Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grizlob

Omega Seamaster z allegro.

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy, jakoś dzisiaj z rozpędu wrzuciłem do obserwowanych poniższe:

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6148922529

 

Czy oczywistym jest, że to replika (podróbka)? Takie rzeczy się nie zdarzają prawda? :)

 

Sam chciałem kliknąć i ew. odesłać ale uznałem że bez sensu. Słusznie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega za 300 złotych?? To oczywista oczywistość, że to nie może być Omega :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. sprzedawca lombard

2. cena 300 zł za omegę.. jakby to było możliwe to nic bym nie robił tylko siedział na allegro, klikał "odśwież" i polował na takie okazje :) 


"Ten zegarek tak jak ja posiada serce które bije..."  B.H. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. sprzedawca lombard

2. cena 300 zł za omegę.. jakby to było możliwe to nic bym nie robił tylko siedział na allegro, klikał "odśwież" i polował na takie okazje :)

Dobrze ze nie wystawili za 9k bo by był oryginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, może wstawiona przez jakiegoś złodzieja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że wbrew panującym opiniom pracownicy lombardów to nie są ostatnie ciołki :) Jeśli sprzedawca miałby chociaż cień podejrzenia że omega jest oryginalna - dałby do fachowca na wycenę. 


"Ten zegarek tak jak ja posiada serce które bije..."  B.H. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie

często nie mają cienia podejrzenia, że może to być podróbka

 

przykład:

ostatnio wystawili podróbkę omegi za 9tyś

Pani z którą rozmawiałem (po tym jak usłyszała że to trochę sporo jak za podróbkę) tak się rozzłościła że czułem jej gniew w słuchawce.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że wbrew panującym opiniom pracownicy lombardów to nie są ostatnie ciołki :) Jeśli sprzedawca miałby chociaż cień podejrzenia że omega jest oryginalna - dałby do fachowca na wycenę. 

 

Może Cię rozczaruję, ale mam w bliskiej okolicy 6 lombardów (które staram się, w poszukiwaniu perełek, odwiedzać 2-3x w miesiącu) i osoby tam pracujące (nie mylić z właścicielami) to są "ostatnie ciołki" :) Co jest jednak korzystne dla mojego portfela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzały się już przypadki na Allegro, że Lombard wystawiał oryginalny zegarek w bardzo niskiej cenie, po czym ktoś się orientował i aukcja była odwoływana, albo zakupiony przedmiot po wygranej nie był wysyłany do klienta. To są jednak zbyt rzadkie przypadki, by stanowiły podstawę do kupowania Omegi za 300zł na zasadzie - "a nóż widelec to oryginał".


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedawca prowadzi sieć lombardów i posiada kilka kont na allegro. Bardzo często wystawia podróby zegarków. Kiedyś pisał że to repliki ale allegro usuwało te aukcje. Być może z tego powodu nic teraz nie pisze o oryginalności tylko liczy że potencjalny klient sam się domyśli że w tej cenie to nie może być oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedawca prowadzi sieć lombardów i posiada kilka kont na allegro. Bardzo często wystawia podróby zegarków. Kiedyś pisał że to repliki ale allegro usuwało te aukcje. Być może z tego powodu nic teraz nie pisze o oryginalności tylko liczy że potencjalny klient sam się domyśli że w tej cenie to nie może być oryginał.

dokładnie, to sieć lombardów, loombard.pl, kiedyś znajomy pisał w sprawie chanel j12 wystawionego za 500zł, dostał odpowiedz - a jak Pan myśli, czy sprzedawałbym zegarek warty kilkanaście tysiecy za 500zł :P , w sumie dobrze mu odpisał.

Co do sprzedawcow w lombardach stacjonarnych , to jest róznie, nie zawsze pracuje tam ciołek,który wszystko łyknie. Raz dawałem Breitlinga pod zastaw, to pracownik lombardu miał ,ze tak powiem "gacie pełne" zastanawiał sie czy go przyjac czy nie, ogladał zdjecia w necie, mierzył suwmiarką zegarek. Po czym w końcu stwierdził ,ze wygląda na oryginał, ale dalej sie zastanawiał czy go przyjąc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.