Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

viaczeslaw

Vostok Almaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jak widzicie mój dyskurs polega na dwóch nowych czasomierzach od VE. Wersja z czerwonymi detalami to według mnie ładna, klasyczna wersja w stali na wysoko połysk zawsze dobrze wyglądająca.

Jednak wersja z pomarańczowymi ma wg mnie swój styl, który świetnie broni sie tytanem jednak tutejsze "ale" tyczy się właśnie tytanu i pytania o jego wytrzymałość chociaż zegarek nie jest zbyt długo na rynku więc na pewno ciężko będzie coś powiedzieć o jego wytrzymałości.

Jestem skłonny bardziej ku jednemu z nich i nie wskazując proszę o Wasze opinie i pomoc.

post-47989-0-98523900-1444465987_thumb.jpg

post-47989-0-08012700-1444466025_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o wytrzymałość na co i czego Ci dokładnie chodzi. Tytanowej koperty? Ciężko coś powiedzieć nie wiedząc z jakiego dokładnie stopu jest wykonana. Tutaj http://zegarkiclub.pl/forum/topic/21970-dlaczego-nie-tytan/temat tytanu w zegarkach był poruszany.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie że glownie chodzi tu o domieszki do stopu. Wytrzymalosc o ktorej pisze definiuje przez normalne, codzienne uzytkowanie bez ekstremalnych temperatur, chemii, uderzen, otarc, itd. Zwykla codziennosc bez lezakowania w szufladzie. No i z checia uslysze tak dla zasady ktory Wam sie bardziej podoba ;)

 

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zegarek z najniższej półki, więc jak będzie użytkowany z poszanowaniem to mu się nic nie powinno dziać.

No i do mnie wizualnie (z tych dwóch) bardziej przemawia jednak tytanowa wersja. Ale z wszystkich Almazów jakie widziałem wybrałbym wersję z brązu:

28948.jpg


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bardzo ciekawa. Interesujace jak bedzie z wytrzymaloscia koperty z brazu na zarysowania i uderzenia.

 

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lincoln Six Echo
      Diver w kopercie typu super-compressor nawiązującej do lat 60/70-tych.
       
      Nowy, full set, w skóropodobnej saszetce i z narzędziem do zmiany pasków/bransolety.
       
      Cena sklepowa: 3199 zł.
      Cena tutaj: 2500 zł.
      Wysyłka ubezpieczonym InPost: gratis.
       
      Zegarek z coraz popularniejszego singapurskiego mikrobrandu - RZE WATCHES, założonego przez Travisa Tana.
       
      SPECYFIKACJA:
      - średnica bez koronki: 40mm
      - grubość koperty: 12mm
      - długość, tzw. "lug to lug": 46mm
      - szerokość bransolety: 20mm, ze zwężeniem do16mm przy zapięciu
      - waga (z bransoletą): ok. 100-120g
      - koperta z tytanu z powłoką ULTRAHex (do ~1200Hv twardości)
      - mechanizm automatyczny Miyota 90S5
      - wodoszczelność: 200m (660ft) / 20ATM
      - podwójna zakręcana koronka z niestandardowym grawerowanym odwróconym logo
      - tarcza z teksturą piasku z nakładanymi indeksami
      - 12-godzinny, wewnętrzny obrotowy bezel
      - Swiss Superluminova
      - szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką Super-AR
      - bransoleta tytanowa ULTRAHex
      - zakręcany dekiel z litego tytanu z uszczelką VITON®.
       
      W zestawie:
      - saszetka na sprzęt
      - narzędzie RZE Multitool do zmiany rozmiaru bransoletki i paska.
       
      Zegarek objęty realizowaną w Polsce, 36-miesięczną gwarancją.
      ZAPRASZAM! 
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

    • Przez Lincoln Six Echo
      Fajny field watch (czy jak tam) singapurskiego mikrobrandu RZE.
       
      Cena sklepowa: 2900 zł.
      Cena tutaj: 2000 zł.
      Wysyłka ubezpieczonym InPost: gratis.
       
      W komplecie bransoleta tytanowa i pasek firmowy RZE. 
       
       
      RZE: Resolute C3 Lume
       
      Resolute to ultrawytrzymały i lekki tytanowy zegarek terenowy, który zniesie codzienne wyzwania, stworzony dla odkrywcy.
       
      SPECYFIKACJA:
       
      Wymiary:
      - średnica bez koronki: 40mm
      - grubość koperty: 10,5mm
      - długość od ucha do ucha (L2L): 46mm
      - szerokość w uszach: 20mm (zwężenie do 16mm przy zapięciu).
       
      Pozostałe dane:
      - koperta z tytanu z powłoką Ultrahex
      - mechanizm Miyota Premium 90S5
      - wodoszczelność: 100m
      - zakręcana koronka z logo marki
      - Swiss Superluminova
      - nakładane indeksy
      - tarcza o teksturze piasku
      - szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką Super-AR
      - tytanowa bransoleta z powłoką Ultrahex i stalowym zapięciem z powłoką tytanową.
       
      Zegarek objęty realizowaną w Polsce, 36-miesięczną gwarancją.
       
      Zapraszam. 
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       

       
       
       
    • Przez Friedrich
      Cześć!
      Jeśli posiada ktoś tarczę jak na poniższym zdjęciu w dobrym stanie, to proszę o kontakt.


    • Przez tomeks001
      Sprzedam stalowego Apple Watcha serii 7 (wersja GPS + Cellular) w rozmiarze 45 mm, kolor czarny/ grafitowy (graphite steel) z paskiem sportowym (midnight sport). Zegarek bez najmniejszych śladów użytkowania, z szafirowym szkłem, użytkowany okazyjnie do uprawiania nordic walkingu (na co dzień noszę zegarek tradycyjny). Zakupiony 17 października 2022 r., u autoryzowanego dealera Apple (Elektro.pl), na gwarancji do 17 października 2024 r. Kondycja baterii: 97% (widoczne na zdjęciu) - stan 9/10 (tylko z powodu baterii). Zegarek nie ma żadnych wad ukrytych, zarysowań, przetarć itp. - sprzedaję z powodu zakupu Apple Watch Ultra.
      W komplecie oryginalne pudełko ze zgodnym numerem IMEI, przewód do ładowania, faktura zakupu. Cena: 2.300 zł
      Serdecznie zapraszam.









      IMG_2674.heic IMG_2673.heic Apple Watch 7 stalowy czarny.pdf IMG_2673.heic IMG_2673.heic Apple Watch 7 stalowy czarny.pdf
    • Przez Petru23
      Zegarek Adriatica 1046.515.3 Tytanowy w stanie jak nowy z kompletem wyposażenia (pudełko, dokumentacja podbita, poduszeczka).
       
      Cena 200zł
      Wysyłka PP. DPD, Paczkomat
      Odbiór osobisty w Kielcach
      Mogę dowieźć do Warszawy przy przedpłacie
      Płatność blik, przelew, gotówka przy odbiorze własnym.
      Kontakt PW
       
      zegarek kupiłem z portalu aukcyjnego kilka dni temu, jednak bransoleta okazała się na mnie za ciasna. Brakuje ogniwa, sprzedający nic o tym nie wiedział. Historia jest nieznana, jest pieczątka z 2008 roku z salonu z Leszna. Nie mam pewności, czy numeracja się zgadza ale model po zdjęciach w sieci tak (albo nie widzę różnicy, zweryfikujcie proszę sami). Sprzedawca twierdzi, że wymienił baterię.
      Trafia w indeksy sekundnikiem w zakresie 7-12h
       
       
      Stan zegarka wg regulaminu dobry (7/10) ze względu na brak jednego ogniwa bransolety. Tak to posiada kilka drobnych przetarć od przekładania czy przymierzania, na deklu i zapieciu. Widoczne na zdjecich. Więcej nie widzę ale wzrok nie jest jakiś wybitny. Stan dałbym 9/10 gdyby nie ferelne ogniwo.
      Obwód mojego nadgarstka to prawie 19cm, szerokość ok 5,5-6cm. 
       
       
      37mm szerokość
      7mm grubość 
      Tytanowa bransoleta bez jednego ogniwa, max 18-18,5cm nadgarstek.
      Szafirowe szkło
      5ATM
      Biała tarcza (żona mówi, że lekka perła)
      Indeksy liniowe oraz rzymskie (przy krawędzi tarczy)
      Datownik
       
       
       
       













×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.