Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Yakovlev

Zakup grupowy gratów z Aukro

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej - podam linki do Polskiej aukcji 

 

Tu jest koperta do cienkiej (zdobionej)  - http://allegro.pl/super-cienka-koperta-do-molnii-15-kam-i6081905960.html

 

A tu do grubej (nie zdobionej) -  http://allegro.pl/super-cienka-koperta-do-molnii-kal-3602-i6081416990.html

 

I o takie właśnie pytajcie Ukraińca 

 

Uffff  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Kurcze, skąd te błędy tekstowe w stylu "koperta zrobić pasówkę kapsułę" ?

 

Ktoś się bawi google-tłumaczem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wypadłem? Chyba razem pisaliśmy post z grigorii007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wypadłem? Chyba razem pisaliśmy post z grigorii007

To dopisz się raz jeszcze. 


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Kurcze nie zrozum mnie źle - ja nie próbuję zbojkotować twojego pomysłu zakupu hurtowego bo to świetna inicjatywa - tylko warto znać te szczegóły bo potem chłopaki zostaną z kopertami i zamiast wyjść taniej wyjdzie drożej 

Gościu jak tym handluje to na bank będzie miał i te i te i z kominkami 

Paweł, spokojnie, nie obrażam się o nic.

Polecam tylko wszystkim polać głowy zimną wodą. Jesteśmy na etapie zbierania chętnych i sporządzania wstępnej listy asortymentu/

Kolejnym będzie uszczegółowienie co z czego jest, czy pasuje, itd, itp (to już pytania do sprzedającego) aby mieć pewność że to co zamierzamy zamówić będzie OK.

Po uzyskaniu tych informacji wszyscy chętni podejmą ostateczną decyzję o zakupie i nastąpi formalne zamówienie.

 

Ja tez nie zamierzam robić z siebie idioty i wielokrotnie zmieniać ilości lub nagle rezygnować z czegokolwiek. Zamówienie mam zamiar złożyć tylko raz.

I to będzie jedno jedyne ostateczne zamówienie ustalone tu na miejscu.

Weźcie pod uwagę, że to ja biorę na siebie całą procedurę i chcę być postrzegany jako poważny człowiek.

Tak więc proszę o przemyślane decyzje teraz i w przyszłości.

 

PS.

Uważam, że powinniśmy dać również szansę tym, którzy dotychczas nie mieli okazji, możliwości z różnych powodów (np. wyjazdu) zapoznać się z tym tematem/

Tak więc proponuję odczekać jeszcze tydzień po świętach. W międzyczasie postaram się uzyskać dodatkowe info od sprzedawcy.

Druga kwestia to święta Wielkanocne u nich. Nie znam kalendarza świąt prawosławnych, ale z tego powodu też może być mały poślizg.

 

PS 2.

Lista zaczęła się krzaczyć od 39 posta. Zwracajcie proszę uwagę co się dzieje z tekstem po wpisie / edycji. To dużo ułatwi.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

w moim poscie 68  poz 12  , mam zamówienie  4  a piętro wyżej są tylko 3 :wacko:  co je grane :rolleyes:

Skopiuj ten ostatni poprawiony post z listą (post nr 73) i dopisz zagubioną pozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj ten ostatni poprawiony post z listą (post nr 73) i dopisz zagubioną pozycję.

hurrrraaa , udało się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

poprawiłem się :(  ;)

To jeszcze popraw D@dika na poz. nr 5 w bezelach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Fajnie by było gdybyście do tych pozycji w "INNYCH" dodawali bezpośrednie linki do aukcji przedmiotu.

Będzie mi łatwiej odszukać i zliczyć te pozycje i koszty.

 

Próbuję już jakoś to uporządkować a nie chce mnie się klikać i szukać po 3 stronach przedmiotów sprzedającego.

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakovlev, jak będziesz do niego pisał, czy byłaby taka możliwość, żebyś zapytał go o pozostałe nicki z aukro? Może na innych aukcjach wystawia coś co może kogoś z nas zainteresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - pozwolicie że po konsultacji z założycielem tematu czyli Yakovlew - em -  będę usuwał przeklejane, nieaktulane posty?

Robi się coraz więcej bardzo długich postów które są zmieniane o jedną linijkę ale cały czas "rosną" i po świętach będziemy mieć dwa posty na stronę.

 

Edycja

No właśnie o to chodzi.

Krystian - były podane inne nicki, szukaj na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

No dobra, na tę chwilę wg moich obliczeń kwota za całość wynosi 12.455 hrywien, co daje w zaokrągleniu 475 $.

Prowizja od kwoty przekazu WU w tej wysokości to 40$.

 

Teraz podzielcie kwotę prowizji przez 24 uczestników i dodajcie kwoty swoich zakupów.

 

PS.

Tylko umknęła mi jedna pozycja: Plan 9 - wskazówki do Mołni - które to miały być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek - na pewno jeszce dojdzie kilka części - ja też coś domówię :)

 

Dwa pytania - 1. nie wspomnialeś o koszcie przesyłki a ta też będzie większa niż standardowe  8$  

2. cło. Ni bierzesz pod uwagę takiej ewentualności? Warto może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Koszty przesyłki dopiero określi sprzedający. Na pewno nie będzie to 8$.

Cło - owszem trzeba brać taką ewentualność pod uwagę, to znaczy wszyscy musimy to brać, bo w przypadku konieczności opłat celnych trzeba będzie szybko zrobić dodatkową zrzutkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje być w początkiem maja na Ukrainie, jest to jakaś dodatkowa opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Znowu linki nie działają. Przynajmniej te z ostatniego posta.

 

Zwracajcie uwagę przy kopiowaniu, bo zamierzam zrobić z nich listę i będzie ona załącznikiem do zapytania do sprzedawcy.

Nie bardzo chce mi się później wyszukiwać poprawne linki.

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze dopisać 2 pushery do 3133. Jakoś nie chce się to zapisać w ogólnej liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

musisz ostatnią listę  skopiować do edytora i tam dopisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy dało by radę wsadzić w to mechanizm poljota -automat na 23 kamieniach?

 

http://www.aukro.ua/ShowItem2.php?item=6084515069

 

I oczywiście czy by to jakoś razem wygladalo? A może ma ktoś pomysł na jakiś ładniejszy mechanizm? (chodzi mi o to że ta luneta na deklu jest dosyć szeroka a samo przeszkolenie stosunkowo małe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

chyba pakują w tą kopertę mechanizmy POLJOTA 2614.2H, ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

UWAGA !!!

 

Ostateczny termin zapisów do listy zakupów do jutra, tj. 30 marca 2016 r. do godz. 20:00.

 

Po tym terminie lista zostaje "zamknięta".

 

 

O kolejnych krokach będę informował na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.