze sie myle i czyms sie roznia. A jak ogladalem w sklepie 1AER to wydawalo mi soe ze luma jest tylko na wskazowkach i glownych godzinach 3,6,9,12. Ale jak widac po zdjeciu kolegi to chyba sie mylilem :)

Tak w ogóle to są trzy czarne, bo dochodzi jeszcze mój. ;)610c897879faab3f371b927a2ed1a36e.jpg505230ac4528dae8228e3cbe5b27a7cf.jpg39c11254daf26da75863dc0fa369a4c3.jpg7c1ff84c8bff7464bb631654d1ba9750.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to są trzy czarne, bo dochodzi jeszcze mój. ;)

No i ze wszystkich trzech ten najładniejszy  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D  kocham takie teksty - to dla kogo jest GWG? ;)

 

 

 

Dla kogoś komu nie przeszkadzają jego wady. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::lol:

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem marki od ponad 20 lat co nie zmienia faktu ze bronienie niedociagniec za wszelka cene jest troche niepowazne. Mamy prawo wynagac. Bo jestesmy konsumentami wydajacyni ciezko zarobione pieniadze. Jasne ze male wady nie maja znaczenia jak zegarek jest swietny jak gwg 1000. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.