Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Sol

Użytkownik
 • Content Count

  9142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Everything posted by Sol

 1. Mnie ona niestety bardziej wkurza niż śmieszy. Dobrze, że datownik ma czarne tło i jest mały, bo można się oszukiwać, że jej nie ma
 2. Czy samo klikanie (kliknięcie) w baner z danego konta, a może IP, spowoduje, że reklamodawca chętniej wyłoży kasę na następny baner. Kliknąłem kilka razy i zastanawiam się czy to cokolwiek daje z punktu widzenia interesów forum. Działa też w drugą stronę, bo mnie zaciekawił jeden plecak
 3. Piękna kolekcja. Kilka sztuk bym przytulił Te nieżywe wyświetlacze są sprawne tylko bez baterii?
 4. Pod oknem, jak złapie światło, to jest całkiem fajny kolor.
 5. Mam pytanie do dowództwa: czy samo klikanie w baner reklamowy u góry spowoduje, że reklamodawcy się ucieszą, czy konieczne są zakupy?
 6. Sol

  GW-9400 Rangeman

  Debeściak. Aż mi smaka narobiłeś na takiego.
 7. Jak go oceniasz? Wygodny? Jak z jakością wykonania?
 8. Kwadratowa koperta zdecydowanie lepiej by siadła. No i bransoletę mam dużo fajniejszą Wniosek: lepiej się rozejrzeć za używką w dobrym stanie.
 9. Zostaję przy swoim. Jest ładniejszy
 10. Sol

  Orienty forumowiczów

  To były fajne czasy dla diverów Orienta.
 11. Na uszach widać sporo śladów i także ubytków. Zegarek to nie tylko tarcza.
 12. W takim razie SSC737 Pasek oryginalny po tylu latach i intensywnym noszeniu, na co wskazują ślady byłby i tak do wyrzucenia. Co do ceny to musisz sam zdecydować. Jak nie ma ciśnienia, to się rozejrzyj, porównaj i może zdecydujesz.
 13. Wygląda jak SSC705 (albo podobna referencja, bo 705 to wersja na bransolecie) i wygląda mi na oryginał. Wartość? Kilkaset złotych. Im mniej tym lepiej, bo widać że był używany, przydałoby się go wyczyścić i nie wiadomo w jakim stanie jest akumulator.
 14. Sol

  Casio do kwadratu

  Ja sobie zapodałem kawałek filcu na półkę by bezel się nie rysował Od kilku lat tak wszystkie zegarki z radiem trzymam i zawsze się synchronizują.
 15. Sol

  Casio do kwadratu

  A jak wyniki testu synchro?
 16. Sol

  Casio do kwadratu

  Jeszcze lepiej nie wydawać kasy na muliband Korekta czasu raz na tydzień (miesiąc?) mniej kosztuje. Pół roku temu wyłączyłem synchronizację w swojej GMW, bo stwierdziłem, że szkoda prądu i by była jak inne moje kostki
 17. Sol

  Casio do kwadratu

  Zrób taki test: Ułóż obydwa tarczą do dołu, tak by góra tarczy (indeks 12) była skierowana na zachód - w stronę nadajnika. W pozycji tarczą do góry ciężko ułożyć kopertę poziomo gdy zegarek jest na pasku.
 18. Sol

  Casio do kwadratu

  Wiem, wiem. Ja też A leżą w takiej samej pozycji? Samo miejsce nie jest tak istotne jak ułożenie.
 19. Sol

  Casio do kwadratu

  Do noszenia papiery mi nie są potrzebne, a sprzedawać nie zamierzam. Dwa razy "leczyłem" się z kostek i trzeci raz nie popełnię tego błędu, bo jest coraz drożej, a kostki i tak wracają do mnie. Taka choroba
 20. Sol

  Casio do kwadratu

  DW-5030C-1 Jedna z dwu najładniejszych kostek na świecie. Druga to oczywiście 5035 Na żywo... miłość od pierwszego wejrzenia @tomaliusz - tak, jest to składak, ale w wykonaniu Tomka, więc przeszła 10/10 poziom kontroli jakości Raz jeszcze dziękuję Tomku.
 21. Jeżeli jest tak jak piszesz to serwis i tam sprawdzą dlaczego się nie nakręca jak powinien. Przy okazji wyregulują chód i będziesz zadowolony.
 22. Nowy mod SKX-a 【F】 Nowość: Seiko 5 Sports Rally Divers SRPK65 i SRPK67 (fratellowatches.com)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.