Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

spoxx2006

Użytkownik
 • Content Count

  620
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

spoxx2006 last won the day on February 26 2016

spoxx2006 had the most liked content!

Community Reputation

34 Początkujący

About spoxx2006

 • Birthday 02/05/1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Świętokrzyskie
 • Hobby
  motoryzacja, zegarki,dobry mecz:)

Recent Profile Visitors

378 profile views
 1. cześć.

  Wziąłbym w jakiejś "promocji" Twojego wostoka 17j (czarna tarcza).

  Pobawię się - może uda i się go uruchomić..

 2. Witam Panowie, znalezioną podczas porządków tarczę do Blonexa oddam za : REALIZACJA Pozdrawiam Miłosz
 3. Czołem Panowie, długo mnie nie było i wracam na chwilę. Przy okazji porządków. Znalazłem kilka zegarków, które może ktoś chciałby przygarnąć. 1. Vostok 17J w pudełku, stan bardzo dobry wizualnie, jedna ryska gdzieś na uchu. Zegarek niesprawny nakręcony na max, nie zaczyna chodzić. Przeleżał u mnie chyba 3 lata i tak się zabierałem by go oddać do Zegarmistrza, że aż o nim zapomniałem. Cena to 70zł + kw - chyba uczciwa? 2. vostok komandirskie, kupiony od "IrenyAlesz" kilka lat temu, jak widać w stanie średnim wizualnym, ale na chodzie. Na tarczy ma odbarwienie od wskazówki ( taki kupiłem). Punktualności nie sprawdzałem. Cena: REALIZACJA Więcej zdjęć doślę osobom ewentualnie zainteresowanym. Pozdrawiam Miłosz
 4. Cześć Panowie, mam pytanie czy istnieje model Casio, który pokazywałby dwa czasy jednocześnie ( UTC, czas lokalny), pokazywałby datę najlepiej całą do tego byłby sterowany radiem? Mogły posiadać także solar.
 5. Witam, szukałem odpowiedniego działu dla mojego nowego nabytku. Szwajcar z pochodzenia, teraz należy do konsorcjum Amerykańskiego, ale z japońskim sercem NH35. Invicta Grand Diver 3045 bo o nim mowa od dziś przez jakiś czas gości na moim nadgarstku. Trochę poczytałem i dla niektórych ta marka to szajs, dla niektórych tak jak dla mnie dobry kompromis ceny do jakości, automat Seiko, 300 metrów WR, 47 mm średnicy.
 6. Może podpowiecie którymi modelami można się jeszcze dodatkowo zainteresować? Może jakaś kostka "G"? Musi mieć tap solar i Multiband6.
 7. Czołem Panowie, może coś podpowiecie. Mianowicie szukam czegoś sterowanego radiem i z solarem. Te dwa wpadły mi w oko. Może ktoś je posiada, może ktoś coś podpowie. Modele to GW-7900B-1 i AWG-M100B-1AER.
 8. Ok. Panowie decyzja zapadła. Moim nowym zegarkiem będzie: http://allegro.pl/zegarek-casio-sgw-1000-2ber-gw-cala-pl-wawa-i6661390833.html Mam tylko pytanie, czy sprzedawca jest pewny ( pomimo dużej liczby pozytywnych komentarzy)? Dlaczego są takie różnice w cenach? Cena na stronie Casio Polska jest wyższa o 150 zł, czy może być ona podyktowana modelami z "outletu"?
 9. Dzięki za odpowiedź. No nic nie myślałem, że zakup nowego zegarka sprawi mi więcej problemów niż zakupy vintagowe
 10. Panowie ostatni (chyba ) raz męczę was pytaniem laika. Czy Casio z serii Protrek posiadają mechanizmy wstrząsoodporne jak w G-shocku? Jak to się ma do rzeczywistej wytrzymałości na wstrząsy?
 11. Cześć wszystkim! Bardzo dawno mnie nie było. Ja też jestem ciekaw co jest nie tak . Chyba, że to taka "strategia".
 12. Czy tylko ja nie widzę zdjęć?
 13. spoxx2006

  Podrobki Casio

  Moja wypowiedź z wczoraj z 20:35 i dzisiejszy z 15:07
 14. spoxx2006

  Podrobki Casio

  No, ale jestem właśnie jestem niezdecydowany : http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-sgw-1000b-4aer-promocja-i6509417023.html- droższy http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-sgw-100-2ber-gw-pl-wawa-i6693635303.html- tańśzy Może wiecie jak z dostępnością kopert do tego droższego, na Allegro nic nie znalazłem. Zegarek na pewno po roku ze mną będzie wymagał wymiany koperty. Zapytam jeszcze gdzie w SGW-100 (tańszym) jest umieszczony sensor?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.