Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Franek125

Opinie o wybranych markach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja wiedza jeżeli chodzi o zegarki jest bardzo słaba dlatego postanowiłem napisać tutaj temat. Cenię sobie opinię użytkowników tej strony.

Chciałbym zapytać się o wybrane marki:

Buffalo, Jacques Lemans, Hugo Boss Orange, Fossil, Ice Watch, Lorus.

Jedynie z tych marek kojarzę Fossil i Lorus(który jest robiony przez seiko?)

Jakbyście mogli wyrazić swoją opinię na temat tych marek byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Z podanych przez Ciebie godną zaufania marką jest tylko Lorus. Reszta to albo firmy krzaki, szajs albo modówki za które słono płacisz bo mają logo znanej firmy a faktycznie produkowane są w Chinach...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus tylko warty uwagi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za waszą opinię. Tak myślałem że Lorus jest godny uwagi, ale wydawało mi się że Fossil też jest niezłą marką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacques lemans mogę polecić - dobre wykonanie w rozsądnych pieniądzach. Nigdy nie miałem kwarcowego. Fossil jest spoko, ale to modówka, więc cholernie przeceniony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modówki są zrobione lepiej lub gorzej, ale zazwyczaj kosztują dużo za dużo. Lorus jest bardzo fajnym wyborem dla ludzi nie mających zbyt wiele kasy na zegar. Jakość do ceny najlepsza z wymienionych i jak najbardziej polecam zegarki Lorusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus to firma dobrze ułożona na rynku - każdy tutaj powie że poleca ;) Faktycznie tak jest. Cena jest bardzo dobra (jak nie najlepsza), wykonanie też okej, a niezawodność taka jak w każdym zegarku kwarcowym z mechanizmem myioty. Jeśli jednak, masz trochę większy budżet i chciałbyś kupić zegarek z automatycznym naciągiem to polecam Ci Jacka. Są ładne i ceny nie są wzięte z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacques Lemans są ładne i nawet dobrze wykonane. Z tego co wiem to wszystkie kwarce a za ta cenę można już wyjąć coś prawdziwego.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus to firma dobrze ułożona na rynku - każdy tutaj powie że poleca ;) Faktycznie tak jest. Cena jest bardzo dobra (jak nie najlepsza), wykonanie też okej, a niezawodność taka jak w każdym zegarku kwarcowym z mechanizmem myioty. Jeśli jednak, masz trochę większy budżet i chciałbyś kupić zegarek z automatycznym naciągiem to polecam Ci Jacka. Są ładne i ceny nie są wzięte z kosmosu.

Kolega odkopał - i zaciekawiło - od kiedy to Seiko stosuje mechanizmy Citizena?

A co Do Jaques Lemans-  to całkiem przyzwoity bodajże austriacki producent zegarków. Porządne wykonanie i rozsądna cena.

Z dopiskiem Geneve są chyba produkowane w Szwajcarii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko nie stosuje myioty.

Seiko ma swoje werki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem - to trochę z przekąsem pytanie było. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.