Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterMind

Krab do 8 000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

:D

 

Dzięki za chęć pomocy TIK TAK, ale obecnie podjąłem decyzję, że wszystkie środki przeznaczę na zakup w przyszłym roku, wspomnianego Datejusta (ew. Omegi Aqua Terra). Później zacznę budować kolekcję od nowa, wzbogacając ją o tańsze zegarki.

 

Państwo z Karkosika zaproponowali mi model 3372.132.24.38.27 z rabatem, więc jakby ktoś był zainteresowany, można coś pomyśleć.

 

9a66508d83f6f3a3med.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego to już nawet na stronie epos.ch niema. Ciekawe ile było inkarnacji kolorystycznych w tym modelu. Pewnie tak jak w przypadku 3427 przynajmniej z 5-6. Fajny ale wolę złoto jako delikatny dodatek - no i jednak do czarnego paska lepszy chrom/ss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za chęć pomocy TIK TAK, ale obecnie podjąłem decyzję, że wszystkie środki przeznaczę na zakup w przyszłym roku, wspomnianego Datejusta (ew. Omegi Aqua Terra). Później zacznę budować kolekcję od nowa, wzbogacając ją o tańsze zegarki.

 

 

W zasadzie to mam podobną strategię budowy własnej kolekcji, czyli głównie średni segment plus kilka droższych sztuk. No i trzymam kciuki za Datejusta. Ja również się rozglądam za czymś lepszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.