Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piotrek172

Teleskop utknął w zegarku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem z zegarkiem. Miałem problem z teleskopami w zegarku ponieważ często mi sie łamały/urywały więc wpadłem na pomysł żeby kupić teleskopy o większej średnicy.  Pasowały na wcisk, niestety nie pomyślałem jak usune te teleskopy zanim je umieściłem w zegarku. Jakiś czas temu zdarzyło sie że teleskop po prostu sie złamał no i pojawił się problem z wyciągnięciem go. Sytuacja wygląda tak że w bransolecie jest teleskop troche zagięty z obydwu stron w dodatku to juz nawet nie jest teleskop a sama obudowa metalowa. No i moje pytanie czy jest jakaś możliwość żebym sam usunął ten teleskop z bransolety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli teleskop nie "sprężynuje" czyli nie idzie go złożyć to pozostaje go wygiąć na środku i sam "odpadnie" jedyna opcja. Skoro i tak jest uszkodzony szedł bym w tą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepchaj śrubokrętem o średnicy otworu w bransolecie lub teleskopu lub wybijakiem.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie i pokaż jak to wygląda


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienkimi szczypcami da radę to wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe szczypce i wyciąganie na siłę.

Powinno wyjsć. Teleskop jest w miarę elastyczny. Powinien się nagiąć (naprostować) podczas wyciągania.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.