Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Koleżanki i Koledzy,

 

Dawno się tu nie udzielałem ze względu na permanentny brak czasu. Chciałbym pomóc koledze, któremu podczas włamania do domu w okolicach Berlina skradziono kilka tygodni temu 4 zegarki:

- Muehle Glashuette (odzyskany - info poniżej)

- Junghans

- Anker

- Jgeha

 

Co ciekawe, jeden z nich udało się odzyskać (Muehle) - kolega znalazł go na eBayu i kupił. Po swój zakup udał się z policją, ale niczego więcej niestety nie znaleźli. Sprzedający twierdził, że kupił zegarek na bazarze niedaleko jednego z dworców w Berlinie.

 

Pozostałe trzy, które mają dla niego wielką wartość sentymentalną należały do jego ojca - poniżej zamieszczam zdjęcia - zaznaczam, że są to zdjęcia sprzed renowacji. Zdjęciami po renowacji niestety nie dysponuję.

Gdyby komuś z Was udało się odnaleźć któryś z poniższych zegarków w internecie lub gdziekolwiek indziej - proszę o prywatną wiadomość.

 

Z góry dziękuję Wam za pomoc.

 

post-27995-0-38856900-1482437977_thumb.jpg

post-27995-0-62043900-1482437963_thumb.jpg

post-27995-0-94141400-1482437965_thumb.jpg


Pozdrawiam,

GONZO

TISSOT "Le Locle"

SEIKO SKX807 "Aviator"

SEIKO SKX781 "Orange Monster"

SEIKO SND371 "Daytona"

ORIENT CEM65002 "Blue Mako"

Glashütte Spezimatic

Pisano Skeleton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Wartość tych zegarków jest raczej sentymentalna. Wszystkie można na ebay poniżej 50€ kupić, więc sprawa raczej przegrana. Numery seryjne chociaż masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez RTK-WGM
      Ponieważ nasilają się kradzieże, a nierzadko osoby kolekcjonują czy używają więcej niż jeden zegarek - zakładamy wątek, w którym można zgłosić skradziony, bądź zagubiony zegarek. Będzie łatwiej przeszukać jeden wątek niż całe forum. Łatwiej śledzić wątek niż działy na forum. W przypadku zakupów będzie można również zweryfikować czy zakup wcześniej nie "zniknął" w tajemniczych okolicznościach. Mam nadzieję, że nie będzie za często potrzebny. Jednak w "razie W" temat będzie służył pomocą. Dlatego poniżej warunki dla poprawienia czytelności.
       

      REGUŁY W POŚCIE:
      Nie komentujemy (bez potrzeby). Jeśli ktoś będzie musiał, np. z informacją proszę w odpowiedzi na konkretny post użyć "cytuj". Wszelkie pocieszenia można wyrazić w prywatnej wiadomości. Wstawiamy zdjęcie i/lub krótki aczkolwiek szczegółowy opis (marka, model, nr referencyjny, znaki szczególne, miejscowość i/lub kraj). Jeden wpis = jeden zegarek, gdy się odnajdzie można będzie usunąć wpis. Zegarek nie musi być własnością publikującego post. Posty nic nie wnoszące, będą kasowane.  
    • Przez Timezone
      Wczoraj wieczorem miałem włamanie do domu i skradziono mi zegarki.
      Wszystkie zegarki zostały skradzione bez papierów i pudełek.
       
      Poniżej lista, że nikt nie naciął się na jakiejś aukcji.
       
      TISSOT  Tradition Perpetual Calendar:   REF. T0636371603700
      Zamiast oryginalnego brązowego paska był czarny.
       
      2. Bulova  Gents UHF Precisionist: Ref. 98B212

       
      3. Seiko Solar:  Ref. SSC293P2

      Zamiast orygnalnego paska miał brązowy skórzany.
       
      4.Seiko Ref. SNDA11P1, Nr. Seryjny 700605

      Zamiast oryginalnego paska miał granatowy.
       
    • Przez Sandra Stanczuk
      Witam,
      zwracam się do forum w delikatnej sprawie. Polecono mi się zwrócić do Waszej społeczności miłośników zegarków, gdyż jest to miejsce, gdzie ktoś przypadkiem może pomóc, zasugerować.
       
      Zostałam okradziona tydzień temu, a łupem padł mój ulubiony zegarek - niebieski, stalowy Hublot Big Bang Tutti Frutti. Policja oczywiście raczej nie pomoże pomimo, że zegarek został zgłoszony, ale zasugerowano mi, że najlepiej będzie jak na własną rękę będę przeglądać aukcje, itp.
       
      Stąd moja prośba/pytanie, czy gdyby ktokolwiek widział na aukcji, gdziekolwiek, taki zegarek Hublot, o nr seryjnym 828961, to bardzo proszę o kontakt. Będę niezmiernie wdzięczna. Jestem bardzo przywiązana do tego zegarka i staram się znaleźć sposób, chociaż spróbować, aby go odzyskać.
    • Przez Grzdylu
      Witam,
      niedawno został skradziony po włamaniu zegarek Certina DS C026.407.16.057.10
      SWISS MADE ETA Powermatic 80 
      Number 4784/5000
      Ref 321
       
      Gdyby ktoś natrafił na możliwość kupna takiego zegarka bez dowodu kupna bo to posiadam jak i całe opakowanie to prośba o podesłanie info do mnie z linkiem lub namiar na sprzedawcę. 
      Zależy mi na nim bo był to prezent od mamy. 
       
      Włamanie było na Warszawskim Mokotowie. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.