Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PappaIce

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

150 profile views
 1. Nowe są ok ale fale moim skromnym powinny być bardziej dyskretne bo trochę mi zaburzają czytelność divera...a przecież m. in. o nią w nim chodzi.
 2. Ciekawi mnie cena i otwartość na rozmowy . Swoją drogą jest na forum sprzedawca Omegi?
 3. Ktoś z Was miał okazję macać nową SMP 300? Znana jest polska premiera i cena? Jestem przed zakupem obecnej ale zastanawiam się czy jest sens skoro nowa na horyzoncie...
 4. Ten model, ten zegarek, ale wcale nie ten sam egzemplarz, więc "go" bo rodzaj męski [emoji14]
 5. Dzięki za informacje w pw a dlaczego po raz drugi go kupiłeś i sprzedałeś?
 6. Fakt, w moim przypadku to była miłość od pierwszego wejrzenia. Nie mieli go jeszcze w sklepach więc ściągnąłem przez Zibi, na bransolecie. Ale rok w rok szukam gdzieś instrukcji by zmienić czas z letniego na zimowy i odwrotnie bo nie ogarniam
 7. No halo dziewczyny? Czy po dwóch latach bycia tutaj mogę ewentualnie wrzucić coś na tzw. "bazarek" czy macie z tym problem i będziecie mi liczyli posty?
 8. Dzięki, ja nie znalazłem. Szkoda, że to nie moja bajka. Szukam nagminnie divera po wszystkich znanych mi markach ale to nie to.
 9. Super dzięki za namiary. Tata był gdzieś pod Warszawą ale mam wrażenie, że go chcieli naciągnąć na koszty. Sprawdzimy dzięki
 10. ? Raczej udało mi się znaleźć 15 minut dla siebie by poogarniać kwestie zegarków ale widać źle. Kogo boli niech nie czyta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.