Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ja ironizuję.

Dyskusja na temat kręgu i oryginalności robi się śmieszna.

Dodładnie jak stwiedziłeś, cytuję "W podróbkach nie ma barometru, TS i MB. Kompasu itd."

 

Widziałem na oczy kilka sztuk tego modelu zegarka i w jednych jest to widoczne w drugich mniej lub w ogóle. Zależy to pewnie od przezroczystości tworzywa z jaiedo została wykonana tarcza GWG-1000.

 

Jak pojawią się w sieci zdjęcia rozebranego zegarka na części, wtedy się dowiemy co to jest dokładnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Dosłownie jest śmieszna

Edytowane przez davidofx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.

 

U mnie też początkowe tego nie widziałem. Po przeczytaniu 90 stron postów na temat tego zegarka cieszyłem się, że mój egzemplarz GWG-1000  nie ma latającej koronki, krzywej diody podświetlania i innych usterek jak opisywali Użytkownicy.

 

Nie trzeba się spierać i porównywać, który jest lepiej wykonany, tylko cieszyć się z samego posiadania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej go sprzedać zanim się wyczyta nowe głupoty na forum i zegarek stanie się nie do zniesienia (nie do noszenia) :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Hehe za 3 klocki zegarek i takie buble ciekawe czy podrobki maja takie buble hehe

 

tapnięte z ⓢ7ⓔⓓⓖⓔ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena = marketing. Pewnie wyprodukowanie tego zegarka to koszt kilku stówek

Może i nawet mniej  ^_^

 

Hehe za 3 klocki zegarek i takie buble ciekawe czy podrobki maja takie buble hehe

 

tapnięte z ⓢ7ⓔⓓⓖⓔ

Cena jest taka jaką rynek łyknie  ;)

I proszę nie brać nic do siebie bo to normalne zjawisko i w każdym zegarku do czegoś można się przyczepić.

Tylko jakby była dla naszego porfela cenowo bardziej znośna to byśmy się tak nie czepiali  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeliczeniu do zarobków w innych krajach i ceny na GWG-1000, zegarek ten powinien kosztować ok. 1000.00

Ale niestety u nas tak jest. Mimo iż zarabiamy wielokrotnie mniej to ceny na te same produkty wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam-podobno zegarek czarny- nie ma wszystkich fluorescencyjnych indeksów. Tylko 12, 3, 6 i 9 mają farbę, indeksy ,,kreski,, nie. Wszystkie indeksy z farbą fluorescencyjną mają kolory zielony i czerwony. Taki drobny szczegół, ale nie każdy wie o tym. ..

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Ja wiem bo w salonie testy w ciemnościach robiłem i wybrałem zielonego. A to się przydaje w nocy.

 

tapnięte z ⓢ7ⓔⓓⓖⓔ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie-ja większość pracy mam w nocy ale bardziej podoba mi sie czarny..Myśle ze coś tam odczytam,bo pod koniec miesiąca chciałem takiego zakupić..

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

A nie lepiej bezel i pasek czarny dokupić?

 

tapnięte z ⓢ7ⓔⓓⓖⓔ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie, pomyślcie ile zarabiają na takiej Omedze czy Tudorach etc, jakie tam są marże, czasami lepiej nie wiedzieć hehe.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie zapomniany i bardzo lubiany.Co pewien czas na posterunku w zależności od sytuacji..... :)

post-28025-0-70265800-1465629513_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Pięknie się prezentuje w środowisku naturalnym

 

tapnięte z ⓢ7ⓔⓓⓖⓔ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) .A to jeszcze z wczoraj  nic specjalnego ale lubię to połączenie zabawek... ;)

post-28025-0-39191400-1465716506_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym :)

 

Wszystkie Mudmastery są klepane w Japonii, niezależnie na jaki rynek trafiają  ;)

Edytowane przez Elixir

GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam-podobno zegarek czarny- nie ma wszystkich fluorescencyjnych indeksów. Tylko 12, 3, 6 i 9 mają farbę, indeksy ,,kreski,, nie. Wszystkie indeksy z farbą fluorescencyjną mają kolory zielony i czerwony. Taki drobny szczegół, ale nie każdy wie o tym. ..

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Ja wiem bo w salonie testy w ciemnościach robiłem i wybrałem zielonego. A to się przydaje w nocy.

 

tapnięte z ⓢ7ⓔⓓⓖⓔ

Sprawdzam filmiki na YT i pięknie się wszystko świeci. To samo w żółtym modelu. Podejrzewam że przez to że są "szare" dłużej trwa naświetlanie. To samo jest w moim GA-1000: "samolocik" dużo dłużej się naświetla niż pozostałe elementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo do TT chodzi się bez żony :D

Witam wszystkich,

Odnosząc się do powyższego cytatu jestem wyjątkiem a dlatego że lubię robić prezenty mojemu mężowi. Piszę w tym wątku bo szukam pomocy forumowiczów w zakupie GWG-1000-1A9 żółtym paskiem. Jakoś nie mogę znaleźć dobrej oferty w sklepach i cena trzyma się chorych 3tys. Jeśli jest ktoś wstanie mi pomóc ze swoimi rabatami to z chęcią skorzystam, mam czas do 21/07 na imieniny. Wiem że wcześniejsze wątki były o tym ale nie chcę nie potrzebnie zawracać im głowy bo już mają swoje Mud'y. Rzecz chyba najważniejsza to żeby był z PLdystrybucji bo z Edifice mieliśmy problemy i gwarancja się przydała. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli to w sklepie profit-zegarki dają 30% rabatu na zegarki 3390-30%=2373 kiedyś brałem u nich zegarek i taki rabat dostałem choć ja mojego MM kupiłem za granicą

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nie maja i telefonów nie odbierają, dzwoniłam po swoich bo mam jakieś rabaty ale zegarka nie ma na stanie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.