Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piowa

Nowy Gulfmaster GWN-Q1000 z głębokościomierzem

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie nowy frog-na tak,ale nie za cenę jaką chcą sklepy w PL

Cena z watchshop jest moim zdaniem w miarę, w Polsce... komuś się chyba cyferki poprzestawiały.

A i mam prośbę. Uwiecznij swoją G kolekcje na jednym foto, bo musi być ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena z watchshop jest moim zdaniem w miarę, w Polsce... komuś się chyba cyferki poprzestawiały.

A i mam prośbę. Uwiecznij swoją G kolekcje na jednym foto, bo musi być ciekawa.

cena w ws to mz max za ten zegarek.w życiu,bo będziecie mi się wbijać do domu  :P zresztą myślę,że najbardziej zjawiskowe kolekcje G mają Kot i Elixir  ;) Kot już pokazywał swoją szklaną gablotkę cudów,ale Elixir także powaliłby nas na kolana swoimi G  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Elixir to już wgl powinien obfocić swoje zbiory.

Ja powoli też rozkręcam swoją kolekcję i próbuję zrozumieć czemu mając obecnie 22 G czuję niedosyt.

A orientacyjnie ile masz G?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiem dyplomatycznie-kilkadziesiąt  ;) czujesz niedosyt,bo te huncwoty z forum z nas zrobiły takich maniaków  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiem dyplomatycznie-kilkadziesiąt ;)

"Matko Bosko" one nawet jak by w połowie były noszone, w połowie tylko kolekcjonersko ... To przecież ich się nie da zużyć. Zawsze będą prawie że w idealnym stanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że te dobre ceny na WS, zegarki które się nagle pojawiają w świetnej cenie na kilka szt. z out of stock to zwroty  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że te dobre ceny na WS, zegarki które się nagle pojawiają w świetnej cenie na kilka szt. z out of stock to zwroty  <_<

ja słyszałem,że tylko wierzchnie odzienie jest z G,a moduły z timexa  :D

"Matko Bosko" one nawet jak by w połowie były noszone, w połowie tylko kolekcjonersko ... To przecież ich się nie da zużyć. Zawsze będą prawie że w idealnym stanie ;)

ano  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zleżą sie a protektory skruszeją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wszystko się obróci w proch,więc nie ma sensu żyć  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poka całą kolekcję to może coś tam przejmę za zwyczajową połowę i uratuję od leżakowania na dnie wiadra i zapomnienia  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uretanowy G dożyje 20 lat i będzie proch, chyba, że kolekcjoner dokupi do każdego zapasowy protektor i po tym okresie postawi je do gabloty, najlepiej nie oddychaj, żeby się nie rozpadl.

Natomiast nie jest problemem znaleźć metalowy zegarek mechaniczny gdzie jego wiek liczony jest w stuleciach czyli kilka pokoleń ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poka całą kolekcję to może coś tam przejmę za zwyczajową połowę i uratuję od leżakowania na dnie wiadra i zapomnienia  B)

ja swoje trzymam w jednym wiadrze,a Ty słyszałem w kontenerze 40 stopowym,także nie cygań tu ode mnie tylko swoje oddaj potrzebującym do których i ja się zaliczam  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mojego Gulfika wczoraj i jestem przerażony wielkością ;) to nie jest zegarek to busola. Mam nieduży owszem nadgarstek (ok. 20 cm) ale reszta ręki spora z racji gabarytów (ponad 190 cm i 110 kg) i ro nic nie zmienia - przy Gulfiku jestem malutki ;)

 

Fakt - pomimo rozmiarów leży bardzo komfortowo ale...da sie przyzwyczaić czy trzeba oddać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mam nieduży owszem nadgarstek (ok. 20 cm) .........

 

 

:blink: :blink:

 

 

Toś teraz pojechał.... :) :)

Chłopie masz łapę jak drwal.... Ten zegarek jest idealny dla Ciebie. I dawaj fotę bo wiesz jak jest.... bez zdjęcia się nie liczy.. :D

To jakie zegarki nosiłeś do tej pory?? Chodzi mi o wielkość???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie same vintage :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mój ma 19.5" jakby to nie zabrzmiało :) ale zegar poniżej 48 nie wchodzi w grę. Także aby to wszystko wyglądało przy 190cm i 98kg trzeba mieć dużego sikora.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i miałem sporo gshockow - jestem maniakiem. Ale NIGDY żaden nie zbliżył się do Gulfika...no może pierwszy Riseman 20 lat temu (taki szeroki TWIN SENSOR). Poprzedni Riseman przy tym Q1000 wygląda jak Baby G ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pappalce zgłoś się ze swoim Gulfem do wątku obliczeniowego... oczywiście pochwal się fotką

A do rozmiaru się przyzwyczaisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i miałem sporo gshockow - jestem maniakiem. Ale NIGDY żaden nie zbliżył się do Gulfika...no może pierwszy Riseman 20 lat temu (taki szeroki TWIN SENSOR). Poprzedni Riseman przy tym Q1000 wygląda jak Baby G ;)

U mnie gwn-q1000 jest najwiejszym zegarkiem się nie czuje się jego wielkości podczas noszenia ;)

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Gulfmaster'ow, w tym tego najnowszego Q1000.

 

Mam pytanie - gdzie nabywaliscie swoje Q1000 - pl, poza PL, sklpy internetowe?

Jak spawa gwarancji - srwis Zibi akceptuje czy tylko wysylka do sprzedawcy?

 

pozdro,

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu Gulf w swoim naturalnym srodowisku...:)

 

 

Miał u mnie zostać ale trafił się nowy Frog i gulf narazie poszedł do ludzi... ale podoba mi sie ten zegarek i raczej trafi do mnie na dłużej... :)

 

 

 

Witam wszystkich posiadaczy Gulfmaster'ow, w tym tego najnowszego Q1000.

 

Mam pytanie - gdzie nabywaliscie swoje Q1000 - pl, poza PL, sklpy internetowe?

Jak spawa gwarancji - srwis Zibi akceptuje czy tylko wysylka do sprzedawcy?

 

pozdro,

Robert

Na bazarku masz w super cenie u zmisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szuwar1978 - podziekowal serdecznie, nie znalazlem tego ogloszenia wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko o pobieranie sygnału - wczoraj spałem z nim bo tak mi praktycznie zawsze skutecznie pobierają w nocy GW-9200 i GW-3000D a Gulfik niestety cisza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego też sprzedałem i to nie przez możliwe problemy bo o tym wiedziałem wcześniej. Sam nie wiem czemu. Raczej przez rozmiar mimo nadgarstka 18,5 nadal akceptowalny. Drugi zegarek jest niesprzedawalny i jak widać używany zgodnie z przeznaczeniem - jest niesamowity!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.