Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Venm

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 1. Rocznicowy zegarek dostał nowe życie - pewnie większośc z was wie jaka to ulga wyciągnąć sprzęt z gumy. Nato robi różnicę.
 2. Venm

  Xicorr

  Zbaczamy lekko z tematu ale oficjalnie zgłaszam się do zapisu na zakup zegarka który jeszcze nie powstał - ani nawet nie jest zaprojektowany Związany właśnie z Polonezem Do samego auta mam ogromny sentyment -miałem ich dwa, użytkowałem trzy. Dwa to były Caro, jeden na gaźniku drugi na wtrysku Abimex, trzeci to tzw. przejściówka którą brałem od przyjaciela. Zawsze marzyłem by kupić sobie "borewicza". Niestety pozostało to w sferze marzeń. Należałem przez długi czas do PTK (Polonez Tuning Klub) a całkiem niedawno byłem na ślubie przyjaciela którego tam właśnie poznałem. Wracając do zegarka - jeśli ktoś miałby robić takiego Poldka to tylko Xicorr Może coś nawiązującego do Stratopoloneza.. kto wie
 3. Venm

  Nasze Budziki

  Takie żeby obudzić ? To chyba mechanizm z naściennego Gustav Becker musi mieć
 4. Świetny tekst i świetne zdjęcia Trochę blask tego Citizena przygasiłeś pokazując też to SEIKO po prawej Śliczne jest.
 5. Venm

  Xicorr

  Że tak zapytam o swoje sentymenty - jest planowane coś nawiązującego do Dumy Polskiej Motoryzacji czyli Poloneza ?
 6. Ofiary ? poza tą ofiarą losu ?
 7. Ciekawy. Spróbuję ponegocjować cenę. Chyba że ktoś z szanownych dżentelmenów też ma go na oku? bo nie chcę wchodzić w paradę.
 8. Tak te książeczki są zaprojektowane - daltonista widzi zupełnie inne literki/cyfry niż osoba bez tej wady. A na serio widzisz inne czy sobie z niej żartujesz?
 9. http://luksusowe-zegarki.pl/ Ja polecę ten sklep. Z prostego powodu - są tam już wyselekcjonowane produkty dobrej marki. Brak zegarków "modowych" czy udających droższe niż są w rzeczywistości warte.
 10. Serio ?? No to nawet trudno by nazwać to podróbką. Co najwyżej nieautoryzowany produkt A tak na serio - jak to się odbywa ? Mechanizm jest ogólniedostępny czy robi je jedna i ta sama fabryka?
 11. Venm

  Nóż

  Jeden z moich customów, jeszcze w trakcie roboty Do dziś niestety nieskończony (remont chaty i inne takie)
 12. Potwierdzam. Miałem identyczną sytuację. Akurat ja bardzo lubię produkty Apple, ale tym ruchem zdecydowanie dostali u mnie minusa. I tak iPada 2 używałem głównie do czytania (tak, wiem że czytniki są do tego lepsze). I samo "przewracanie" kartek było takie mozolne że nie dało się z niego korzystać. Akurat ja dałem się złowić i kupiłem nowszy, ale obiecałem sobie że to ostatni raz. Nie miałbym pretensji gdyby sprzęt uległ zwykłemu zużyciu lub bateria podziękowała za współpracę, ale tu ewidentnie zmuszono użytkowników do odpłatnego upgrade sprzętu. Najlepszy dowód na to - nie dało się wrócić do wcześniejszego systemu. Teraz mam najmocniejszego dostępnego na rynku i naprawdę mam nadzieję że conajmniej 2-3 lata pociągnie. A nawet jak przestane być wspierany to chociaż iBooks bez problemu da się obsługiwać.
 13. U mnie dziś akurat wino (redukcja wagi więc piwo w odstawkę) Ale jeśli ktoś za moje zdrowie wypije PODRÓŻE KORMORANA American Ipa to będę wdzięczny i następne sam postawię
 14. Też gratuluję O ile g-shocki nigdy mi nie pasowały to ten akurat ma w sobie to coś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.