Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gehaazi

Bransoletka Jaeger-LeCoultre

Rekomendowane odpowiedzi

Brat mojego szefa chciał wyrzucić dziś do śmieci pudełko po takim zegarku.Wiedziony sroczym instynktem nie dopuściłem do tego.Samo pudełko jak pudełko nic cennego ale była w nim bransoletka od tego zegarka. Prezentuje sie jeszcze całkiem świeżo i wygląda na dość solidną robotę (choć to pewnie też już chińszczyzna).Zamierzam ją twórczo zaadoptować do któregoś z moich rupci.Problem w tym że chyba była skracana  a elementy które łączą się z zegarkiem mają dość fikuśny kształt. To ostatnie to chyba nie będzie wielkim problemem i da się to jakoś oszlifować.Gorzej z brakującymi segmentami.Pytanie czy da się je osobno kupić?

Pytać u przedstawicieli czy raczej u zegarmistrzy?

 

 To dość drogie zegarki ale ceny takich drobiazgów przypuszczam że już będą znośne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Oryginalne nowe stalowe bransolety Jaeger leCoultre kosztują zazwyczaj powyżej 1000 euro.

Używane odpowiednio mniej.

Podróbki są najczęściej nic nie warte.

 

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze chyba mnie nabierasz.

A jeśli piszesz prawde to mam problem.Widziałem na Allegro  paski po kilkaset złotych ale przypuszczałem że to jakieś gierki mitomanów.Nie wierze w bransoletki za takie pieniądze.No może w Emiratach.

Co do autentyczności to raczej  nie ma wątpliwości  -  to z tego sklepu są kwitki http://weirandsons.ie

Byłem tam.Jak w raju.

Ile może kosztować segmencik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to oryginalna bransoleta od JLC, to nie ma żadnej przesady w tym, co napisał Piotrek. Zamiast "adaptować ja twórczo" może lepiej spróbuj sprzedać. Odpowiadając na ostatnie pytanie: Jedno ogniwo może kosztować nawet kilkaset pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupuje JLC, wyrzuca pudełko i bransoletę do śmietnika....

Uzytkownik z 2 letnim stazem dziwi się cenie-a był w sklepie..

SF.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu oddaj tę bransoletę właścicielowi.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marny ze mnie fotograf ale coś tam widać.Nie znam się (ledwie nabiłem 70 postów) więc pytam.Może to rzeczywiście 

podróbka bo grawerka jest laserowa a oni chyba by dłubali ręcznie.Poza tym pudełko obklejone sztuczną skórą- ceratką a powinna być skóra albo welur.Tak myśle.Przy zapięciu pisze HF C na elementach łączących się z zegarkiem są cyferki   147-41.Popatrzcie i oceńcie.

ab940ae0b45819d4med.jpg 

43a31dc22094.jpg

 

 

4d3bf96d2478.jpg

293571e951ba.jpg

755fcec334f8.jpg

3c1776b755b5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rzeczową odpowiedź.

Smutne niestety że widzę na zdjęciu 7 segmentów na stronę.

Co sugerujesz tworzyć coś z tym czy wystawić na choćby catawiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie świadczy o niczym. Ostatnie segmenty w bransoletach są najcześciej demontowalne i służą do regulacji ich długości. Jeśli to oryginał to raczej próbował bym go sprzedać niż przerabiać.

Za samo oryginalne pudełko można dostać pewnie koło 100 -130 euro.

 

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.