Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tomaliusz

Citizen

Recommended Posts

4 minuty temu, lysolek007 napisał(-a):

mała sesja mooonnnaaaa z Japonii ;) 

c14e82216_ja_chce.jpg.82caed41d45a58ccb37e141c429f3d4a.jpg

Godzinę temu, lysolek007 napisał(-a):

mała sesja mooonnnaaaa z Japonii ;) 

IMG_20210321_111410-01.jpeg

IMG_20210321_111442-01.jpeg

IMG_20210321_111240-01.jpeg

Piękny. Ja to mam pecha, jak się pojawia czasami na bazarku, to akurat nie mam kasy ;) .

44 minuty temu, Reborn napisał(-a):

No jest na OLX.

Kto? Co?

2 minuty temu, unadarek napisał(-a):

Widziałem, ale na OLX nie kupuję a ta cena średnio atrakcyjna. Kiedyś na forum był poniżej 2k, ale to był ten zły moment. ;) 

Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Widziałem, ale na OLX nie kupuję a ta cena średnio atrakcyjna. Kiedyś na forum był poniżej 2k, ale to był ten zły moment. ;) 

No właśnie szkoda że nie kupiłeś  - ale cenę da sie negocjować zawsze -  a kupować gdzieś trzeba - ma troche towaru więc ... myślę ze pogadać moze by zszedł z  ceny 

7 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

spacer.png

12.jpg.9ccb3f7d18e1ad3118c62bc1d71fadb2.jpg

Posted (edited)
9 minut temu, unadarek napisał(-a):

No właśnie szkoda że nie kupiłeś  - ale cenę da sie negocjować zawsze -  a kupować gdzieś trzeba - ma troche towaru więc ... myślę ze pogadać moze by zszedł z  ceny 

To jest kolega z forum , sam u niego kupowałem Zodiaca więc osobiście polecam zakupu u niego,nie ma czego sie obawiać ;)  a cena jak to cena zawsze do dogadania zwłaszcza dla kolegów koleżanek z forum  :)   mój ma u mnie dożywocie :) 

Edited by lysolek007

📸

Teraz, lysolek007 napisał(-a):

mój ma u mnie dożywocie :) 

.. i to jet wspaniałe - będzie przekazany w rodzinie :) 👍

Posted (edited)
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

.. i to jet wspaniałe - będzie przekazany w rodzinie :) 👍

jasne , a co do zegarka, wykonanie koperty ,tarczy, szkło z ar naprawdę na wysokim poziomie , i te fazy księżyca jedyne w swoim rodzaju , no i na plus eco drive czyli zegarek praktycznie bezobsługowy 

Edited by lysolek007

📸

jasne , a co do zegarka, wykonanie koperty ,tarczy, szkło z ar , i te fazy księżyca jedyne w swoim rodzaju , no i na plus eco drive czyli zegarek praktycznie bezobsługowy 

..za to podziwiam Citizena - jakość wykonania, trwałość, są dopracowane i długowieczne ... oczywiście nie uwłaczając innym zegarkom 

1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

..za to podziwiam Citizena - jakość wykonania, trwałość, są dopracowane i długowieczne ... oczywiście nie uwłaczając innym zegarkom 

mam 2 Citki i to dość długo 4 lata i oba z dożywociem, jestem z nich naprawdę zadowolony i na plus że nie widać ich dość często u innych  :) 

IMG_20190621_123851.jpg

📸

8 minut temu, lysolek007 napisał(-a):

To jest kolega z forum , sam u niego kupowałem Zodiaca więc osobiście polecam zakupu u niego,nie ma czego sie obawiać ;)  a cena jak to cena zawsze do dogadania zwłaszcza dla kolegów koleżanek z forum  :)   mój ma u mnie dożywocie :) 

Gorzej, że w opisie dał groźnie brzmiącą wzmiankę, że mu na sprzedaży nie zależy. To tak jak w tym starym dowcipie. Przychodzi facet do lekarza, wyjmuje interes i... lekarz pyta, co panu dolega? Ten odpowiada, mnie nic, ale niezły, co? ;) 

mam 2 Citki i to dość długo 4 lata i oba z dożywociem, jestem z nich naprawdę zadowolony i na plus że nie widać ich dość często u innych  :) 

IMG_20190621_123851.jpg

Szaleństwo w czystej postaci. Tylko Invicta może więcej :) .

jakbym miał z 3 tys to bym nawet się nie zastanawiał  - to jest kapitalny sprzęt - też byłby dożywotni 

7 minut temu, lysolek007 napisał(-a):

jasne , a co do zegarka, wykonanie koperty ,tarczy, szkło z ar naprawdę na wysokim poziomie , i te fazy księżyca jedyne w swoim rodzaju , no i na plus eco drive czyli zegarek praktycznie bezobsługowy 

Z takich oryginalnych komplikacji z fazami Księżyca, choć temu Twojemu ustępuje, mam taki (fotka z neta). Też już teraz trudny do kupienia.

51oEKJcfrOL.jpg

2 minuty temu, lysolek007 napisał(-a):

trzymaj te dwa - dla następnego pokolenia bo sa za fajne aby za grosze oddawać 

Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Z takich oryginalnych komplikacji z fazami Księżyca, choć temu Twojemu ustępuje, mam taki (fotka z neta). Też już teraz trudny do kupienia.

51oEKJcfrOL.jpg

taki jest fajowy - ich pre jest z takiej nie wiem serii czy motywu - gdzieś wcześniej wstawiałem zdjęci i modele 

Posted (edited)
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Gorzej, że w opisie dał groźnie brzmiącą wzmiankę, że mu na sprzedaży nie zależy. To tak jak w tym starym dowcipie. Przychodzi facet do lekarza, wyjmuje interes i... lekarz pyta, co panu dolega? Ten odpowiada, mnie nic, ale niezły, co? ;) 

to pewnie taki mały odstraszacz na propozycje typu daję tysiąc i zabieram , a wiem sam po sobie że są takie oferty :)  

Edited by lysolek007

📸

8 minut temu, unadarek napisał(-a):

Potwierdzam mam trzy Citki i wszystkie bez zarzutu, ale do tej pory tylko eco-drivy. Pora na jakiś automat.

1 minutę temu, lysolek007 napisał(-a):

to pewnie taki mały odstraszacz na propozycje typu daję tyśiać i zabieram , a wiem sam po sobie że są takie oferty :)  

Tysiąc to nietakt a 2k to jednak chyba bezczelność ;) .

Posted (edited)
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Potwierdzam mam trzy Citki i wszystkie bez zarzutu, ale do tej pory tylko eco-drivy. Pora na jakiś automat.

.. ja postawiłem skarbonkę i zbieram na coś z serii NY   

Edited by unadarek

Posted (edited)
2 minuty temu, unadarek napisał(-a):

.. też postawiłem skarbonkę i zbieram na coś z serii NY   

Ja mam na oku dwa z tych tanich, ale fajnych w cenach na poziomie 90-115 USD. Ładne tarcze i proste w wyrazie.

Np taki: https://dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-nh8363-14x-mechanical-automatic-50m-elegant-mens-watch 

Edited by Paulus57

Posted (edited)

a jakie - ja to uzależniam ile zbiorę i co będzie dostępne - ja z jakiś nie  starych używek - bo na nowego nie będę mieć , a ty z takich - ja to z nurków chcę - teraz mam nowego orienta  z multicalendarz i ten robić będzie za elegancika - ale musze mieć  Citizena w automacie 

Edited by unadarek

ja na razie postanowiłem się cieszyć z tych zegarków co mam , a do skarbonki wrzucam ,bo grubszy zakup chodzi mi po głowie ;) 

📸

1 minutę temu, lysolek007 napisał(-a):

ja na razie postanowiłem się cieszyć z tych zegarków co mam , a do skarbonki wrzucam ,bo grubszy zakup chodzi mi po głowie ;) 

Czasami takie zakupy powodują odwołanie dożywocia. ;) 

Posted (edited)
4 minuty temu, lysolek007 napisał(-a):

.. jak już dokonasz zakupu kontrolowanego pozbywając się zwartości - to pochwal się a te dwa trzymaj dożywotnio - a jak będziesz chciał pod wpływem impulsu sprzedawać - zamknij gdzieś i wyrzuć klucz jak ci przejdzie wezwiesz ślusarza :) 

Edited by unadarek

4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

a jakie - ja to uzależniam ile zbiorę i co będzie dostępne - ja z jakiś nie  starych używek - bo na nowego nie będę mieć , a ty z takich - ja to z nurków chcę - teraz mam nowego orienta  z multicalendarz i ten robić będzie za elegancika - ale musze mieć  Citizena w automacie 

Nurków ma już "kilogram" a ostatnio cieszy Orint Kamasu z czerwoną (?) tarczą.