Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Breitling Exospace B55 Connected [zdjęcia live, video, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna szwajcarska manufaktura zegarmistrzowska dołączyła właśnie do wyścigu o stworzenie idealnego smartwatcha. Propozycja Breitlinga ma kilka cech, które wyraźnie wyprzedzają konkurencję.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum artykuł przeszedł chyba bez echa, a mnie zaciekawił z kilku powodów.

 

1. Znakomicie ogląda się reklamowy filmik, w tak bezpośredni sposób dotykający korzeni marki, a zarazem wskazujący jej przyszłość.

2. Lubię układ tarczy Emergency, i ten wariant też mi się podoba (pomimo odrobinę zbyt cienkich wskazówek).

3. Sam zegarek - oprócz paska i, rzecz jasna, ceny - mógłbym nazwać "smartwachem, który założyłbym na rękę". To Breitling, a nie jakiś tam Samsung czy Apple. Ale właśnie - nie śledziłem artykułów o smartwatchach i nie interesuję się telefonami. Więc czy dobrze rozumiem - żeby używać takiego zegarka, musiałbym mieć cały czas telefon przy sobie? (jeśli tak, to, cytując Darka Szpakowskiego, "aj, Jezus Maria!")

4. "u fanów mechanicznego zegarmistrzostwa budzi raczej odrazę niż podziw" - ciekawe, czy tak jest rzeczywiście? Śmieszy mnie np. "ortodoksyjne" skreślanie zegarków kwarcowych (ja akurat wolałbym np. kwarcowego Breitlinga czy TAG Heuer niż np. mechanicznego Panerai czy Rado). Ten Breitling natomiast wzbudził, po lekturze tekstu, moje zainteresowanie i uznanie (wielość funkcji, precyzja, wytrzymałość baterii, o wyglądzie wspominałem). Może więc to rzeczywiście przyszłość? Ale z drugiej strony, może za trzy lata nikt już nie będzie pamiętać o smartwatchach, jak miało to miejsce z wieloma wynalazkami? (choć nakłady finansowe i "szum" wokół tego każą sądzić inaczej)

 

Reasumując - ciekawy, wielowątkowy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że pomysł świetny, a jedyne co mi się nie podoba to ten znaczek zamiast indeksu 9. Ale on się tylko uaktywnia, gdy używamy zegarka ze smartfonem, dobrze rozumuję?

 

edit.

Po przejrzeniu innych zdjęć widzę, że tarcza jest bez tego znaczka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.