Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gehaazi

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

168 profile views
 1. gehaazi

  Podrobki Casio

  No właśnie skorzystałem i nie potwierdzam że to pewny sklep a na pewno już serwis skoro dwa razy już poległ i powinienem skorzystać trzeci raz. Próbuje jakoś zracjonalizować...
 2. gehaazi

  Podrobki Casio

  https://happytime.com.pl/zegarki_meskie/casio/sportowe/zegarek-casio-hdd-600-1av.html Mam taką prośbę od bardziej obeznanych. Czy to jest podróbka czy Casio. Kupiłem w tym sklepie takie coś i mam z tym dużo problemów.
 3. Kowiduje i nie bardzo mogę się tym zająć.Po prostu ostrzegam przed tą firmą.Myśle że prawdziwy zegarmistrz poradzi sobie z tym bez większych problemów.Miłościwie obiecywali mi wymianę mechanizmu co oznacza że tam są wymieniacze a nie mechanicy.
 4. A ja odradzam. Kupiłem tam za pośrednictwem Allegro dwa zegarki w tym jeden taki https://happytime.com.pl/zegarki_meskie/casio/sportowe/zegarek-casio-hdd-600-1av.html .Fakt że nie drogi co nie znaczy że nie powinien posłużyć długo. Casio nawet tanie modele nigdy mnie nie zawodziło. Przypuszczalnie nie łączy dobrze jakiś styk przez co wyświetlacz gaśnie w najmniej oczekiwanym momencie. Po poruszeniu baterią odżywa ale nie na długo. Tamtejsi serwisanci polegli na tym trzy razy.Do zegarka za nie całą stówkę dołożyłem już 30 PLN nie licząc czekania i dalej nie działa. Dziwne bo interes wygląda na poważny a reputacje wycenili na 94PLN. Na allegro droższy.
 5. O co chodzi z tymi babami i tym kotem?
 6. No cóż, lepiej się z tobą nie strzelać;-)
 7. Skoro tak piszesz to i niech tak będzie.Broń zacna sam bym sobie takie coś sprawił ( https://epatriot.pl/pl/p/Sztucer-BERGARA-B14-HMR-24-.308Win.-LH/768 ) gdyby nie ten jeden szczegół.Choć raczej po moich doświadczeniach z 338 LM na końcu lufy pewnie by wisiało coś w stylu BOSS-a.Tam zamek to jest ich konstrukcja? Troche szczegółów z użytkowania? Skany tarcz? Mam podobne odczucia co do przezierników na strzelbach.Jedna góra dwie muszki i świat.
 8. Czy ten hamulec wylotowy to trochę nie przesada? Jankesi czuje że nie długo zaczną narzekać na ten nabój.
 9. No właśnie nie bardzo.Nie wyrzucił bym ale broń obecnie szpetnieje.Jeszcze gorzej jest z motocyklami.
 10. Karabin mniej zniechęca od pistoletu bo łatwiej trafić. Są jeszcze hiszpańskie i meksykańskie. Troche lepiej niż tańsze Chinki ale tylko troche. Pamiętaj że ślubu z tym nie bierzesz jak "nie chyci" to sprzedasz z małą stratą.Możesz też podarować na loterie strażacką na Św. Rocha w Widawie.Tu już ze stratą ale za to masz nieśmiertelną pamieć potomnych.
 11. https://realforest.pl/drewniane-zegarki/ temat umrzeć ie chce.Ja bym nie brał ale jak komuś przypasuje...
 12. http://www.imfdb.org/wiki/Kalashnikov_(2020)Ktoś oglądał?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.