Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

papamebel

Sportowy Nurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

z racji posiadania już kilku zegarków w swojej kolekcji, nadszedł czas na zakup nurka, niestety budżet niezbyt wysoki około 6,5 tys. , oglądałem na żywo Longinesa przed zakupem jedna postanowiłem zapytać Szanowne grono ekspertów i znawców, czy może coś innego w tej kwocie można znaleźć , poniżej referencja zegarka\:

 

Longines REF: L3.657.4.56.2

 

 

P.S Zegarek nie koniecznie musi być nowy

 

pozdrawiam i dziękuję z góry za wszelkie sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines Conquest to nie jest nurek czyli tzw diver. Diverem jest np. Hydroconquest. Jeśli zależy Ci na właśnie na nurku to rozważyłbym dołożenie np do używanej Omegi 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może z tym nurkiem to przesadziłem zależy mi na podobnej stylistyce co przedstawiłem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może longines legend diver . Rozumiem że chodzi o taki pół na pół  elegancki zegarek ale wodoszczelny. Można też zobaczyć glycine , steinharta są trochę tańsze ale przyzwoite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie Longines Legend drive jest rewelacyjny , muszę poszukać teraz gdzie kupić wielkie dzięki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Maurice Lacroix Pontos s Diver .Trochę droższy ale dużo lepszy i super leży na łapie na bransolecie.Ja bym poczekał i dołożył. Mierzyłem go i robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś używany Tudor Heritage Black Bay?

 

LTBZcAf.jpg

 

69WJG8z.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak powoli dojdziemy z tym doradzaniem do najdroższych diverów aż kolega dostanie zawrotu głowy. :) Ale po to jest te forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli budżet jest 6,5k i mogą być używki to bezapelacyjnie królowa, Omega 300M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, teraz już nie wiem może faktycznie polować na omegę albo dołożyć i używaną PO gdzieś poszukać, generalnie to świnie z Was :-) , a mogło być łatwo, teraz jest drogo i pięknie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 6.5k to się dobrej SMP nie kupi. Same trupy, kombinowane, bez papierów itp. PO to raczej 9-10k.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Certina DS Action na VJ 7753 z zakręcananymi przyciskami i koronką? f886401c6c9761dbc56cf10a80e8a6f1.jpgc9a836bd3628d59c1a6b16b279c59421.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.